( Kusaj,  1)

Komisia pre cenné papiere a burzy (SEC) sa zamerala na neregistrované finančné služby v kryptomenovom priemysle, pričom sa zamerala na vysoko postavené projekty, ako sú XRP a Kraken. Žaloba SEC proti spoločnosti Kraken teraz skončila, pretože neregistrované služby tejto platformy v oblasti kryptomien viedli k pokute pre túto centralizovanú burzu.

Rodiaci sa kryptografický priemysel sa vyvíja rýchlejšie, než s ním regulácia dokáže držať krok, a nezdá sa, že by sa tento vývoj mal v dohľadnej dobe spomaliť. Nedávny vzostup Metacade (MCADE) bol raketový, pretože projekt prilákal rozsiahle investície z celého Web3. Teraz sa zdá, že Metacade naruší herný priemysel niekoľkými jedinečnými spôsobmi.

Prehra v súdnom spore služby Kraken s Komisiou pre cenné papiere a burzy môže byť významná, ale nezastavila dynamiku GameFi

Nedávno bola uzavretá žaloba SEC proti spoločnosti Kraken, ktorá zaplatila vyrovnanie vo výške 30 miliónov $ za porušenie predpisov Spojených štátov prostredníctvom svojej služby krypto stakingu. Žaloba SEC začala v roku 2019, pretože regulačný orgán tvrdil, že služba krypto stakingu spoločnosti Kraken nebola registrovaná.

Poplatok za vysporiadanie vypovedá iba o malej časti príbehu, ktorý má rozsiahle dôsledky pre služby DeFi, ktoré ponúkajú centralizované spoločnosti na Web3. SEC sa zaviazala, že odstráni všetky porušenia právnych predpisov v kryptografickom priemysle, ktoré sú podľa nej rozšírené.

Napriek urovnaniu žaloby SEC na spoločnosť Kraken za porušenie pravidiel pri stakingu kryptomien sa odvetvie blockchain naďalej vyvíja. Nové projekty, ako je Metacade, priťahujú veľké objemy investícií, pretože ich cieľom je dosiahnuť pokrok pre hnutie GameFi.

Presale tokenov Metacade vyniesol cez $14.2m a teraz vstupuje do záverečnej fázy. Investori očakávajú značnú návratnosť investícií, pretože projekt ponúka niečo skutočne jedinečné v oblasti hier na báze blockchain.

Čo je Metacade?

Metacade je komplexná platforma GameFi, ktorá kombinuje integrované finančné odmeny s návykovými hernými zážitkami. Hráči môžu získavať tokeny MCADE pri hraní najhorúcejších titulov na Web3, pretože Metacade ponúka najväčšiu zbierku hier typu Play2Earn (P2E), ktorú je možné na blockchain nájsť.

Projekt si kladie za cieľ stať sa centrom pre užívateľov Web3, pretože posúva možnosti zarábania na kryptomenách za hranice herného sektora. Užívatelia majú prístup ku všetkým najnovším trendom v blockchain a môžu sa stretávať s komunitou investorov, podnikateľov a užívateľov blockchain.

Ako MCADE funguje?

Základným úžitkom tokenu MCADE je poskytovať finančné odmeny v rôznych hrách P2E platformy. Držitelia tokenu tiež získavajú hlasovacie práva v návrhoch na správu a môžu využívať funkcie kryptografického stávkovania na získanie pasívneho výnosu.

Metaverse herňa kombinuje príležitostné a kompetitívne hranie, čo hráčom umožňuje rozsiahlu kontrolu nad vlastným herným zážitkom. Užívatelia môžu hrať sólo a získavať odmeny v podobe tokenov MCADE, zatiaľ čo sa snažia prekonať svoje vlastné vysoké skóre, alebo môžu súťažiť s ostatnými užívateľmi o možnosť vyhrať hlavné kryptografické ceny.

Komunitné centrum posúva mechaniku zarábania o krok ďalej. Užívatelia môžu získavať tokeny MCADE za prispievanie do platformy, či už zdieľaním znalostí, zverejňovaním recenzií hier alebo jednoducho interakciou s príspevkami ostatných užívateľov.

Metacade tiež prepája užívateľov blockchain s platenými pracovnými príležitosťami na Web3. Funkcia Work2Earn (zarábanie prácou) bude inzerovať voľné pozície na centrálnej nástenke kryptomien, kde sa dá uchádzať o rad stálych pracovných pozícií. Možnosti Work2Earn môžu zahŕňať aj jednorazové služby, napríklad testovanie nových blockchain hier pred ich oficiálnym spustením.

Metacade: skutočne mení hru?

Metacade ponúka kompletnú sadu služieb GameFi, ktorá kombinuje najlepšie prvky blockchain financovania s návykovou hrou. Bola navrhnutá hráčmi ako iniciatíva, ktorá kombinuje kryptostaking, Play2Earn (zarábanie hrou) a komunitné akcie. To mu dáva vysoký potenciál do budúcnosti.

A nielen to, Metacade bude tiež financovať ďalšiu vlnu blockchain inovácií prostredníctvom programu Metagrants. Užívatelia môžu hlasovaním rozhodnúť, ktoré nové hry by mali získať financovanie, a Metacade potom podporí zakladateľa v celom procese vývoja. To môže v kombinácii s funkciou Work2Earn pomôcť širšiemu hnutiu blockchain hier k rastu.

Mohol by token MCADE v roku 2023 dosiahnuť hodnotu 0,20$?

Budúci cenový potenciál MCADE je významný vďaka komplexnej blockchain ponuke a deflačnej tokenomike. Presale zvýši cenu tokenu MCADE z 0,008 $ na 0,02 $ ešte pred jeho uvedením na verejné burzy, čo by malo prilákať zvýšený tlak na nákup a potenciálne posunúť token smerom k cenovému objavu.

Odborníci predpovedajú MCADE desaťnásobný výnos od konca presale kryptomeny, pričom kľúčovým cieľom pre včasných záujemcov je cenová úroveň 0,20 $.

Oplatí sa MCADE kúpiť aj v súvislosti so žalobami SEC?

Zatiaľ čo žaloby SEC by mohli priniesť regulačnú jasnosť pre nezávislé blockchain projekty, ako je Metacade, pre Web3 pravdepodobne nepredstavujú existenčnú hrozbu. Väčšina blockchain spoločností dodržiava niekoľko málo predpisov, ktoré existujú v tejto triede digitálnych aktív, a očakáva sa, že to tak bude aj naďalej bez ohľadu na budúce zákony prijaté americkými regulačnými orgánmi.

Metacade zostáva silnou investičnou príležitosťou. Presale by mohol byť ideálnou dobou pre zapojenie, pretože MCADE bude čoskoro spustený na verejných burzách pre širší počet užívateľov. S predpokladaným 10-násobným potenciálom výnosu pre MCADE a možnosťou pasívneho odmeňovania prostredníctvom kryptografických stakingových služieb by mohlo ísť o skvelý doplnok každého investičného portfólia.

Presale Metacade sa môžete zúčastniť tu.

Autor: Kusaj

Tento príspevok bol vytvorený 27.3.2023 a aktualizovaný 4.5.2024. Pozrite si ďalšie príspevky autora Kusaj.


Ekonomická poradňa

  1. Žabko

    Aké boli hlavné dôvody, pre ktoré spoločnosť Kraken prehrala súdny spor so SEC?

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.

Štítky: