( Kusaj,  0)

Nová meme minca SOL

Solciety prudko prekročila $774k, teraz v týždni 3 svojho presale. Solciety je politická strana degeňov, ktorá kombinuje politickú satiru a meme kultúru pre pobavenie a zisk kupujúcich. Keďže presale je v plnom prúde a zostáva ešte 34,38 % v ziskoch z tokenov, je čas vstúpiť do tejto novej meme mince Sol skôr, ako z nej pravdepodobne veľa ľudí veľmi zbohatne a mnohí ďalší veľmi závidia.

Leto meme mincí: Horúcejšie ako kedykoľvek predtým

Solciety je meme minca Solana a ekosystém Solana pre meme mince je v kurze, pričom z hľadiska nedávnych ziskov výrazne prekonáva ETH. Meme mince Solana majú v čase tlače kombinovanú trhovú kapitalizáciu viac ako 6,5 miliardy $.

Najväčšou meme mincou Solana je dogwifhat (WIF) s trhovou kapitalizáciou približne 2 miliardy $. Historické minimum WIF na úrovni 0,0677 $ je na míle vzdialené. Jeden obchodník zaznamenal nárast investície vo výške 1 000 $ na viac ako 100 000 $.

Ďalšia významná meme minca Solana, Book of Meme (BOME), má v čase písania tohto článku trhovú kapitalizáciu približne 620 miliónov $. V čase tlače sa obchoduje o takmer 1000 % vyššie ako jej historické minimum zo 14. marca.

Prečo by Solciety mohla rýchlo narásť 100x

S blížiacimi sa rôznymi politickými udalosťami a voľbami exploduje záujem o tokeny PolitiFi. Mince ako Doland Tremp (TREMP) a MAGA (TRUMP) sú pozorne sledované, pretože vykazujú obrovský rast.

Doland Tremp bol spustený začiatkom marca tohto roka a len za pár mesiacov sa mu podarilo urobiť viac ako 2000 % zisky z historického minima na historické maximum. Spolu so svojím partnerom v zločine, Jeo Bodenom, dokonca vstúpil na burzu najvyššej úrovne Kraken; už len to zakladá sektor PolitiFi ako silu, s ktorou treba počítať.

MAGA (TRUMP), druhá najväčšia minca podľa trhovej kapitalizácie, zaznamenala nárast svojej ceny z historického minima 0,01136 $ na aktuálnu cenu okolo 5 $ v čase tlače. To predstavuje nárast o viac ako 40 000 %. Tieto veľkolepé zisky dokazujú obrovský potenciál a popularitu nákupu tokenov PolitiFi. A keďže politický cirkus v USA je čoraz bláznivejší, volebný hype – hype Solciety.

Meme Campaigner od Solciety

Meme Campaigner spoločnosti Solciety je dokonalým nástrojom na podporu virálneho rastu v čase, keď sa volebná sezóna rozbieha. Táto pokročilá platforma umožňuje používateľom vytvárať a zdieľať tie najsmädnejšie politické mémy na mieru, čím masívne zvyšuje viditeľnosť a angažovanosť Solciety v sociálnych médiách.

Používatelia budú tiež odmeňovaní v tokenoch SLCTY za vytváranie mémov zdieľaných na Twitteri. To udržiava existujúcu komunitu v pohybe a je kľúčovým aspektom marketingu spoločnosti Solciety, ktorý do stratégie zapája viralitu. Keď sa do kampane zapojí viac ľudí, Meme Campaigner zaplaví sociálne médiá prívalom meme propagandy, čím Solciety získa virálny status.

Nikdy nebol lepší čas na to, aby ste naskočili na túto novú meme mincu Sol 

Bez toho, aby ste cestovali v čase späť do dňa uvedenia na trh, máte teraz optimálnu šancu využiť zisky z predčasného presale. Boli podané žiadosti o dva fondy ETF Solana. Ak budú schválené, potom by to mohlo poslať meme mince Solana na obežnú dráhu. Toto sú do veľkej miery „krypto voľby“, v ktorých sa obe strany uchádzajú o hlasy degenov. Takže nech už bude výsledok v novembri akýkoľvek, degeni, najmä tí s vreckom plným Solciety, budú pravdepodobne profitovať.

Viac informácií o nadchádzajúcom presale nájdete na oficiálnej webovej stránke.

Autor: Kusaj

Toto je partnerský článok. Využite možnosť výhodnej inzercie v sieti našich 26 portálov. Inzerujte v ekonomickej encyklopédii EuroEkonóm.sk. Cenník a podmienky inzercie nájdete na stránke PR články a inzercia. Objednajte si 2 a viac PR článkov a získajte zľavu až 65 % z ceny inzercie.

Tento príspevok bol vytvorený 9.7.2024. Pozrite si ďalšie príspevky autora Kusaj.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.