( Kusaj,  0)

Metacade

Nedávno sa objavili ďalšie pozitívne správy o kryptomenách, pretože štát New York sa chystá prijímať digitálne aktíva na platenie. Táto správa sa zhoduje s niekoľkými vypredanými presale fázami projektu Metacade (MCADE), ktorý by mohol z posunu regulácie kryptomien ešte viac ťažiť.

Štát New York oznamuje nový návrh zákona: čo táto býčia správa o kryptomenách znamená pre Metacade?

Štát New York sa v poslednej dobe dostal do titulkov kryptomenových správ kvôli novému zákonu, ktorý bol schválený. Nový návrh zákona štátu New York by jeho obyvateľom umožnil platiť úradom v kryptomenách. To zahŕňa pokuty, dane a ďalšie formy platieb štátu New York.

Táto povzbudivá správa o kryptomenách je silným ukazovateľom toho, že americké regulačné orgány k nim začínajú mať priaznivejší postoj a mohli by začať uznávať kryptomeny ako prijateľnú formu platby.

Bitcoin, Ethereum, Litecoin a Bitcoin Cash boli označené ako platné kryptomeny pre platenie štátu New York, čo znamená dobrú správu pre zvyšok Web3.

Web3 je poprednou oblasťou technologického pokroku, pretože technológia blockchain má mnoho prípadov použitia naprieč odvetviami. Ukážkovým príkladom toho, aké praktické môžu byť decentralizované aplikácie (dApps) podporované blockchain, je Metacade — úplne nová platforma GameFi, ktorá svojim užívateľom poskytuje množstvo služieb.

Jedným z kľúčových aspektov Metacade je jeho program Work2Earn, ktorý vytvára a inzeruje nové pracovné miesta pre technologických pracovníkov. To ukazuje obrovský potenciál platformy, ktorá je vo svojej podstate komunitnou herňou a komplexným herným projektom blockchain.

Rozsiahla užitočnosť Metacade prilákala $10.2m počas 16 týždňov počas presale tokenu MCADE, pretože mnohí odborníci teraz predpovedajú masívne výnosy pre prvých investorov.

Môže MCADE v roku 2025 dosiahnuť hodnotu 5 $?

Vo svetle nedávnych správ o kryptomenách, ktoré odhalili rozsah úspechu presale Metacade, by sa projekt mohol pripravovať na explóziu. Odborníci predpovedajú cenovú úroveň 1 $ pre Metacade do konca roku 2023, pretože nový token bude spustený na burzách a platforma bude postupne zavádzaná medzi užívateľov.

Po tomto okamihu je pre Metacade limitom samotné nebo. Token MCADE vstúpi po dokončení presale do cenotvorby, akonáhle sa širšie kryptotrhy spamätajú z dlhej kryptozimy.

Metacade má dobrú pozíciu pre masívne cenové akcie. V roku 2024 a ďalej by mohol Metacade narásť viac ako 100-krát, pretože token má počas býčieho trhu v roku 2025 cieľovú cenu 5 $. To by znamenalo 250-násobný nárast ceny od konca presale, čo z Metacade robí jeden z najlepších nových projektov v oblasti blockchain hier.

Čo je Metacade?

S tým, ako sa štát New York stavia ústretovejšie voči kryptomenám a digitálnym aktívam, ako je MCADE, sa zdá, že herné hnutie blockchain spôsobí revolúciu v samotnom hernom priemysle. Metacade by sa mohol stať popredným projektom v tomto priestore, pretože ponúka najväčšiu zbierku arkádových hier kdekoľvek na blockchain a ponúka komplexný zážitok z GameFi.

Každá hra na platforme Metacade má integrovanú mechaniku zárobku. Okrem toho, platforma sa chce stať centrálnym strediskom pre všetkých užívateľov Web3, zobrazovať najnovšie trendy a prepájať užívateľov úplne novými spôsobmi. Kľúčovým prvkom platformy je jej rozsiahly zárobkový potenciál, ktorý presahuje rámec metaverse arkád, pretože niekoľko kľúčových funkcií bolo špeciálne navrhnutých tak, aby slúžili širšiemu spektru užívateľov vo svete Web3.

Ako MCADE funguje?

Token MCADE poháňa platformu Metacade. Sólo hráči môžu postupovať nekonečnými úrovňami v niektorých z najpútavejších online arkádových hier na svete a získavať pritom MCADE. Súťaživí hráči sa tiež môžu zapojiť do turnajov s plateným vstupom, kde sa snažia poraziť konkurenciu a vyhrať hlavné ceny v kryptomenách.

Komunitné centrum Metacade vzbudilo veľké nadšenie medzi komunitou blockchain, ktorá bude môcť získavať odmeny MCADE za prispievanie niekoľkými spôsobmi. Môže sa jednať o zverejňovanie recenzií hier, zdieľanie alfaverzií a interakciu s príspevkami ostatných užívateľov, pretože Metacade odmeňuje tvorcu obsahu a motivuje k zdieľaniu znalostí prostredníctvom tokenu MCADE.

Funkcia Work2Earn platformy Metacade je priekopníckou metódou, ktorá podporuje pokrok v oblasti technológie blockchain. Prepojí komunitu Metacade s platenými pozíciami na Web3, a to od čiastočných až po plné úväzky. To môže rozšíriť pracovnú silu pre blockchain projekty a poskytnúť dostupný vstupný bod pre kryptomenových nadšencov, ktorí chcú naštartovať novú kariéru.

Vyplatí sa po najnovších správach o kryptomenách kúpiť MCADE?

Presale tokenu MCADE je trendy vďaka jeho sľubnému dlhodobému potenciálu. Vzhľadom na to, že štát New York prináša ďalšie pozitívne správy o kryptomenách a presale MCADE naďalej priťahuje významné investície, budúcnosť nového tokenu vyzerá úplne jasne.

Metacade by mohol byť jednou z najlepších investičných príležitostí tohto roku. Nedávne správy o kryptomenách ukázali zlepšenie nálady na trhu a presale kryptomeny Metacade by mohol byť ideálnym miestom, kde to využiť. MCADE by pri súčasnej cene $0.017 mohol byť ideálnym doplnkom každého investičného portfólia, najmä v nadväznosti na býčie správy o kryptomenách, podľa ktorých štát New York zmenil svoj postoj k digitálnym aktívam.

Do presale Metacade sa môžete zapojiť tu.

Autor: Kusaj

Toto je partnerský článok. Využite možnosť výhodnej inzercie v sieti našich 26 portálov. Inzerujte v ekonomickej encyklopédii EuroEkonóm.sk. Cenník a podmienky inzercie nájdete na stránke PR články a inzercia. Objednajte si 2 a viac PR článkov a získajte zľavu až 65 % z ceny inzercie.

Tento príspevok bol vytvorený 17.3.2023. Pozrite si ďalšie príspevky autora Kusaj.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.

Štítky: