(, EuroEkonóm.sk ,  8)

Prijímačky na strednú školu,testy a organizačné informácie

Organizačné informácie

Prijímačky 2024/2025: Kompletné informácie o prijímačkách a termíny konania prijímacích skúšok na talentové a netalentové odbory stredných škôl, gymnázií a obchodných akadémií nájdete na stránke Informácie o prijímačkách na stredné školy pre rok 2024/2025.

Testy na prijímačky 2024/2025

Vyskúšajte si nové i staršie testy na prijímačky na stredné školy pre školský rok 2024/2025. Pozrite si ukážky reálnych testov z predchádzajúcich rokov z predmetov:

Nové testy pre školský rok 2024/2025

Pozor, toto sú nové testy aj so správnymi odpoveďami! Otestujte sa v nových testoch pre školský rok 2024/2025:

Matematika – testy na prijímačky (92 testov)

Slovenský jazyk a literatúra – testy na prijímačky (78 testov)

Prijímacie skúšky na strednú školu 2025, 2024, 2023

Správne odpovede a riešenia testov

Výsledky niektorých testov sú v komentároch v dolnej časti stránok. Ak niektoré vyriešite, podeľte sa o ne s ďalšími spolužiakmi – pridajte ich do komentárov pod článkom. Komentáre budú obratom schválené – väčšinou do niekoľkých minút. Ďakujeme v mene všetkých žiakov a študentov.

Aktuálne: Profilové predmety na prijímačky 2024/2025

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky určilo podľa § 64 ods. 1 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov predmety, z ktorých pozostáva prijímacie konanie na prijímacích skúškach na stredné školy. Zoznam profilových predmetov a Zoznam učebných odborov a študijných odborov, v ktorých sa vyžaduje zdravotná spôsobilosť nájdete na stránke Ministerstva školstva.

Držíme Vám palce na prijímačkách.

Letecké testy – testy na skúšky z letectva

Na stránke Testy z letectva nájdete množstvo rôznych testov a kvízov, ktoré Vám pomôžu pri príprave na skúšky z letectva alebo jednoducho rozšírení svojich znalostí o tejto oblasti.

Testy z letectva je on-line služba, ktorá Vám umožní overiť Vaše znalosti o leteckej doprave a letectve. S Testami z letectva môžete zlepšiť svoje vedomosti o leteckej bezpečnosti a pravidlách letectva, kedykoľvek a kdekoľvek.

Autoškola – testy na prijímačky

On-line Testy z autoškoly poskytujú rozmanité typy testov, ktoré zahrňujú otázky z dopravných značiek, pravidiel cestnej premávky a situácií na ceste.

Testy autoškoly sú on-line služba, ktorá umožňuje potenciálnym vodičom trénovať si svoje vedomosti o cestnej premávke a pripraviť sa na skúšku na získanie vodičského oprávnenia. Vďaka on-line službe Testy autoškoly môžu budúci vodiči trénovať svoje znalosti kedykoľvek a kdekoľvek, čo im umožňuje získať väčšiu istotu a sebadôveru pred skúškou.

Autor: EuroEkonóm.sk

Tento príspevok bol vytvorený 27.8.2010 a aktualizovaný 4.5.2024. Pozrite si ďalšie príspevky autora EuroEkonóm.sk.

Stránky v sekcii Prijímačky na strednú školu 2024/2025 – testy a organizačné informácie

V sekcii Prijímačky na strednú školu 2024/2025 – testy a organizačné informácie ekonomickej encyklopédie sa nachádza 6 stránok:

Už ste čítali?


Ekonomická poradňa

 1. EuroEkonóm.sk Autor textu

  Výsledky niektorých testov sú v komentároch v dolnej časti stránok. Ak niektoré vyriešite, podeľte sa o ne s ďalšími spolužiakmi – pridajte ich do komentárov pod článkom. Komentáre budú obratom schválené – väčšinou do niekoľkých minút. Ďakujeme v mene všetkých žiakov a študentov.

 2. Lacik

  Budú prijímačky na strednú školu tohoto roku? Vzhľadom na koronavírus a koronavírusové prázdniny. Mám sa učiť na prijímačky?

  1. david

   áno pre istotu sa nauč

 3. Anonym

  Dá sa kúpiť odpovede na primački?☹️

 4. Anonym

  Najlepsi tahak je ten co mas v hlave, nikdy ti ho nenajdu. A ked by uz nasli, len sa potesia.

  1. stevo

   si uplne mimo

 5. vlado

  ja sa boim nenastupiť na strednu školu

  1. geno

   ňechapém

Pridaj komentár