( Kusaj,  0)

Rok 2022 bol naprieč kryptomenami náročný. Kryptomenové veľryby zostali relatívne potichu, pretože strategicky vyhodnocovali situáciu a držali sa, kým ich neistota medvedieho trhu neprešla. Rok 2023 už sľubuje, že dno medvedieho trhu bolo dosiahnuté a tak sa kryptomenové veľryby prebudili – a zdá sa, že sa rovno vrhajú na nový vzrušujúci projekt známy ako Metacade.

Metacade je nový prevratný projekt, ktorý sa stavia do centra GameFi revolúcie a už teraz sa dostáva na titulné stránky naprieč kryptosprávami. V reakcii na podrobné plány, ktoré tím Metacade vyložil vo svojom whitepaper, zaznamenal projekt intenzívne rastúci záujem o svoj presale, ktorý za 17 týždňov vyniesol ohromujúcich $13.6m, pričom nič nenasvedčuje tomu, že by mal spomaliť.

Môže technológia Web3 umožniť Metacade prilákať hráčov?

GameFi je inovatívne odvetvie Web3, ktoré prináša finančné výhody dostupné prostredníctvom technológie blockchain do sveta hier. Znamená to, že projekty ako Metacade, ktoré poskytujú komplexnú a pohlcujúcu platformu pre hráčov, sú schopné poskytnúť aj nové kanály príjmov uplatnením funkcií odvodených od decentralizovaných financií (DeFi).

Vďaka tomu je platforma Metacade schopná umožniť hráčom nájsť nové zdroje príjmov z hrania, ktoré nepochybne zaznamenajú obrovskú mieru prijatia, akonáhle si mainstreamový priemysel uvedomí ponúkané výhody. Je to len jeden z dôvodov, prečo kryptomenové veľryby prejavujú o projekt tak veľký záujem.

Tento priestor v sebe skrýva taký veľký potenciál. Vysoko rešpektovaná kryptoburza Crypto.com vo svojom výskume naznačuje, že by blockchain hry mohli mať do roku 2025 hodnotu až 50 miliárd $, čo dáva tomuto odvetviu desaťkrát vyššie rastové čísla ako tradičným hrám.

Tento rastový potenciál je len jedným z dôvodov, prečo sú investori z Metacade očividne nadšení. Z plánov, ktoré tím Metacade načrtol, je úplne zrejmé, akú realistickú stratégiu má Metacade na to, aby sa stala centrom GameFi a vďaka poskytovaniu rozsiahleho a pohlcujúceho herného zážitku, ktorý osloví veľmi širokú skupinu z viac ako 3 miliárd hráčov, by Metacade mohla rýchlo získať obrovský kus trhu.

Môže MCADE v roku 2023 dosiahnuť hodnotu 1 $?

Token MCADE je kľúčový pre základnú funkčnosť ekosystému Metacade a tak možno očakávať, že s rastúcim počtom užívateľov naprieč platformou porastie aj miera tlaku na rast ceny MCADE.

Ďalším kľúčovým faktorom je to, ako je dizajn tokenu MCADE prívetivý pre investorov, pretože token má ponuku iba 2 miliárd tokenov. Môže sa tiež pochváliť možnosťou stávkovania, čo znamená, že držitelia si môžu vytvoriť pasívny zdroj príjmov, zatiaľ čo čakajú na výnosy zo svojho držania.

Tieto faktory, spolu s technickými verziami a agresívnym marketingovým plánom, sa prejavia v priebehu roku 2023, čo znamená, že mnohí špekulujú o tom, že 1 $ do konca roka je pomerne pravdepodobný. Nízka ponuka znamená, že by na to stačilo, aby trhová kapitalizácia projektu predstavovala 2 miliardy $, čo je v rámci doterajších rekordov mnohých projektov.

Čo je Metacade?

Metacade chce zmeniť svet hier a umožniť používateľom zarábať na ich obľúbenom koníčku tým, že vybuduje najväčšiu herňu na svete. K tomuto projektu pristupuje expanzívnym spôsobom, aby maximalizoval celkový osloviteľný trh (TAM). Tým, že Metacade umožňuje zahrnúť do svojho systému odmien rôzne herné štýly a ponúka najväčšiu knižnicu titulov, sa zdá byť pripravený na rozsiahly úspech.

To všetko znamená, že by sme sa mohli dočkať toho, že Metacade začne priťahovať mnoho hráčov, akonáhle sa technické verzie dostanú do predaja a povedomie o projekte sa rozšíri do hlavného prúdu. To by mohlo Metacade zaistiť obrovskú užívateľskú základňu, pričom všetci budú vyžadovať token MCADE, po ktorom v súčasnosti tak zúfalo túžia kryptomenové veľryby.

Ako MCADE funguje?

Úžitkový token MCADE slúži ako mena ekosystému, používa sa pre všetky smeny hodnôt a tiež na napájanie systému odmien. Vysoká úroveň užitočnosti, ktorú token poskytuje, spolu s jeho obmedzenou ponukou znamená, že sa bude zvyšovať tlak na jeho nákup hneď, ako sa používatelia pripoja k platforme.

Držanie tokenu tiež poskytuje svojim držiteľom práva na správu, ktoré sa rozširujú na program Metagrants, ktorý získal značnú pochvalu od analytikov. Program umožňuje vývojárom hier prezentovať svoje nápady komunite Metacade, pričom držitelia MCADE môžu hlasovať o tom, ktoré tituly získajú financovanie. Tým bude zaistený stály prísun kvalitných titulov schválených hráčmi, ktoré budú prichádzať na platformu a zároveň silné zapojenie a rast užívateľov.

Metacade je vzácnou príležitosťou

Vďaka takému veľkému potenciálu je jasné, prečo presale Metacade čelí obrovskému záujmu naprieč kryptografickými novinkami už teraz a tiež zo strany kryptomenových veľrýb. Vzhľadom na to, že perspektívni investori naďalej podporujú vysokú mieru hybnosti projektu, vyzerá stále pravdepodobnejšie, že sa presale v krátkom čase vypredá a záujemcovia by sa mali čo najskôr poponáhľať.

Presale Metacade sa môžete zúčastniť tu.

Autor: Kusaj

Tento príspevok bol vytvorený 27.3.2023 a aktualizovaný 4.5.2024. Pozrite si ďalšie príspevky autora Kusaj.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.

Štítky: