( Kusaj,  0)

HyroTrade

Keď sa rozhodnete zhodnotiť svoj majetok prostredníctvom kryptomien, okrem pasívneho investovania do nich si môžete zvoliť aj aktívne obchodovanie. Vďaka tomuto procesu môžete nakupovať a predávať kryptomeny a tešiť sa z vysokých ziskov. Na to, aby ste však mohli obchodovať bezpečne a bez vysokého rizika, potrebujete správneho partnera. Jednou z možností je platforma HyroTrade. S akými poplatkami sa pri jej využívaní stretnete a čo všetko vám umožňuje?

Obchodná platforma HyroTrade vznikla v roku 2020. Používateľom umožňuje CFD maržové obchodovanie s kryptomenami, ako sú napríklad Bitcoin, Ethereum či Litecoin. Obchody sa na platforme vykonávajú s vysokou finančnou pákou, ktorá je v hodnote 1:100. To obchodníkom umožňuje špekulovať a odhadovať, ktorým kryptomenám sa bude dariť a je vhodné nakúpiť ich a naopak, ktorým sa dariť nebude a je ideálne predať ich.

Platforma HyroTrade je multifunkčná a prehľadná. Jednoducho sa s ňou pracuje nielen obchodníkom s množstvom skúseností, ale takisto začiatočníkom. K dispozícii sú základné obchodné pokyny a objednávky:

 • Market
 • Limit
 • Stop
 • Stop Limit
 • Stop Loss
 • Take Profit

Okrem nich môžete využívať aj rôzne nadštandardné funkcie, ku ktorým sa radí napríklad social trading.

Celý proces obchodovania uľahčuje aj pomerne jednoduchá a rýchla registrácia, ktorá vám nezaberie viac ako zopár minút, a praktický sprievodca, ktorý sa objaví hneď po prvom prihlásení.

Informácie o HyroTrade v kocke

Názov: HyroTrade

Rok založenia: 2020

Jazyk: angličtina, čeština, nemčina, poľština

Typ investície: kryptomeny

Podporované kryptomeny: BTC, BCH, ETH, DASH, LTC, NEO, ADA, DOGE, USDT, EOS, TRX

Finančná páka: 1:100

Poplatky: komisný poplatok za každý otvorený obchod a poplatok za neaktivitu

Demo účet: áno

Social trading: áno

Čo je finančná páka?

Ak s obchodovaním ešte len začínate, je možné, že neviete, čo znamená slovné spojenie finančná páka. V skratke si ho preto vysvetlíme.

Finančná páka, známa aj pod anglickým slovom leverage, sa využíva pri maržovom obchodovaní. Obchodníkom umožňuje obchodovať veľký objem obchodov s použitím malej časti vlastného kapitálu.

V praxi to znamená, že na to, aby ste napríklad nakúpili kryptomeny v hodnote 10 000 dolárov, nepotrebujete mať na svojom účte takýto obnos peňazí. V prípade finančnej páky, ktorú má HyroTrade (1:100), vám stačí len 100 dolárov.

Finančná páka je výborným nástrojom pre každého obchodníka, ktorý chce obchodovať, no nemá určitý obnos peňazí, prípadne ich nechce všetky investovať.

Ako obchodovať prostredníctvom HyroTrade?

Obchodovanie prostredníctvom platformy HyroTrade je ľahké. Stačí sa držať niekoľkých základných krokov:

1. Zaregistrujte sa

Na začiatok si musíte na platforme vytvoriť účet. Ak sa vám nechce vypĺňať jednotlivé údaje ako e-mail a heslo, účet si môžete vytvoriť pomocou Google alebo Facebooku.

Po kliknutí na možnosť “Register” nezabudnite overiť svoj účet kliknutím na link, ktorý vám príde do e-mailu.

2. Na účet si presuňte finančné prostriedky

Po overení si na účet presuňte finančné prostriedky. Keďže platforma podporuje obchodovanie kryptomenových párov, budete potrebovať kryptomeny. Ak ich nemáte, klasické fiat meny, napríklad eurá, si môžete veľmi jednoducho zameniť v akejkoľvek zmenárni.

3. Začnite obchodovať

Keď máte na účte kryptomeny, môžete začať obchodovať. Urobiť tak viete pomocou štyroch typov objednávok – Market, Limit, Stop a Stop Limit. Ešte predtým, ako si jednu vyberiete, si o nich naštudujte podrobné informácie. Každá totižto funguje inak a prinesie vám iné výsledky.

Obchodovanie nie je náročné. Z ponuky si stačí zvoliť jeden menový pár, o ktorý máte záujem a následne si vybrať možnosť “Buy”, čiže kúpiť, alebo “Sell”, čiže predať. Okrem toho môžete využívať aj praktické príkazy ako je Stop Loss určený na automatické ukončenie pozície v prípade nejakej straty alebo Take Profit určený na ukončenie pozície pri určitom zisku.

Zoznam otvorených obchodov a výsledky obchodovania nájdete v spodnej časti webovej stránky pod grafom.

4. Vyberte si svoje zisky

Keď ukončíte všetky obchody, môžete si svoje zisky jednoducho vybrať. Stačí si len zvoliť možnosť “Withdraw funds” a vybrať množstvo, ktoré chcete z účtu vytiahnuť. Kryptomeny môžete následne zameniť za fiat meny, prípadne ich uložiť do svojej krypto peňaženky alebo ich používať na platenie tovarov a služieb.

Poplatky platformy HyroTrade

Všetky informácie o poplatkoch nájdete priamo na webovej stránke HyroTrade. Platíte len za neaktivitu, a to 10 dolárov mesačne v prípade, že nespravíte žiaden obchod počas 90 dní, a za spread.

Spread je rozdiel medzi nákupnou a predajnou cenou. Ten zaplatíte pri každom obchode. Jeho výška je variabilná a spravidla je od 0 % do 3 %.

Výhody platformy HyroTrade

Platforma HyroTrade má viacero výhod. K tým najväčším sa radia:

 • Jednoduché obchodovanie – obchodovanie prostredníctvom platformy HyroTrade je rýchle a jednoduché. Nebude robiť problémy ani začiatočníkom. Po registrácii je k dispozícii aj sprievodca, ktorý vás oboznámi so všetkými základnými funkciami.
 • Takmer žiadne poplatky – na rozdiel od iných platforiem platíte na HyroTrade iba za neaktivitu a spread.
 • Veľká finančná páka – umožňuje obchodníkom nakupovať menové páry aj bez toho, aby vlastnili potrebný obnos peňazí.
 • Štyri typy objednávok –využívať môžete objednávky Market, Limit, Stop a Stop Limit.
 • Platforma aj v českom jazyku – ak by ste nerozumeli angličtine, platformu si môžete nechať preložiť do češtiny.
 • Profesionálna zákaznícka podpora – ak budete mať počas obchodovania nejaké otázky, neváhajte kontaktovať zákaznícku podporu, a to prostredníctvom e-mailu alebo online chatu.
 • Demo účty – ak s obchodovaním ešte len začínate, môžete využiť demo účet, prostredníctvom ktorého zistíte, ako platforma funguje. A to bez rizika zo straty financií.

Nevýhody platformy HyroTrade

K nevýhodám platformy HyroTrade sa radia:

 • Nepodporuje fiat meny – na to, aby ste mohli prostredníctvom platformy HyroTrade obchodovať, musíte vlastniť kryptomeny.
 • Obchodné podmienky v angličtine – ak by ste si chceli prečítať obchodné podmienky, budete musieť ovládať angličtinu.

Skúsenosti s HyroTrade

HyroTrade je obľúbená platforma, s ktorou sú spokojní mnohí obchodníci. Potvrdzujú to aj recenzie na známom portáli HyroTrade. K hlavným výhodám sa podľa používateľov radí prehľadnosť, demo účty a profesionálny zákaznícky servis.

Záverečné zhrnutie a výsledné hodnotenie HyroTrade

Platforma HyroTrade je ideálnou voľbou pre každého, kto by chcel zhodnotiť svoj majetok prostredníctvom obchodovania s kryptomenami. K dispozícii máte rovno niekoľko kryptomien vrátane Bitcoinu, Etherea a Litecoinu. Okrem toho nechýbajú ani demo účty, viaceré typy objednávok a veľká finančná páka, ktorá umožní obchodovať aj menším obchodníkom. V prípade, že vás zaujímajú kryptomeny a chceli by ste na nich zarobiť, je pre vás HyroTrade jedným z najlepších riešení.

Autor: Kusaj

Toto je partnerský článok. Využite možnosť výhodnej inzercie v sieti našich 26 portálov. Inzerujte v ekonomickej encyklopédii EuroEkonóm.sk. Cenník a podmienky inzercie nájdete na stránke PR články a inzercia. Objednajte si 2 a viac PR článkov a získajte zľavu až 65 % z ceny inzercie.

Tento príspevok bol vytvorený 17.3.2023. Pozrite si ďalšie príspevky autora Kusaj.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.

Štítky: