( Inzercia,  0)

Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný poskytovateľ integrovaných komunikačných riešení a služieb dátových centier v strednej a východnej Európe, spustila novú verziu webových stránok www.gtsce.com.

Nové webové stránky GTS ponúkajú moderný vzhľad s intuitívnou orientáciou a aktualizovaný obsah s novými funkciami. Vďaka jednotnému dizajnu a prehľadným sekciám sa návštevníci môžu zoznámiť s komplexným portfóliom služieb a riešení celej skupiny GTS. Nové webové rozhranie ponúka jednotný prístup k lokálnym stránkam v rodnom jazyku všetkých kľúčových členov skupiny – Českej republiky, Maďarska, Poľska, Rumunska a Slovenska.

Nová verzia webových stránok ponúka zákazníkom ľahší prístup ku kľúčovým informáciám o produktoch a sieťach. Dynamický vzhľad stránok umožňuje jediným kliknutím vyberať sekcie podľa produktovej skupiny, typu a odboru zákazníka, či hľadaného riešenia. Navyše, zákazníci môžu používať aj pohodlné on-line nástroje na získanie potrebných informácií prostredníctvom portálu Zákazníckej podpory, inštruktážnych videí a prípadových štúdií. Webové stránky taktiež ponúkajú prehľad medzinárodnej siete GTS vrátane podrobnej mapy sietí jednotlivých krajín a miest, s určením polohy každého dátového centra.

„Prostredníctvom nových webových stránok GTS prezentuje svoje široké spektrum riešení a detailných znalostí v oblasti riešení pre firmy. Jednotný dizajn spríjemňuje užívanie stránok a zároveň maximálne uľahčuje výber informácií, ktoré zákazníci vyhľadávajú,“ uviedol Sunny Kumar, viceprezident pre marketing a rozvoj podnikania. „Inovovaný web je pre nás len jedným z mnohých krokov, ktorými potvrdzujeme a posilňujeme naše postavenie spoľahlivého poskytovateľa komunikačných riešení pre región, prinášajúceho pridanú hodnotu pre svojich zákazníkov.“


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.