( Kusaj,  4)

Metaverse je stále viac závislé na kryptomenách, ktoré slúžia na financovanie virtuálnych svetov a podporu predaja virtuálnych pozemkov. Mnoho poskytovateľov metaverse má teraz svoje vlastné meny, ktoré pomáhajú podporovať rozvoj ich digitálnych svetov na technológii blockchain.

Svety metaverse sa využívajú niekoľkými spôsobmi, pričom sa vyvíjajú herné aktíva digitálnych nehnuteľností na hranie hier, virtuálne nakupovanie, digitálne umelecké výstavy a virtuálne zasadacie miestnosti. Vzhľadom na to, že sa očakáva, že digitálny svet metaverse bude v nasledujúcich rokoch exponenciálne rásť, je tak veľa priestoru pre múdrych investorov, aby dosiahli zisky tým, že sa rozhodnú kúpiť mince metaverse v správny čas.

S ohľadom na to vám prinášame 12 najlepších kryptomenových projektov, do ktorých môžete v roku 2023 investovať a dosiahnuť tak značné zisky:

 • Metacade (MCADE),
 • AltSignals (ASI),
 • The Sandbox (SAND),
 • Apecoin (APE),
 • Axie Infinity (AXS),
 • Decentraland (MANA),
 • Metahero (HERO),
 • Ethereum (ETH),
 • Star Atlas (ATLAS),
 • Enjin Coin (ENJ),
 • Sushi Swap (SUSHI),
 • Gala Games (GALA).

Metacade (MCADE) – Vzrušujúce krypto mince metaverse GameFi

Čo je Metacade?

Metacade bude obsahovať najširšiu ponuku blockchain herných zážitkov v oblasti Web3, pretože sa rozrastá v prvú arkádovú herňu na svete založenú na metaverse. Herňa bude kombinovať príležitostné aj súťažné hranie a rôzne tituly – pravdepodobne najväčšie vo sfére GameFi.

Základom platformy je bezkonkurenčný mechanizmus Play2Earn (P2E), ktorý hráča odmeňuje za to, čo robí najradšej – hranie počítačových hier. Jedným z hlavných predajných bodov Metacade, ktorý ho odlišuje od ostatných titulov GameFi, sú však ďalšie zdroje zárobku, ktoré má komunita herných nadšencov a fanúšikov kryptomeny Metacade k dispozícii.

Jeho nová funkcia Create2Earn odmeňuje tvorcov obsahu, kedykoľvek na centre publikujú. Odmeny budú udeľované za každú interakciu, vrátane recenzií hier, zdieľania alfaverzií a príspevkov do subfór v štýle Redditu a živých chatov.

Okrem toho, Metacade ponúka v rámci programu Compete2Earm systém stakingu tokenov, v ktorom môžu používatelia stakovať svoj podiel na MCADE výmenou za vstup do online turnajov a žrebovania o ceny. Medzitým iniciatíva Work2Earn pomôže širšiemu odvetviu Web3 tým, že bude zdieľať najzaujímavejšie blockchain pracovné príležitosti s najhorúcejšími novými talentami vo svojej komunite.

Na túto schému Work2Earn nadväzuje vrcholný projekt spoločnosti Metacade, program Metagrants. Táto iniciatíva podporuje tvorbu nových titulov výhradne pre Metacade poskytovaním finančných prostriedkov novým vývojárom. O každom nápade hlasuje komunita Metacade, pričom najzaujímavejšie nápady, ktoré prejdú výberom, sa dostanú do výroby. Vývojári môžu pokračovať vo svojej kariére, zatiaľ čo Metacade sa vďaka pravidelnému vydávaniu nových titulov ďalej rozvíja.

Prečo by ste mohli chcieť investovať do MCADE

Spoločnosť Metacade spustil svoj natívny token MCADE koncom roka 2022 a už sa stal obrovským úspechom, keď len za 17 týždňov vyzbieral $13,2m. Táto dynamika naďalej rastie, pretože investori sa hrnú do jedného z najzaujímavejších kryptoprojektov dostupných pre kryptokomunitu, zatiaľ čo cena zostáva na tejto nízkej úrovni.

Tokeny MCADE sú momentálne dostupné za $0,02 počas poslednej fázy presale a do konca presale. V tomto bode sa minca dostane na burzy a odborníci očakávajú nárast dopytu po tokene.

Vzhľadom k vynikajúcej úrovni užitočnosti zabudovanej do tokenu MCADE a veľmi silnej tokenomike vďaka celkovej ponuke dvoch miliárd tokenov by zapojenie sa do presale MCADE, skôr ako neskôr, mohlo v roku 2023 priniesť včasnému investorovi obrovské zisky.

>>> Môžete sa zúčastniť záverečného presale Metacade tu <<<

AltSignals (ASI) — obchodné signály posilnené o novú schopnosť AI

Čo je AltSignals?

AltSignals síce nie je špecificky kryptoprojektom metaverse, ale v súčasnosti je jednou z najzaujímavejších investičných príležitostí na trhu s potenciálne obrovskými výnosmi v roku 2023. Rovnako ako väčšina ostatných tokenových projektov, ktoré majú zabudovaný potenciál zárobku, ho má aj AltSignals.

AltSignals je online obchodná komunita, ktorá pre svojich členov vytvára nákupné, alebo predajné signály, ktoré im pomáhajú robiť efektívne a ziskové obchodné rozhodnutia. Platforma nedávno zverejnila svoj algoritmický obchodný indikátor AltAlgo™, ktorý má dobre overenú úspešnosť. AltSignals sa teraz pripravuje na spustenie svojho natívneho tokenu ASI spolu s turbo sadou nástrojov poháňanou umelou inteligenciou.

Držitelia tokenu ASI získajú v budúcnosti prístup k ActualizeAI, technologickému balíku, ktorý bude využívať najmodernejšie technológie umelej inteligencie, vrátane algoritmov strojového učenia a prediktívneho modelovania. V kombinácii s programovaním v prirodzenom jazyku (NLP), na preskúmavanie trhov 24 hodín denne, 7 dní v reálnom čase, a tým bude poskytovať komunite najaktuálnejšie a najpresnejšie informácie o obchodovaní.

Zdá sa, že táto nová schopnosť AI spoločnosti AltSignals posunie sektor obchodných signálov do novej sféry a posunie AltSignals z jednej z najdôveryhodnejších platforiem pre obchodné signály na vedúcu pozíciu na trhu.

Prečo by ste mali investovať do presale tokenov ASI?

Držitelia tokenu ASI môžu okamžite získať prístup k signálom ActualizeAI a vstúpiť do klubu AI Members Club. Okrem toho, majú držitelia tokenov ASI ďalšie výhody, vrátane práv na správu a prístupu k beta testovaniu. Užívatelia môžu získavať kryptografické odmeny, kedykoľvek poskytnú platforme spätnú väzbu k novým funkciám.

Token ASI je úplne novou verziou platformy, ktorá sa chce zaradiť medzi lídrov revolúcie umelej inteligencie. Vzhľadom na to, že niekoľko projektov metaverse sa snaží prijať schopnosti AI do svojich platforiem, cena tokenu pravdepodobne vystrelí nahor, akonáhle skončí presale akcia a dostane sa na verejné kryptografické burzy. Pre investorov do kryptomien so záujmom o AI a jeho vplyv na metaverse to predstavuje vynikajúcu príležitosť, ako sa zapojiť za extrémne nízku cenu.

>>> Do presale AltSignals sa môžete zapojiť tu <<<

The Sandbox (SAND) — virtuálny 3D svet s podporou celebrít

Čo je Sandbox?

The Sandbox je digitálny 3D svet, kde sa kupujú, predávajú a obchodujú virtuálne pozemky. Užívatelia môžu na svojich digitálnych pozemkoch postaviť čokoľvek, od digitálnych umeleckých galérií, po virtuálne zábavné parky, virtuálne hry a zasadacie miestnosti. Tento zážitok môžu tiež speňažiť prostredníctvom natívneho tokenu platformy, SAND, a dokonca si môžu vytvárať avatary.

Zarábanie kryptografických mincí metaverse sa odomyká prostredníctvom mechaniky P2E metaverse platformy, pričom atraktivita spočíva v obrovskom množstve prípadov použitia digitálnych pozemkov s nehnuteľnosťami. Používatelia všetkých schopností môžu využívať inovatívne a užívateľsky prívetivé plug-and-play sady nástrojov platformy na vytváranie a obchodovanie s NFT, digitálnymi aktívami, avatarmi a zážitkami na svojich virtuálnych pozemkoch.

The Sandbox beží na blockchain Ethereum a poskytuje prvotriednu funkčnosť a zabezpečenie. To umožňuje bezkonkurenčné animácie a 3D modely, ktoré vytvárajú plne pohlcujúce metaverse virtuálnej reality, ktorú môžu hráči plne preskúmať z pohodlia svojich pohoviek pomocou náhlavných súprav pre virtuálnu realitu.

Prečo by ste pravdepodobne mali investovať do tokenu SAND

Natívny token The Sandbox, SAND, odomyká všetky aktivity na platforme The Sandbox a je vyžadovaný pre každého, kto v metaverse nakupuje pozemky LAND. Kryptomena SAND navyše slúži na transakcie so všetkými hernými aktívami na trhovisku The Sandbox, kde môžu používatelia obchodovať so svojimi pozemkami a nakupovať virtuálne pozemky, NFT a príslušenstvo.

Držitelia tokenov SAND navyše získajú hlasovacie práva pri správe platformy ako plnohodnotné decentralizované autonómne organizácie (DAO) a môžu vsádzať metaverse tokeny, aby získali pasívny príjem v tokenoch SAND.

Napriek tomu, že si pozemky na The Sandbox kúpilo niekoľko známych osobností, vrátane skateboardovej legendy Tonyho Hawka, hiphopovej hviezdy Snoop Dogga a spoločenskej celebrity Paris Hilton, skutočná hodnota platformy spočíva v úžitku, ktorý je uzamknutý v tokene SAND. Vzhľadom na to, že v trhovej kapitalizácii je dostatok priestoru pre rast a stále viac projektov chápe potenciálnu silu metaverse, je SAND jednou z najlepších metaverse kryptomien, do ktorých je možné v roku 2023 investovať a dosiahnuť tak významné výnosy.

ApeCoin (APE) — meme minca klubu Bored Ape Yacht Club sa rozvetvuje do metaverse

Čo je ApeCoin?

ApeCoin je ERC-20 metaverse token pochádzajúci zo známej komunity Bored Ape Yacht Club (BAYC), jednej z najvýznamnejších NFT meme mincí v metaverse svete. Bol spustený spoločnosťou Yuga Labs v roku 2022 a v rámci predaja virtuálnych nehnuteľností a virtuálnych pozemkov bolo vybraných 320 miliónov $, ktoré umožnili držiteľom tokenu APE prístup k pozemkom Otherdeed v metaverse Otherside.

Otherside je metaverse hra, ktorá sa rozvinie do virtuálneho sveta masívne multiplayerovej online hry na hrdinov (MMORPG) začleneného do ekosystému BAYC a pridá úžitok svojmu natívnemu tokenu APE, ktorý sa bude používať ako herná mena.

Token bol spustený v marci 2022 s celkovou ponukou približne 1 miliardy metaverse mincí. Odvtedy trhová kapitalizácia výrazne vzrástla a katapultovala APE na pozícii najvýznamnejšieho metaverse tokenu podľa trhovej kapitalizácie, čo je úžasný úspech na to, že ide stále o relatívne novú mincu.

Prečo by ste mali investovať do APE

ApeCoin si rýchlo získal predstavivosť fanúšikov nakupujúcich NFT vďaka svojmu vyhľadávanému členstvu v BAYC a jeho súrodenci Mutant Ape Yacht Club (MAYC), dvoch najexkluzívnejších NFT kluboch vôbec. To sa na dlhú dobu zaslúžilo o to, že NFT podporované APE sú cennejšie ako ostatné na trhu.

Medzitým sa zdá, že prechod ApeCoin do metaverse pomôže spoločnosti Yuga Labs predávať viac tovaru a zároveň pokračovať v rozvoji decentralizovaného Web3. Vďaka už dosiahnutej impozantnej trhovej hodnote a množstvu priestoru pre ďalší rast je APE vďaka rastúcej užitočnosti zabudovanej do metaverse jednou z najzaujímavejších metaverse kryptomien, ktoré sú v súčasnej dobe na trhu.

Medzi výhody pre držiteľov mincí APE patrí otvorený prístup k hlasovacím právam v rámci správy DAO a exkluzívny prístup k limitovaným edíciám mincí, hrám, udalostiam, tovaru a ďalším službám.

Axie Infinity (AXS) — zberateľská metaverse herná minca NFT

Čo je Axie Infinity?

Od svojho spustenia v roku 2020 sa Axie Infinity rýchlo stal jednou z najobľúbenejších P2E hier a kryptografických mincí metaverse. Axie Infinity je hra postavená na blockchain Ethereum a vytvorená v digitálnom vesmíre, kde používatelia zbierajú, spravujú a vybavujú digitálnych domácich miláčikov známych ako Axies, aby mohli plniť výzvy, úlohy a lovy alebo bojovať so svojimi Axies proti Axies ostatných hráčov a získavať za to odmeny .

Axies sú domáci miláčikovia z NFT, ktoré je možné kupovať, predávať a obchodovať s nimi mimo hry na online trhovisku, a ktorých cena sa pohybuje od 4 $ do 100 000 $ v závislosti od ich vzácnosti. Užívatelia tiež môžu v digitálnom vesmíre budovať kráľovstvo s využitím niektorých zdrojov, ktoré v hre nazbierajú.

Napriek tomu, že hráči môžu získať pasívny príjem v podobe natívneho tokenu AXS, je čiastka, ktorú má každý hráč k dispozícii za jeden deň, obmedzená. Otvorená povaha hry však vytvorila presvedčivý pocit otvoreného sveta, ktorý sa stal návykovým pre tisíce hráčov po celom svete.

Prečo by ste mohli investovať do AXS?

Axia Infinity si vydobyla impozantné miesto v hernej medzere metaverse, kde sa doteraz uskutočnili transakcie v hodnote viac ako 3,6 miliardy $. Atraktívnym prvkom sú hry typu Play2Earn, ktoré Axie Infinity ponúka, a pravidelné vydávanie nových Axies, výziev a úloh vytvorilo základňu verných a oddaných priaznivcov.

Vzhľadom na to, že AXS má obmedzenú celkovú ponuku tokenov na 270 miliónov, je koniec súčasného medvedieho trhu ideálnou dobou pre múdrych investorov, ktorí hľadajú hodnotu na trhu tokenov metaverse, aby nakúpili kryptografické tokeny metaverse, ktorých ceny zostávajú nízke a ponechávajú obrovský priestor pre rast trhovej kapitalizácie aj hodnoty mincí.

Decentraland (MANA) — otvorený svet metaverse s nekonečnými možnosťami prispôsobenia

Čo je Decentraland?

V roku 2018 bola spustená ďalšia populárna metaverse kryptomena Decentraland, ktorá sa rýchlo presadila ako priekopník v závode o metaverse mince. Je postavená na blockchain Ethereum a vďaka svojmu virtuálnemu vesmíru, ktorý používateľom umožňuje využívať svoj virtuálny majetok ľubovoľným spôsobom, podobne ako The Sandbox, sa teraz radí medzi top metaverse mince.

Natívny token platformy, MANA, poháňa všetky aktivity v tomto virtuálnom svete a je prostriedkom smeny pre všetky transakcie na platforme. To zahŕňa nákup a predaj digitálnych pozemkov, ktoré tvoria tokeny LAND, na ktorých môžu používatelia budovať ľubovoľné virtuálne zážitky.

Využitie balíčkov LAND zahŕňa herné zážitky, virtuálne výstavy, a dokonca aj interaktívne zážitky, ako sú koncerty a festivaly, čo posúva užívateľský zážitok Decentraland na ďalšiu úroveň. Niektorí kritici tvrdia, že terén Decentraland postráda rozmanitosť a niektoré oblasti sveta môžu byť virtuálnou divočinou, kde používatelia len zriedkakedy narazia na niekoho iného. Vo „viac mestských“ oblastiach je však v tomto neustále sa vyvíjajúcom svete pohlcujúcej virtuálnej reality veľa vecí na videnie a robenie.

Prečo by ste mali investovať do MANA?

MANA je dobre zavedený metaverse kryptografický token, ktorý je široko dostupný na väčšine renomovaných kryptografických búrz. Tento metaverse priestor odmieta zaspať na vavrínoch, čo z neho robí jeden z najlepších metaverse kryptoprojektov súčasnosti. Naďalej sa vyvíja a zdokonaľuje, čo z neho robí žiadanú investičnú možnosť pre každého, kto sa chce zapojiť do jedného z najlepších metaverse kryptoprojektov, ktorý by mohol priniesť vynikajúce výnosy.

Pravidelné zavádzanie nových funkcií pomáha zvýšiť užitočnosť tokenu MANA. Navyše, aj keď je trhová kapitalizácia MANA v súčasnej dobe na projekt metaverse vysoká, s tým, ako stále viac ľudí a spoločností začína využívať umenie možného s metaversei, je tu značný priestor na to, aby v nasledujúcich mesiacoch a rokoch rástla.

Metahero (HERO) — 3D technológia, ktorá posúva NFT do novej sféry

Čo je Metahero?

Na rozdiel od väčšiny projektov metaverse hostovaných na Ethereum bol Metahero nedávno spustený na Binance Smart Chain a kombinuje technológiu 3D skenovania s inteligentnými kontraktmi NFT, ktoré používateľom umožňujú vytvárať úplne unikátne metaavatary a doplnky na preskúmavanie metaverse.

Vďaka partnerstvu Metahero so spoločnosťou Wolf Studio, ktorej 3D technológia sa osvedčila v hudbe, hrách a móde, sa stala jedným z najzaujímavejších ekosystémov virtuálnej reality založených na metaverse, kde môžu používatelia vytvárať a speňažovať svoje jedinečné jednorazové NFT.

Aby Metahero uľahčil používateľom prístup k technológii 3D skenovania, plánuje zriadiť skenovacie komory po celom svete, napríklad v mestách Dubaj, Tokio, Berlín, New York a Soul. Jediné, čo používatelia potrebujú, aby mohli tieto komory využívať, je stiahnuť si aplikáciu pre smartfóny a vlastniť určitý počet natívnych tokenov HERO.

Dôvody pre investíciu do HERO

Metahero je jedným z najzaujímavejších projektov metaverse, ktorý v súčasnej dobe existuje, a ktorý môže spôsobiť revolúciu v tvorbe NFT a prepojiť virtuálny a fyzický svet. Možnosť 3D skenovania pridáva platforme vrstvu personalizácie, ktoré sa iné projekty na tvorbu NFT nemôžu rovnať.

Hneď ako budú 3D skenovacie komory dostupné po celom svete a používatelia začnú využívať online trhovisko tejto platformy, mohol HERO v nadchádzajúcich mesiacoch a rokoch výrazne zvýšiť svoju hodnotu a trhovú kapitalizáciu.

Ethereum (ETH) — platforma umožňujúca metaverse zostáva silná

Čo je Ethereum?

Hoci je Ethereum skôr poskytovateľom blockchain než projektom metaverse, najväčšia svetová sieť s protokolom 1. vrstvy je tiež najvýznamnejším poskytovateľom projektov založených na metaverse v kryptosvete. Medzi projekty metaverse hostovanej v sieti Ethereum patrí Decentraland a Metacade, čo znamená, že Ethereum hrá v kryptografickom sektore metaverse obrovskú úlohu.

Okrem toho, že Ethereum hostí zaujímavé projekty metaverse, nový konsenzuálny mechanizmus proof-of-stake posunul jeho ponuku blockchain a inteligentných kontraktov na úplne novú úroveň. Jeho schopnosť dokončiť transakcie v priebehu niekoľkých sekúnd s úplnou bezpečnosťou a transparentnosťou odráža výzvy konkurenčných poskytovateľov blockchain, ako sú Cardano a Solana, a udržuje Ethereum na vrchole medzi tromi najobľúbenejšími blockchain sieťami pre projekty metaverse.

Prečo investovať do ETH?

Ethereum je dobre etablovaným najväčším altcoinom, ktorý je v súčasnosti v obehu, a jeho miesto na čele je zaistené v strednodobom až dlhodobom horizonte. Vzhľadom na to, že sa v najbližších mesiacoch a rokoch očakáva návrat býčích trhových podmienok, má cena natívneho tokenu platformy, ETH, značný priestor na rast spolu so svojou trhovou kapitalizáciou.

