( Kusaj,  0)

Nové kryptoprojekty

Šikovní investori do kryptomien, ktorí chcú v roku 2023 dosiahnuť značné zisky, sa často obzerajú po nových kryptoprojektoch, pretože predstavujú najlepšie príležitosti na nájdenie nových zaujímavých mincí za veľmi nízke ceny. Aj keď je s tým spojené určité riziko, keďže tieto projekty môžu zlyhať, pomer riziko/odmena je väčšinou nastavený v prospech investora.

Tu je 12 najlepších nových kryptomien, do ktorých sa dá teraz investovať:

 •       Chancer (CHANCER)
 •     Shiba Memu (SHIBA MEMU)
 •     AltSignals (ASI)
 •         Metacade (MCADE)
 •         ApeCoin (APE)
 •         Livepeer (LPT)
 •         Balancer (BAL)
 •         Frax Finance (FRAX)
 •         Proxy Swap (PROXY)
 •         Grove Coin (GRV)
 •         Aussie Digitals (AUD)
 •         Mintera (MNTE)

 

Chancer (CHANCER)

Čo je Chancer?

Chancer je kryptomena, ktorá mení hru a ktorá práve vtrhla na scénu. Jej cieľom je revolúcia v stávkovom a hazardnom priemysle. Táto platforma, ktorú založili podnikaví bratia Adam a Paul Kelbieovci, je organizátorom stávok, nie stávkovou kanceláriou, takže nie je žiadna stávková kancelária, s ktorou by ste mohli prehrať. Všetky stávky sú peer-to-peer (P2P), čo dáva možnosť používateľom Chancer. Stávky môžu byť veľké alebo malé, od malej stávky medzi priateľmi až po virálne stávky na každoročné udalosti, ako je Superbowl alebo dokonca Oscary, pretože stávkovanie sa neobmedzuje len na šport. Práve to odlišuje Chancer od iných stávkových platforiem, pretože zvyčajne len uľahčujú športové stávkovanie.

Cieľom Chancer je odlíšiť sa ako prvý decentralizovaný predikčný trh na svete posilnením postavenia používateľov a odstránením potreby sprostredkovateľov. Využitím sily technológie blockchain zaistí Chancer transparentnosť, bezpečnosť a efektívne transakcie, čím nastaví nový štandard pre odvetvie hazardných hier.

Všetky stávky sa uzatvárajú a vyplácajú v natívnom tokene Chancer CHANCER, čo dáva prirodzenú užitočnosť tejto kryptomeny. Držitelia CHANCER môžu tiež využívať zľavy pri uzatváraní stávok a účasti na nich.

Prečo by ste mali zvážiť investíciu do CHANCER

Na nasýtenom krypto trhu môže byť ťažké rozhodnúť sa, do ktorých kryptomien sa oplatí investovať. Vzhľadom na prirodzenú užitočnosť tokenu CHANCER by však tento rok mohol byť jasným víťazom. Vzhľadom na veľkosť celého odvetvia hazardných hier a stávkovania, ktorý má hodnotu viac ako 60 miliárd dolárov, by CHANCER mohol rásť exponenciálne, najmä preto, že používatelia nebudú mať protichodné kurzy. Táto revolučná kryptomena má za cieľ narušiť tradičné stávkovanie, a preto bude predmetom širokého záujmu, najmä preto, že uľahčuje stávkovanie na čokoľvek, nielen na šport.

CHANCER je v predpredaji, dostupný len za 0,01 dolára a investori by si ho mali kúpiť skôr, ako dosiahne závratné výšky, domnievajú sa odborníci. Keďže stávkový priemysel je už teraz jedným z najväčších na svete a každým rokom rastie obrovskými skokmi, Chancer sa k stávke na istotu približuje tak blízko, ako sa len dá.

>>> Viac informácií, vrátane toho, ako kúpiť Chancer, nájdete tu <<<

 

Shiba Memu (CHANCER)

Čo je Shiba Memu?

