(, EuroEkonóm.sk ,  5)

personálna agentúra: Anima HR, s.r.o.
sídlo: Žilina

Kontakt

adresa: M. R. Štefánika 7, 010 01 Žilina

Pobočky

Charakteristika

Sme mladá rozvíjajúca sa personálna spoločnosť, ktorá sa sústreďuje na otvorenú a profesionálnu komunikáciu s kandidátmi ako i obchodnými partnermi. Našou snahou je úspešne využiť špecifické osobnostné hodnoty kandidátov, ich odbornosť a profesionalitu. Rokovania sú vedené v príjemnej atmosfére, ktorá poskytuje empatiu, dôveru a ochranu poskytnutých informácií. Spolupracujeme so zahraničnými i slovenskými výrobnými spoločnosťami, prevažne v Žilinskom kraji, pre ktoré vyhľadávame tých najvhodnejších kandidátov od pozícií vo výrobe až po pozície v manažmente. V kandidátoch hľadáme predovšetkým dynamických ľudí, ktorí majú záujem na sebe neustále pracovať a dokážu využiť svoje vedomosti, prednosti, jazykové i manažérske schopnosti.

Chcete aktualizovať alebo pridať informácie o spoločnosti? Napíšte nám.

Autor: EuroEkonóm.sk

Tento príspevok bol vytvorený 12.7.2008. Pozrite si ďalšie príspevky autora EuroEkonóm.sk.

Už ste čítali?


Ekonomická poradňa

 1. Adela

  Aké služby poskytuje Anima HR?

 2. Agnesa Smrekova

  Hypoteticky, Anima HR by mohla ponúkať širokú škálu služieb v oblasti ľudských zdrojov, vrátane náboru a výberu zamestnancov, poradenstva v oblasti ľudských zdrojov, rozvoja talentov a možno aj outsourcingu ľudských zdrojov.

 3. Veronika Slivková

  Je etické, že firmy outsourcujú svoje HR služby a zamestnávajú ľudí cez agentúry?

 4. Ceria

  Táto otázka spustí diskusiu o vplyve outsourcingu na trhu práce. Zatiaľ čo outsourcing môže pomôcť firmám zefektívniť operácie a zamerať sa na svoje kľúčové kompetencie, kritici môžu poukazovať na možné negatívne dopady na pracovné podmienky a zamestnanosť.

 5. Flutters

  Táto otázka skúma dôsledky externalizácie náboru na kvalitu zamestnancov. Zatiaľ čo agentúry môžu prístupovať k širšej databáze kandidátov a špecializovaným nástrojom na výber, existuje obava, že prioritou môže byť kvantita nad kvalitou, čo môže ovplyvniť celkovú úroveň zručností a angažovanosti pracovnej sily.

Pridaj komentár