Okrem toho je pravdepodobné, že ďalšie verzie plánované na rok 2023 udržia Ethereum na pozícii blockchain pre nové metaverse projekty, ktoré hľadajú bezpečné, rýchle a spoľahlivé siete. S ďalším rozvojom metaverse sa zdá, že digitálna mena Ethereum sa bude ďalej vyvíjať, čo z nej robí istú voľbu pre každého investora, ktorý hľadá spoľahlivé miesto na uloženie svojich peňazí.

Star Atlas (ATLAS) — strategická metaverse herná minca

Čo je Star Atlas?

Star Atlas je herný metaverse s ambicióznymi plánmi na vybudovanie jedného z najväčších sci-fi virtuálnych vesmírov a nesmierne pohlcujúceho blockchain herného zážitku. Robustný dizajn umožňuje hráčom hrať hry a plne sa ponoriť do hlbokého vesmírneho príbehu vytvoreného hernými dizajnérmi, pričom hráči majú k dispozícii odmeny za hranie hier, prispievanie do komunity a objavovanie nových planét pri prieskume rozsiahlej mapy otvoreného sveta.

Každý hráč je na hernej mape občanom a môže sa zúčastniť jedného z troch herných režimov. Medzi ne patrí prieskum hlbokého vesmíru, medzihviezdne boje alebo budovanie základní a komunít na nových planétach. Príjmy sú získavané prostredníctvom vynikajúcej mechaniky P2E, kedy sú odmeny udeľované zakaždým, keď používatelia ponúkajú služby ostatným hráčom hry.

Prečo investovať do ATLAS?

Vďaka hlbokému a rozsiahlemu hernému zážitku a zážitku z kokpitu virtuálnej reality sa natívny token platformy ATLAS stal jedným z najžiadanejších herných tokenov metaverse na trhu. Vďaka nesmierne širokému záberu hry, ktorá využíva digitálne aktíva na prehĺbenie online zážitku, patrí medzi najlepšie MMO hry založené na sci-fi.

Hráči RPG hier sa na Star Atlas vrhli a vybrali si jeho natívnu mincu ATLAS vďaka tomu, že sa platforma zameriava predovšetkým na herný zážitok, čo je princíp, ktorý Star Atlas začína odlišovať od ostatných herných titulov GameFi.

Predpokladajme, že užívateľská základňa sa bude zvyšovať spolu s pokračujúcim vývojom metaverse Star Atlas. V takom prípade má ATLAS bohatý potenciál, aby sa jeho hodnota a trhová kapitalizácia posunuli nahor, čo z neho robí jednu z najlepších možností kryptoinvestícií pre fanúšikov metaverse.

Enjin Coin (ENJ) — najlepší priateľ vývojárov metaverse hier

Čo je Enjin Coin?

Enjin Coin je projekt GameFi hostovaný na blockchain Ethereum, ktorý používateľom umožňuje vytvárať a spravovať NFT a zároveň hrá veľkú úlohu v metaverse kryptohier. Platforma poskytuje službu na podporu virtuálnych predmetov v blockchain hrách, metaverse svetoch a rozšírenej realite, čo znamená, že používatelia môžu používať NFT, ktoré sami vyrazili, v niekoľkých hrách naprieč metaverse.

Virtuálne aktíva, ako sú zbrane, brnenia a ďalšie herné doplnky, sú bezpečne uložené v blockchain a prístupné ako NFT prostredníctvom platformy Enjin Coin. Hráči tak môžu svoje virtuálne aktíva úplne vlastniť, čo im umožňuje autonómne ich nasadzovať prostredníctvom sady nástrojov platformy do novo vytvorených kryptohier s obrovskou jednoduchosťou.

Prečo investovať do ENJ?

Natívna mince ENJ je základom všetkých aktivít na Enjin Coin a má značný potenciál, pretože platforma naďalej podporuje rozvíjajúcu sa oblasť rozšírenej reality GameFi. Herní vývojári budú pravdepodobne v nasledujúcich mesiacoch a rokoch po stovkách využívať jednoduchú sadu nástrojov Enjin Coin na vytváranie NFT a ich vhadzovanie do svojich hier, čo s nástupom býčích trhových podmienok posunie hodnotu a trhovú kapitalizáciu ENJ výrazne vyššie.