Shiba Memu je úplne nová meme minca inšpirovaná roztomilým japonským psíkom Shiba Inu. Shiba Memu využíva silu technológie blockchainu a umelej inteligencie, aby sa stala marketingovou silou, ktorej cieľom je vykonávať prácu viac ako 100 marketingových agentúr v reálnom čase, pričom preberá zvyčajne časovo náročné úlohy, aby mohli marketéri sústrediť svoje úsilie inam. Učí sa z úspešných marketingových stratégií, píše si vlastné vzťahy s verejnosťou a propaguje sa na relevantných fórach a sociálnych sieťach.

Shiba Memu bude môcť generovať obsah na základe údajov, ktoré jej umelá inteligencia neustále analyzuje, a zverejní ich na niekoľkých online platformách. Básledne bude monitorovať a analyzovať úspešnosť svojich marketingových aktivít a podľa toho ich upravovať, neustále sa učiť a zlepšovať obsah s cieľom optimalizovať výsledky. Okrem toho Shiba Memu prispôsobí všetok obsah prostredníctvom strojového učenia, aby zaistila zapojenie všetkých divákov, čím sa zvýši miera konverzie.

Prečo by ste mali zvážiť investíciu do SHIBA MEMU

Väčšina meme coinov nemá žiadnu využiteľnosť  a jednoducho sa spoliehajú na to, že sa stanú virálnymi, pretože sú zábavné; to sa však nevyhnutne vytráca, čo spôsobuje pokles ceny, čo znamená, že investori môžu rýchlo prísť o peniaze. Preto Shiba Memu vyčnieva z davu. Token SHIBA MEMU poháňa celú platformu a má vlastnú využiteľnosť  a sľubné prípady použitia, čo by mohlo viesť k návalu obchodníkov, ktorí chcú kúpiť mincu, aby rozšírili svoje podnikanie. Okrem toho môžu držitelia tokenov SHIBA MEMU staviť svoje tokeny, zarobiť si pasívny príjem a zarobiť viac tokenov prispievaním. Vďaka tomu je Shiba Memu sľubnou vyhliadkou pre fanúšikov meme a nadšencov kryptomien, ktorí chcú doplniť svoje portfólio zábavným a originálnym spôsobom.

>>> Viac informácií, vrátane toho, ako kúpiť Shiba Memu, nájdete tu <<<

AltSignals (ASI)

Čo je AltSignals?

AltSignals je dobre zavedená a úspešná komunita online obchodných signálov s prevažne pozitívnymi recenziami na Trustpilot. Od svojho spustenia v roku 2017 poskytuje táto platforma vynikajúce signály komunite s viac ako 50 000 používateľmi. Poskytli nástroj AltAlgo™ Indicator a automatizované obchodné API, ktoré pomohli mnohým obchodníkom s kryptomenami zvýšiť hodnotu portfólia 10-krát za 19 z 32 mesiacov.

Na ďalšie zlepšenie kvality svojich obchodných výsledkov spoločnosť AltSignals predstavuje nový obchodný balík s názvom ActualizeAI s vydaním svojho natívneho tokenu ASI, ktorého cieľom je naplniť tento nový vývoj. UpdateAI kombinuje strojové učenie a spracovanie prirodzeného jazyka (NLP) s cieľom analyzovať niekoľko cenových ukazovateľov súčasne pred tým, ako je poháňané prediktívnym modelovaním, ktoré využíva historické údaje na vytváranie trendov pre údaje. Keďže celý tento proces riadi AI, neustále sa učí a automaticky aktualizuje svoje algoritmy, aby zvýšila svoju presnosť.

Token ASI umožní prístup k signálom poháňaným UpdateAI a prístup do AI ​​Members Club. Členstvo v tomto klube odomkne ešte viac výhod, vrátane prístupu k obchodným turnajom, kde môžu účastníci získať kryptoceny.

AltSignals pomáha obchodníkom so všetkými schopnosťami prechádzať strmou krivkou učenia sa kryptoobchodovania konzistentne a spoľahlivo, čím zaisťuje, že ich táto trieda volatilných aktív neprekoná. Osvedčená ziskovosť poskytovaná obchodnými nástrojmi AltSignals pomáha odborníkom maximalizovať ich potenciálne výnosy pomocou potvrdzovacích signálov ActualizeAI, ktoré analyzujú oveľa viac údajov, než je schopný ľudský mozog.

