( Kusaj,  0)

Bonus

Paysafecard je inovatívna platobná metóda, ktorá má pre milovníkov online hier množstvo výhod. Vedeli ste však, že sa dá využiť aj pri maximalizovaní kasínových bonusov? V tomto článku si vysvetlíme, ako kasínové bonusy fungujú, ako na ne získate nárok a akými spôsobmi si ich získanie môžete s Paysafecard uľahčiť aj poistiť.

Základom je porozumieť, ako kasínové bonusy fungujú

Bombastické prísľuby bonusov sa na nás pri surfovaní online kasínami valia zo všetkých strán. Rozumieme však, ako naozaj fungujú? Ako váš casino vklad paysafecard zjednodušuje a zvyšuje jeho bezpečnosť? Či už ste vo svete online kasín nováčikom, alebo máte aj po mnohých hrách v bonusoch hokej, táto rekapitulácia vám môže prísť vhod:

 • Uvítací bonus (z angličtiny Welcome Bonus) je odmena pre nového hráča. Obvykle sa viaže na prvý, ale niekedy aj druhý či tretí vklad a odvíja sa aj od jeho výšky. Môže to byť, napríklad, dvojnásobok vášho prvého vkladu či +100 eur, ako navýšenie.
 • Bonus za opakované nabitie (Reload bonus) odmení verných hráčov za opätovné navýšenie zostatku na účte. Môže to byť násobok vkladu či iná pevná suma.
 • Bezplatné pretočenia (Free Spins) sú určené milovníkom automatových hier. Ide o možnosť pretočiť svoj obľúbený slot 10, 20, 50 či dokonca 100x celkom bezplatne.
 • Vernostné body: Paralelne pri bonusoch kasína zvyknú mať aj systém vernostných bodov. Odmeny bývajú skromnejšie, ale bez náročných podmienok na uplatnenie.

Hoci sa môžete stretnúť aj s inými názvami bonusov, väčšinou ide o rôzne variácie či kombinácie vyššie uvedených. Okrem toho by ste však mali tiež vedieť, aké podmienky sa na bonus vzťahujú. Takzvané ‚wagering requirements‘, ktoré vravia, akú sumu potrebujete v hre ‚otočiť‘, aby ste si bonus mohli vybrať v podobe reálnych peňazí.

Ako si vybrať kasíno s najlepšími bonusmi?

Mnohé kasína lákajú na bombastické bonusy, z ktorých sa nejednému hráčovi zakrúti hlava. Po preštudovaní malých písmen však zistíme, že sa s tým viaže toľko obmedzení a podmienok, že v skutočnosti bonus výhodný nie je.

Ako teda spoznať online kasíno, v ktorom bonusy naozaj stoja za to?

 • Podmienky bonusov by mali byť zrozumiteľné a transparentné.
 • Bonusové podmienky sú realistické a v súlade s vaším herným štýlom.
 • Využitie bonusu nie je podmienené obmedzeniami či príkazmi, ktoré idú proti pravidlám zodpovednej hry.
 • Kasíno vám umožní výber platobnej metódy, ktorú preferujete – napríklad aj Paysafecard.

Paysafecard: Perfektný partner pri využívaní bonusov

Paysafecard je bezpečná a pohodlná platba predplatnými kupónmi, ktorá je veľmi populárna práve medzi fanúšikmi online kasín. Ponúka bezkonkurenčnú anonymitu, bezpečnosť a dostupnosť takmer kdekoľvek na svete.

Hoci vám táto virtuálna karta neponúka vlastné kasínové bonusy, používatelia si ju pochvaľujú práve pri plnení ich podmienok, ale aj predchádzaní zbytočným stratám. Tu je pár ich postrehov:

 1. S Paysafecard máte dokonalú kontrolu nad svojimi vkladmi a výdavkami. Nie je totiž nijako previazaná na váš účet a miniete z nej len sumu, na ktorú ju dobijete.
 2. Vďaka presným vkladom si viete plnenie bonusových podmienok naplánovať a nestane sa vám tak, že niečo premeškáte.
 3. Paysafecard je anonymná a nedá sa vystopovať k vášmu účtu či osobným údajom. Ak vás bonus zláka do pochybného kasína, vaše úspory ostanú v bezpečí.
 4. Platba s Paysafecard je okamžitá. Nezdržujete sa teda pri využívaní bonusov či plnení ich podmienok čakaním na potvrdenie transakcie.
 5. Mnohé kasína si za platbu či výbery pomocou Paysafecard neúčtujú žiadne (alebo len minimálne) poplatky. Aj takto teda maximalizujete svoj profit.

Myslite aj na správnu bonusovú stratégiu

Myslite aj na správnu bonusovú stratégiu

Myslite aj na správnu bonusovú stratégiu

Samozrejme, okrem výberu platobnej metódy je potrebné mať aj stratégiu na maximalizovanie bonusov. Mnohí hráči preferujú nízko-rizikové hry, ako Blackjack či Video-Poker, pri ktorých majú pocit dobrej kontroly a vysokej šance na výhru. Často sa ľudia riadia aj ukazovateľom návratnosti RTP (Return to Player). Čím je vyšší, tým väčšie sú ich šance na úspešné splnenie bonusových kritérií.

Najväčší herní stratégovia si však zvyknú rozložiť vklady na bezpečné hry s nižšími výnosmi a riskantné hry s možnosťou vysokej výhry. Medzi nimi potom udržiavajú rovnováhu až do úspešného finále.

Záver: Paysafecard odomkne plný potenciál kasínových bonusov

Aký je teda recept na úspech pri honbe za kasínovými bonusmi? V prvom rade si treba dobre vybrať. Nenechajte sa zlákať na ilúzie a hľadajte realistické ponuky, ktorých podmienky viete splniť. V ďalšom kroku si naplánujte stratégiu, ako to spravíte.

Zvoľte si hry, pri ktorých si najviac veríte, alebo si rozložte vklad na nízke a vyššie riziká rovnomerne. No a v neposlednom rade tiež zvoľte platobnú metódu, ktorá vám ponúka dostatočnú bezpečnosť, flexibilitu aj kontrolu, aby ste si vedeli bonus naozaj bezstarostne užiť.

Autor: Kusaj

Toto je partnerský článok. Využite možnosť výhodnej inzercie v sieti našich 26 portálov. Inzerujte v ekonomickej encyklopédii EuroEkonóm.sk. Cenník a podmienky inzercie nájdete na stránke PR články a inzercia. Objednajte si 2 a viac PR článkov a získajte zľavu až 65 % z ceny inzercie.

Tento príspevok bol vytvorený 8.12.2023. Pozrite si ďalšie príspevky autora Kusaj.


18+

Účasť na hazardných hrách sa zakazuje osobám mladším ako 18 rokov. Ministerstvo financií varuje: "Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát." Ministerstvo zdravotníctva varuje: "Nadmerné hranie hazardných hier predstavuje riziko vzniku závislosti."

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.