Okrem bohatého potenciálu, ktorý Enjin Coin má, aby pomohol určiť budúcnosť trhu s metaverse hrami, má platforma už bohaté skúsenosti s nadväzovaním partnerstva s veľkými menami, ako sú Microsoft, Samsung a Binance. Každý metaverse projekt, ktorý priťahuje partnerstvo takého kalibru, je vynikajúcou investičnou príležitosťou.

SushiSwap (SUSHI) — DEX s novým metaverse trhoviskom

Čo je SushiSwap?

SushiSwap je stále populárnejšia decentralizovaná burza (DEX) založená na metaverse, ktorá ponúka plne integrované trhovisko NFT popri tradičnej možnosti nakupovať, predávať a obchodovať s digitálnymi menami, ako sa očakáva na každej DEX. Povaha metaverse decentralizovanej burzy viedla k tomu, že SushiSwap napučala na popularite pred medvedím trhom v roku 2022 a prekonala bariéru trhovej kapitalizácie 500 miliónov $. Natívnymi tokenmi SushiSwap sú SUSHI.

Trhovisko NFT je novším prírastkom do ekosystému SushiSwap a platforma sa snaží preniknúť do sveta metaverse, kým je to ešte relatívne nová myšlienka. Užívatelia teraz môžu využívať výhody plne pohlcujúceho decentralizovaného obchodovania NFT, ktoré podporuje budovanie komunity, pretože používatelia medzi sebou komunikujú.

Ďalšími možnosťami, ktoré sú k dispozícii v obchodnej infraštruktúre SushiSwap, sú možnosť obchodovať s kryptomenami, ukladať (alebo farmáriť) kryptomeny do jedného z fondov likvidity platformy a získavať odmeny, možnosť stakovať kryptomeny a možnosť požičiavať si alebo požičiavať kryptomeny.

Dôvody, prečo investovať do SUSHI

SUSHI je token pre správu, čo znamená, že všetci držitelia tokenu majú hlasovacie práva, ktoré pomáhajú určovať budúce smerovanie burzy. To poskytuje natívnemu úžitkovému tokenu SUSHI väčšiu hodnotu ako iným metaverse kryptomenám, ktoré postrádajú governanciu a zameriavajú sa čisto na úžitok.

Vďaka tomu je SUSHI zaujímavou investičnou príležitosťou oproti iným metaverse minciam a metaverse kryptomenou s preukázaným priestorom pre rast trhovej kapitalizácie. Vzhľadom na to, že sa na platformu hrnú používatelia, ktorí chcú využiť výhody trhu NFT, môžu sa investori v tomto roku tešiť na dobré výnosy a očakáva sa, že cena tokenu SUSHI porastie.

Gala Games (GALA) – multiherná kryptoplatforma so solídnou užívateľskou základňou

Čo je Gala Games?

Gala Games je multiherná platforma, ktorá preniká na scénu GameFi vďaka svojim vynikajúcim mechanikám P2E. Gala si kladie za cieľ poskytnúť hráčom plne decentralizovaný a transparentný herný zážitok, ktorý prevyšuje tradičnú ponuku hier na konzolách a PC, a to vďaka svojmu zameraniu na vlastníctvo aktív a poskytovanie kontroly komunite nad budúcim strategickým smerovaním platformy.

Gala Games sa od tradičných foriem hier líši predovšetkým využitím blockchain Ethereum, ktorý hráčom umožňuje plne vlastniť herné aktíva vďaka vynikajúcej technológii NFT. Prvok P2E navyše poskytuje vynikajúce stimuly, ktoré hráča udržia na platforme pri hraní ich titulov, vrátane RPG, strieľačiek z pohľadu prvej osoby a súbojov 1v1.

Gala už teraz uvádza, že má 1,3 milióna aktívnych užívateľov mesačne, čo je vynikajúca ukážka jeho postupu do sveta metaverse hier. Vzhľadom na to, že podľa prognóz GameFi v nasledujúcich piatich rokoch do roku 2028 prekoná rast tradičných hier približne desaťnásobne, Gala má všetky predpoklady na to, aby tento rast plne využila a dostala sa do čela tohto odvetvia.