Prečo by ste mali zvážiť investíciu do ASI?

AltSignals je v popredí vývoja riešení AI založených na blockchain. Zdá sa, že jeho kryptografická inteligencia poháňaná AI ešte viac zvýši už aj tak vynikajúcu mieru úspešnosti indikátorov AltAlgo™ a posunie ich na úplne novú úroveň.

To všetko robí z tokenu ASI atraktívne nové kryptografické aktívum, do ktorého sa môžu investori zapojiť, a jeho vynikajúca použiteľnosť a vývoj poskytujú vynikajúce potenciálne odmeny pre každého skorého investora.

ASI spustila svoj presale len za 0,012 $ za token, ale dostupnosť tejto novej kryptomeny za jej počiatočnú cenu je obmedzená. V skutočnosti jeho cena stúpne na 0,02274 USD v siedmej a poslednej fáze tohto podujatia. Pre každého, kto hľadá nejaké skvelé nové kryptomeny na nákup dnes, sa AltSignals javí ako fantastická možnosť.

>>> Viac informácií, vrátane toho, ako kúpiť AltSignals, nájdete tu <<<

Metacade (MCADE)

Čo je Metacade?

Metacade buduje najväčšiu Web3 arkádu na svete, ktorá hráčom ponúka množstvo hier typu Play2Earn (P2E) na jednom mieste. Je všeobecne považovaný za jedno z najzaujímavejších nových vydaní GameFi v roku 2023, ktoré poskytuje komplexný a pútavý herný zážitok a zároveň odmeňuje hráčov za ich herný pokrok.

Okrem toho má Metacade za cieľ stať sa hlavným centrom, na ktorom sa komunita vývojárov hier Web3 drží, aby zarobila peniaze a posunula svoju kariéru na vyššiu úroveň. Tvorcovia komunitného obsahu tam môžu získať kryptoodmeny prispievaním na platformu prostredníctvom recenzií hier, alfa verzií a ďalších. Work2Earn, ktorý sa má spustiť v roku 2024, sa zároveň zameria na poskytovanie najzaujímavejších pracovných príležitostí Web3 dostupných na webe celej komunite.

Inovatívny program Metagrants Metacade bude základom pre vytváranie najlepších nových P2E titulov. Vývojári môžu posielať svoje nápady na nové hry komunite MCADE, ktorá potom hlasuje o návrhoch, ktoré sa im páčia najviac. Metagrants sa udeľujú vývojárom s najväčším počtom hlasov na podporu vývoja nových hier exkluzívne pre Metacade.

Medzi ďalšie výhody dostupné pre komunitu Metacade patrí speňaženie počas beta testovania hier poskytovaním spätnej väzby vývojárom a zároveň získavaním odmien za ich čas, úsilie a komentáre.

Prečo sa oplatí zvážiť investíciu do MCADE?

Po pôsobivom predpredaji je ľahké pochopiť, prečo by investícia do MCADE mohla byť dobrou voľbou. Financie na nový krypto token sa podarilo získať mimoriadne rýchlo, keďže token má v rámci platformy Metacade veľkú využiteľnosťť. 

Keďže sa na web3 dostávajú hry, Metacade sa zdá byť hodnou investíciou, najmä vzhľadom na jej rozsiahly a sľubný plán do budúcnosti. Navyše, P2E hranie bude motivovať náruživých hráčov, ktorí by zvyčajne hrali hry zadarmo; MCADE im umožní zarobiť si na svojom koníčku, čo by si prial každý! Cena tokenu sa bude už len zvyšovať, takže by bolo rozumné, keby zdatní investori aj hráči investovali čo najskôrr.

>>> Viac informácií, vrátane toho, ako kúpiť Metacade, nájdete tu <<<

ApeCoin (APE)

Čo je ApeCoin?

ApeCoin je natívny token ERC-20 pre známu komunitu Bored Ape Yacht Club (BAYC), jednu z najúspešnejších komunít meme coinov, ktorá od svojho uvedenia na trh v roku 2022 explodovala na popularite. Yuga Labs nedávno vyzbierala 320 miliónov dolárov vo virtuálnej realite za predaj pozemkov s nehnuteľnosťami, ktoré umožnili držiteľom mincí APE kúpiť pozemky v metaverse iná strana.

Aj keď ApeCoin nie je nevyhnutne úplne nová kryptomena, zdá sa, že jeho prechod do metaverse posunie ApeCoin na ďalšiu úroveň a zároveň výrazne rozšíri a zlepší jeho ponuku pre komunitu. Otherside je metaverse hra, ktorá má potenciál vyrásť na populárnu online hru na hranie rolí pre viacerých hráčov (MMORPG) a virtuálny svet, pričom zvyšuje užitočnosť tokenu APE tým, že ho začlení do ekosystému BAYC.

APE bol spustený v marci 2022 s impozantným objemom obchodov 1 miliardy mincí a bol rýchlym úspechom na začiatku medvedieho trhu v roku 2022, pretože jeho trhová kapitalizácia prudko vzrástla, vďaka čomu je APE oveľa vzrušujúcejšie ako predtým predstavené meme mince.

Prečo by ste mali zvážiť investíciu do APE

ApeCoin rýchlo zaujal predstavivosť fanúšikov kryptomien NFT a priniesol očakávané členstvo do BAYC a jeho malého brata, Mutant Ape Yacht Club (MAYC). Exkluzivita ponúkaná oboma týmito klubmi výrazne prispela k poskytnutiu dodatočnej hodnoty NFT podporovaným APE v porovnaní s inými kryptomenami dostupnými na trhu.

Zdá sa, že vstup tejto platformy do metaverse zvyšuje záujem fanúšikov kryptomien, ponúka viac príležitostí na predaj tovaru a vývoj decentralizovanej Web3 aplikácie. S už dosiahnutou mimoriadne pôsobivou trhovou kapitalizáciou, tento prechod do priestoru metaverse poskytuje minci príležitosť pokračovať v raste, čo z nej robí jednu z najlepších nových kryptomincí na dnešnom trhu.

Livepeer (LPT)

Čo je to Livepeer?

Livepeer, ktorý bol spustený v roku 2017, sa stal prvým plne decentralizovaným sieťovým protokolom na živé video streamovanie, ktorý využíva silu technológie blockchain na presun výkonu z centralizovaných platforiem na streamovanie, ako sú YouTube a Twitch, k tvorcom obsahu.

S rozširovaním vysielania a živého vysielania a rastúcim dopytom po nepretržitej konzumácii obsahu sa Livepeer zameriava na to, aby umožnil producentom využiť decentralizáciu, ktorú ponúka technológia blockchain, a poskytnúť tvorcom efektívnejší a efektívnejší spôsob nahrávania ich výtvorov priamo do plošina.

Livepeer ponúka používateľom niekoľko príležitostí na účasť na platforme, čo umožňuje konzumáciu obsahu priebežne a poskytuje tvorcom možnosť speňažiť svoj obsah. Okrem toho môžu všetci tvorcovia tejto technickej služby očakávať videá s automatickým škálovaním, necenzurovanú živú žurnalistiku a dApps s podporou videa. To všetko prispieva k tomu, že Livepeer prináša revolúciu do sveta živého vysielania videa a stáva sa lídrom na trhu v tomto odvetví.

Prečo sa oplatí zvážiť investíciu do LPT

Natívny token LPT sa stáva čoraz vyhľadávanejším aktívom medzi obchodníkmi s kryptomenami, pričom fanúšikovia živého vysielania využívajú výhody decentralizácie streamovania videa a vkladajú moc do rúk tvorcov, než aby boli závislí od veľkých medzinárodných technologických gigantov.

LPT je minca ERC-20, ktorá má v nadchádzajúcich rokoch podľa všetkého obrovský rastový potenciál, keďže vysielatelia streamovania videa uvidia transformačnú silu tejto technológie blockchain. Livepeer sa stavia ako priekopník v tomto odvetví, takže v objeme obchodovania a cene mincí, ktoré sú v súčasnosti na úrovni 5,83 USD, existuje značný priestor, ktorý môže výrazne rásť za menej ako osem týždňov.

Balancer (BAL)

Čo je Balancer?

Balancer bol vyvinutý na blockchain Ethereum a spustený v marci 2020 ako Automated Market Maker (AMM). Po získaní 3 miliónov dolárov počas presale Balancer vyvinul protokol, ktorý funguje ako samovyrovnávacia peňaženka, poskytovateľ likvidity a cenový senzor. Používatelia zarábajú zisky s nedávno spusteným tokenom BAL, ktorý pomáha prispievať do prispôsobiteľných fondov likvidity.

Balancer podporuje tri typy poolov: súkromné ​​pooly, ktoré ponúkajú majiteľovi úplnú správu poolu, čím sa stáva jediným prispievateľom do likvidity akcií a umožňujú mu kompletne nastaviť parametre poolu.

Zdieľané fondy sú k dispozícii používateľom, ktorí sa chcú stať poskytovateľmi likvidity v spolupráci s ostatnými používateľmi a získavať odmeny v tokenoch fondu Balancer (BPT). Medzitým sú inteligentné fondy podobné súkromným službám, ale sú riadené inteligentnou zmluvou. BPT sa tiež používa ako mechanizmus odmeňovania pre inteligentné fondy, ktorý umožňuje komukoľvek prispieť likviditou do fondu.

Prečo by ste mali zvážiť investíciu do BAL

BAL je natívny token Balancera a kanál, prostredníctvom ktorého môžu používatelia pridávať do fondov likvidity pre pasívny príjem, ktorý sa používateľom pripisuje týždenne. Token BAL tiež umožňuje, aby sa táto platforma viac decentralizovala a ponúka svojim držiteľom hlasovacie práva o jej strategickom a budúcom smerovaní.

Aktuálna cena 6,36 $ vyzerá ako atraktívna hodnota pre platformu, ktorá síce nie je prvým protokolom DeFi využívajúcim AMM, ale priniesla osviežujúci a nový prístup k podpore likvidity. Zdá sa, že tento nový prístup vybuduje reputáciu spoločnosti Balancer ako riešenie DeFi, vďaka čomu sa stane jedným z najlepších nových kryptoprojektov na nákup v roku 2023.

Frax Finance (FRAX)

Čo je Frax Finance?

Frax je open-source, plne zreťazený a privilegovaný protokol DeFi, ktorý vytvoril prvý systém stablecoinov s frakčným algoritmom. Spoločnosť Frax vyhlásila svoj konečný cieľ poskytnúť vysoko škálovateľnú, plne decentralizovanú, algoritmickú menu namiesto digitálneho aktíva s pevnou dodávkou, ako je bitcoin.

Do Fraxu je začlenených niekoľko konceptov, vrátane frakčného algoritmu stablecoinu, kde časť jeho ponuky je zaistená ako pri akomkoľvek inom stablecoine a druhá časť ponuky je algoritmická. Pomer týchto dvoch aspektov závisí od trhovej ceny stablecoinu FRAX. Keď FRAX prekročí 1 dolár, pomer kolaterálu sa zníži a ak klesne pod 1 dolár, kolaterál sa zvýši.

Táto platforma je tiež spravovaná komunitou bez centralizovaného riadiaceho centra a plne využíva reťazové orakuly, Uniswap a Chainlink.

Prečo by ste mali zvážiť investíciu do FRAX?

Protokol FRAX je komunitou riadená minca s jedinečným dizajnom. Viac ako 60 % jeho dodávok sa v priebehu niekoľkých rokov vynakladá poskytovateľom likvidity a výnosovým farmárom vďaka plne decentralizovanému protokolu a riadeniu reťazca.

Samotná povaha FRAX z neho robí atraktívnu možnosť pre investorov, ktorí hľadajú stabilitu s použitím jediného zlomkového algoritmu stablecoinu na svete.

Proxy Swap (PROXY)

Čo je Proxy Swap?

Proxy Swap je platforma, ktorá umožňuje investorom vymieňať si digitálne aktíva za druhý token bez potreby centralizovanej výmeny. Svojim používateľom stále ponúka vysoký stupeň súkromia, pretože umožňuje transakcie bez odhalenia adresy MetaMask.

Kľúčovou vlastnosťou Proxy Swap je, že táto platforma vám dáva možnosť vymeniť si akýkoľvek token uvedený na Uniswap, čo znamená, že každá minca dostupná na UniSwap môže byť obchodovaná pomocou Proxy Swap, čo z nej robí jednu z najuniverzálnejších a najpohodlnejších platforiem na výmenu mincí. Všetci používatelia budú potrebovať peňaženku MetaMask na prístup k Proxy Swap a budú musieť byť pripojení k Ethereum, aby mali prístup k svojej inteligentnej zmluve, ktorá im umožní rýchlo, bezpečne a spoľahlivo vymieňať tokeny.

Okrem poskytovania anonymity jednotlivým obchodníkom môžu spoločnosti využívať skryté tokeny Proxy Swap, ktoré im umožňujú vykonávať bezpečné a anonymné transakcie na blockchain Ethereum, čím chránia svoje citlivé finančné informácie.

Prečo sa oplatí zvážiť investíciu do PROXY

Súkromie poskytnuté držiteľom tokenov PROXY spolu s možnosťami decentralizovaného obchodovania robia z Proxy Swap atraktívnu investičnú príležitosť pre používateľov, ktorí chcú vykonávať priame prevody bez zásahu centrálneho riadiaceho orgánu pri zachovaní anonymity.

Skutočná hodnota tokenu PROXY sa odomkne, keď budú k dispozícii nové funkcie, vrátane mobilnej aplikácie, platformy beta stakingu a prevodu Ethereum do iných peňaženiek bez zanechania stopy. Navyše tokeny PROXY odomykajú hlasovacie práva pre členov komunity pri rozhodnutiach o správe platformy. To všetko robí zo súčasnej ceny 0,003408 $ atraktívnu príležitosť pre obchodníkov, ktorí hľadajú jednu z najlepších nových kryptobúrz, do ktorej by mohli investovať.

Grove Coin (GRV)

Čo je Grove Coin?

Grove Coin je rebrandingom Grove Token, decentralizovaného a bezpečného kryptografického aktíva určeného na zabezpečenie budúcnosti planéty. Stanoveným poslaním Grove Coin je vytvárať bohatstvo pre všetkých držiteľov mincí GRV využitím príležitostí, ktoré ponúka bezpečná, plne decentralizovaná digitálna mena s ohľadom na životné prostredie.

Keďže obavy z vplyvu ťažby kryptomien na životné prostredie sa stávajú skutočným problémom, cieľom Grove Coin je stať sa globálnym systémom zelených platieb (GGPS) číslo jedna tým, že sa zameria na riešenia eko-blockchain, ktoré neťažia. Výsledkom je ekologická minca, ktorá funguje podobne ako bitcoin (BTC) ako digitálna mena, so silným zameraním na podporu environmentálne uvedomelých kryptoprojektov, podobne ako uhlíkové kredity.

V snahe rozšíriť nástroj zabudovaný do GRV tokenu, Grove Coin vydal svoj vlastný Grove Chain. Tento blockchain, ktorý poháňa Binance Smart Chain, výrazne zvýšil možnosti otvorené pre držiteľov mincí GRV.

Prečo by ste mali zvážiť investíciu do GRV

GRV Token je nová revolučná kryptoburza, ktorej cieľom je napodobniť funkčnosť Bitcoin tým, že investorom, vývojárom a obchodníkom poskytuje obavy o ekologickú životaschopnosť alternatív k zeleným kryptom.

Finančné prostriedky získané z GRV sa tiež investujú do projektov obnoviteľnej energie, solárnych fariem a hydroponického poľnohospodárstva, čo znamená, že z investovania do GRV profituje aj širšia verejnosť. Zdá sa, že súčasná cena 0,7084 USD a nízky objem obchodov zaručujú obrovský priestor pre rast, keďže dôraz na environmentálnu udržateľnosť v sektore blockchain neustále rastie.

Aussie Digitals (AUD)

Čo je Aussie Digitals?

Aussie Digitals je nový ekosystém elektronického obchodu, ktorý mení hru a poskytuje používateľom nástroje na vytvorenie, spustenie a údržbu prosperujúceho internetového obchodu. Platforma, ktorá je základom metodológie Aussie Digital, je založená na dvoch kľúčových procesoch.

Po prvé, o umožnení používateľom vybudovať ekosystém elektronického obchodu, ktorý zahŕňa výkonného tvorcu internetových obchodov s prístupom k výkonným nástrojom digitálneho marketingu a B2B obchodnú platformu, ktorá odomyká silu sociálnych médií spolu s ďalšími decentralizovanými službami založenými na blockchain, ktoré sa v minulosti nevyužívali v sektore elektronického obchodu.

Po druhé, natívna minca AUD je digitálna minca ERC-20, ktorá ponúka zákazníkom a firmám nové príležitosti v kombinácii s ekosystémom Aussie Digitals, ktorý v súčasnosti nie je dostupný prostredníctvom centralizovaných alebo tradičných poskytovateľov elektronického obchodu.

Prečo by ste mali zvážiť investíciu do AUD

Natívne mince Aussie Digitals AUD je palivo, ktoré bude poháňať ich platformu Tradezy a burzu kryptomien Tradedo, čo umožňuje spoločnostiam elektronického obchodu jednoducho akceptovať niekoľko rôznych kryptomenov ako platné meny pre ich tovary a služby.

AUD úvodná výmenná ponuka (IEO) trvá do 13. marca za 0,01 USD. Celková zásoba tokenov je 50 miliónov mincí, z ktorých je 60 % dostupných na hromadný predaj. Vďaka svojmu potenciálu spôsobiť revolúciu a narušiť tradičný trh elektronického obchodu sa AUD javí ako atraktívne nové kryptoaktívum, ktoré môžu retailoví investori preskúmať.

Mintera (MNTE)

Čo je Mintera?

Mintera je nový kryptoprojekt, ktorého cieľom je priniesť finančný ekosystém šetrný ku klíme do sveta riešení DeFi založených na blockchain. Cieľom tejto platformy je vytvoriť udržateľné centrum služieb a produktov súvisiacich s investíciami do kryptomien pre nové publikum a skupinu investorov, ktorí si uvedomujú klímu. Lepidlom, ktoré drží všetko pohromade, je Minery’s utility token, MNTE.

Hlavným princípom spoločnosti Mintera je vytváranie digitálnych investičných služieb, ktoré podporujú trvalo udržateľný rozvoj s pozitívnym vplyvom na životné prostredie a poskytujú investorom prístup k bezpečným a spoľahlivým globálnym príležitostiam.

MNTE coin je ERC-20 coin, ktorý podporuje Ethereum blockchain, na ktorom bude Mintera bežať a držitelia týchto tokenov môžu odomknúť niekoľko výhod. Patrí medzi ne exkluzívny prístup k zeleným investičným produktom Minery a výhodám v rámci komunity MNTE. Okrem toho držitelia mincí MNTE budú priamo financovať pozitívne klimatické opatrenia a zúčastnia sa hlasovania o riadení, ktoré bude diktovať budúce smerovanie celej platformy.

Prečo by ste mali zvážiť investíciu do MNTE?

Presale MNTE odštartoval 1. februára presale beta kolom, pričom prvé celé kolo začalo 1. marca a druhé celé kolo 1. apríla. Aktuálna cena MNTE je 0,14 USD za prvé celé kolo a bude sa neustále zvyšovať v každej fáze presale.

Polovica z celkovej dodávky 65 miliónov tokenov je dostupná v presale, ktorý sa skončí 1. júna 2023 a prvý investičný produkt Mintera bude spustený o 14 dní neskôr. Nízka presale cena MNTE a nový spôsob poskytovania investičných produktov DeFi s prístupom šetrným k životnému prostrediu z neho robí vynikajúce nové kryptoaktívum pre investorov.

Ako nájsť najnovšie kryptomeny pripravené na úspech?

Investori, ktorí majú záujem nájsť najnovšie kryptomeny, ktoré sa budú dynamicky rozvíjať, môžu nájsť informácie na viacerých miestach.

Coinmarketcap je vynikajúcim zdrojom aktuálnych informácií o najzaujímavejších a najsľubnejších nových kryptoaktívach v presale a verejnom predaji. Coin Gecko je ďalším uznávaným a cenným zdrojom na aktualizáciu nových zoznamov mincí.

Medzi ďalšie spôsoby, ako získať informácie, patrí nájdenie relevantných obchodných skupín na serveroch Discord a Telegram, vyhľadávanie „presale ponúk kryptomien“ na Googli a sledovanie platforiem sociálnych médií, ako sú Twitter a TikTok.

Aké sú výhody a nevýhody investovania do nových kryptomien?

Ako každý investičný proces, investovanie do kotácií na mince má výhody aj nevýhody. Medzi výhody patrí kamarátstvo byť súčasťou rastúcej komunity a pocit vlastníctva v niečom, čo začína prekvitať. Okrem toho, samozrejme, existuje aj významný potenciál na zvýšenie týchto hodnôt, keď mince získavajú na popularite, ako aj možnosť nakupovať tokeny so zľavou v porovnaní s inými kryptografickými aktívami.

Na druhej strane, kryptotrhy sú notoricky volatilné, pričom nové kryptomeny reagujú väčšou volatilitou na trhové podmienky ako zaužívanejšie meny. Navyše neexistuje žiadna záruka, že nový kryptoprojekt začne okamžite. Tu je potrebná trpezlivosť, aby sa zaistil maximálny zisk, spolu s pochopením, že každodenný úspech vo svete kryptomien je skôr výnimkou ako pravidlom.

Súvisiace najčastejšie otázky týkajúce sa kryptomien

Sú nové kryptomeny dobrou investíciou?

Najlepšie nové kryptomeny môžu byť dobrou investíciou, ak sú zakúpené v počiatočných fázach ich existencie, či už počas ich presale kryptomien alebo pred ich uvedením na trh po zverejnení.

Nové kryptomeny a projekty môžu chvíľu trvať, kým sa etablujú, takže investori by mali byť trpezliví, ak nezažijú závratné výnosy cez noc. Majte však na pamäti, že neexistuje žiadna záruka, že najnovšie kryptomeny budú úspešné, ako je to v prípade všetkých investičných príležitostí.

Ako vznikajú kryptomeny?

Nové tokeny sa razia prostredníctvom blockchain ťažby. Tento proces zahŕňa využitie výkonu počítača na riešenie zložitých matematických problémov, ktoré vedú ku generovaniu digitálnych mincí.

Ktorá kryptomena exploduje v roku 2023?

Presné označenie konkrétnej kryptomeny, ktorá sa má umiestniť na jej obežnú dráhu, nie je nikdy exaktná veda. Je však možné vydať odporúčania na základe viacerých ukazovateľov, ako sú plány rozvoja projektu, podpora a celkový potenciál.

Ak vezmeme do úvahy všetky tieto faktory, minca Chancer vyzerá ako skvelá perspektíva s výrazným rastom v roku 2023 a ani Shiba Memu nezaostáva.

Čo je kryptolisting?

Kótovanie kryptomien je, keď centralizovaná alebo decentralizovaná burza ponúka obchodné páry pre konkrétnu mincu. Zvyčajne sa to deje po presale udalosti známej ako počiatočná ponuka mincí (ICO), ktorá sa používa na generovanie peňažných tokov pre špičkové nové kryptoprojekty.

Autor: Kusaj

Tento príspevok bol vytvorený 20.6.2023 a aktualizovaný 15.7.2024. Pozrite si ďalšie príspevky autora Kusaj.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.