Investícia do GALA tak predstavuje presvedčivú príležitosť, pretože ide o jeden z najlepšie zavedených herných projektov v metaverse, ktorý je v súčasnej dobe k dispozícii, a o jednu z najlepších kryptomien v metaverse, do ktorej je možné teraz investovať, najmä v porovnaní s inými platformami metaverse. Trhová kapitalizácia a hodnota GALA by mohla s rastom tohto odvetvia výrazne vzrásť, čo by investorom, ktorí sa do neho zapoja teraz, prinieslo vynikajúce výnosy.

Záver: akú metaverse kryptomenu je teraz najlepšie kúpiť?

Kryptomenová oblasť metaverse je plná solídnych a vzrušujúcich projektov a metaverse hier a platforiem, z ktorých každá by mohla múdrym investorom v roku 2023 priniesť vynikajúce výnosy. Metacade je ťažké prehliadnuť ako najpresvedčivejšiu investičnú príležitosť pre každého, kto hľadá najlepšie metaverse mince, do ktorých by mohol tento rok investovať.

Bohatá projektová mapa platformy, početné zdroje zárobku a ambície preniesť vývoj za hranice projektu do širšieho odvetvia metaverse poskytujú priestor, do ktorého môže Metacade rásť. Nízka cena mince počas presale akcie vyzerá, že vyletí nahor, až sa MCADE dostane na decentralizované burzy, čo z neho robí presvedčivú možnosť nákupu za účelom značných ziskov v roku 2023.

Súvisiace najčastejšie otázky ku kryptomenám

Ktoré krypto funguje v metaverse?

Každý token metaverse je kryptomena; nie každá kryptomena je však tokenom projektu metaverse. Každý kryptomenový projekt, ktorý zahŕňa digitálny virtuálny svet, ktorý môžu používatelia preskúmavať pomocou technológie podporujúcej VR alebo z telefónu, tabletu či počítača, je projektom metaverse.

Medzi príklady kryptomien známych v metaverse patria MANA (Decentraland), SAND (The Sandbox) a AXS (Axia Infinity).

Má spoločnosť Meta kryptomeny?

Technologická spoločnosť Meta, predtým Facebook, je považovaná za popredného hráča v oblasti vývoja metaverse. V tejto chvíli nemá vlastné kryptomeny.

Je metaverse krypto dobrou investíciou?

Rok 2022 bol pre metaverse kryptomeny rokom masívneho boja, kedy mnoho kryptomien zaznamenalo v priebehu roka pokles o viac ako 90 %. To viedlo k tomu, že niektorí analytici odpísali metaverse projekty ako solídnu investičnú možnosť.

Prvé známky v roku 2023 naznačujú, že v odvetví metaverse dochádza k výraznému oživeniu. Ceny metaverse kryptomien však zostávajú relatívne nízke, čo znamená, že investície do metaverse projektov by tento rok mohli byť pre nových investorov vynikajúce.

Presale Metacade sa môžete zúčastniť tu.

Do presale Altsignals sa môžete zapojiť tu.

Autor: Kusaj

Tento príspevok bol vytvorený 27.3.2023 a aktualizovaný 4.5.2024. Pozrite si ďalšie príspevky autora Kusaj.


Ekonomická poradňa

 1. Kornel Kocur

  Ktoré faktory robia z týchto 12 kryptomien najlepšie kandidáty na investíciu v kontexte metaverse?

 2. Dusan Chren

  Faktory zahrňujú inovatívne využitie v metaverse prostrediach, ako sú herné platformy a digitálne aktíva, rovnako ako silnú komunitnú podporu a stabilný vývoj projektu. Tieto kryptomeny tiež môžu mať unikátne vlastnosti, ako je schopnosť získavať príjmy cez mechanizmy play-to-earn, alebo tie, ktoré sú spojené s populárnymi metaverse projekty s vysokým potenciálom pre prienik do mainstreamu.

 3. Lukas Neuschl

  Môžu byť odporúčania na investície do metaverse kryptomien skreslené hypom a spekuláciami namiesto skutočnej hodnoty a dlhodobého potenciálu?

 4. Blazo

  Áno, investičné odporúčania môžu byť ovplyvnené hypom a spekuláciami, čo môže viesť k preceňovaniu aktív bez reálnych fundamentov. Dôležité je dôkladne analyzovať každú kryptomenu, jej technológiu, vývojový tím, adopčnú stratégiu a trhový potenciál, aby sa predišlo investíciám založeným len na trendoch a neoverených predpovediach.

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.

Štítky: