( Miki,  6)

Stávková kancelária 22Bet sídli na Cypre a pôsobí na internete na základe licencie Curacao. Počas práce spoločnosti bolo získaných mnoho národných licencií, ktoré vzbudzujú väčšiu dôveru zákazníkov. Spoločnosť aktívne rozvíja svoju sieť v afrických krajinách ako Keňa a Nigéria. 22Bet má tiež povolenie pôsobiť vo Veľkej Británii a je k dispozícii zákazníkom prostredníctvom 22Bet.co.uk.

Registrácia na portáli 22Bet je veľmi jednoduchá a rýchla. Prehrávač pri vytváraní profilu nevyžaduje žiadne dokumenty. Medzi ďalšie výhody patrí prítomnosť mobilnej aplikácie, podrobné návody na používanie stránky, návody na stávkovanie, spoľahlivé štatistiky, live stávkovanie s výplatou 95 %, online chat, odborné poradenstvo, komunikačné fóra, široká ponuka stávok a hazardných hier, rôzne spôsoby platby. atď. Niet divu, že 22Bet si našiel viac ako 400 000 oddaných fanúšikov po celom svete. To všetko robí zo stávkovej kancelárie výbornú voľbu pre profesionálov a začiatočníkov.

Druhy športov

S 22Bet môžete staviť na rôzne športy, od tých najobľúbenejších až po tie menej známe. Stránka má akcie pre všetkých používateľov, aj tých najnáročnejších. Stávková kancelária prijíma stávky na všetky známe športy vrátane futbalu, hokeja, basketbalu, stolného tenisu, cyklistiky, volejbalu, dostihov a mnohých ďalších. Informácie o aktuálnych zápasoch sú neustále aktualizované, takže máte prístup k najaktuálnejším výsledkom. Ak ste vo svete stávkovania nováčikom, určite si prečítajte podrobné pokyny na používanie platformy a uzatváranie stávok. Na webovej stránke 22Bet nájdete aj diskusné fórum, kde sa môžete stretnúť s ďalšími hráčmi, ktorí majú značné skúsenosti so stávkovaním a môžu vám dať rôzne odporúčania. Okrem toho môžete uzatvárať stávky kedykoľvek a sedem dní v týždni.

Live stávky

V sekcii Live máte možnosť tipovať si zápas, ktorý sa odohráva v reálnom čase. Týmto spôsobom môžete výrazne zvýšiť svoje šance na úspech. Stávková kancelária 22Bet ponúka viac ako tisíc živých udalostí, súťaží a zápasov z top líg ako La Liga, Serie A alebo Bundesliga. Ak s live stávkami začínate, môžete využiť pokyny alebo podporu live chatu. A skúseným hráčom režim „naživo“ umožňuje zarobiť viac peňazí v krátkom čase.

Spôsob platby

Stávková kancelária poskytuje rôzne spôsoby vkladu a výberu prostriedkov z účtu:

Vklady: 22Bet podporuje päť rôznych typov vkladov. Zostatok na účte si môžete dobiť pomocou platobných kariet Visa a Mastercard, elektronických peňaženiek Skrill a Jeton Wallet, platobného systému Neteller, predplatenej karty PaySafeCard alebo množstva kryptomien. Všetky možnosti sú bezplatné a prostriedky sú okamžite pripísané na váš účet. Minimálny vklad je 1 euro alebo ekvivalent v miestnej mene.
Výber prostriedkov: možnosti sú rovnaké ako pri doplnení zálohy, líši sa len čas operácie. Ak sa rozhodnete pre platbu platobnou kartou, 22Bet spracuje platbu od 1 minúty do 7 dní. Vo všetkých ostatných prípadoch – 15 minút. Stávková kancelária si neúčtuje poplatok za výber prostriedkov. Neexistuje však žiadna čiastočná alebo automatická platba. Minimálna platba musí byť 2 eurá alebo jej ekvivalent.

Mobilná aplikácia

Prítomnosť mobilnej aplikácie je obrovskou výhodou stávkovej kancelárie. Aplikácia 22Bet je na stiahnutie zadarmo pre systémy iOS aj Android. K svojim herným štatistikám máte prístup, nech ste kdekoľvek. Uzatváranie stávok a sledovanie zápasov online je veľmi jednoduché a pohodlné. Aplikáciu pre iOS a Android si môžete stiahnuť zo stránky stávkovej kancelárie. Na jej využitie je však potrebná registrácia na stránke 22bet.com.

Kasíno

Ďalšou službou, ktorú ponúka 22Bet, je kasíno. Môžete hrať hazardné hry vrátane pokeru, rulety, blackjacku a baccaratu. Okrem toho sú pre vás k dispozícii hracie automaty. Nových hráčov čakajú rôzne bonusy a určite ocenia živé kasíno a živé hry so skutočnými dealermi.

Bonusy a odmeny

22Bet ponúka svojim zákazníkom množstvo bonusov a odmien. Keďže na stránke je množstvo akcií, spomenieme len niektoré. Kompletný zoznam všetkých dostupných odmien nájdete v sekcii „Bonusy“ priamo na stránke stávkovej kancelárie.

Používatelia môžu očakávať nasledujúce odmeny buď v EUR alebo ekvivalente v miestnej mene:

Registračný bonus až 122 eur na športové stávkovanie. Pri prvom vklade peňazí na účet získate 100% odmenu až do výšky 122 eur.
Bonus za sériu neúspešných stávok.
Narodeninový bonus.
Piatkový vkladový bonus pre športové stávky. Stačí si v piatok doplniť zostatok a automaticky získate 100% odmenu, a to až do výšky 100 eur.

Výhody a nevýhody stávkovej kancelárie

Výhody:

Veľký výber športov.
Viac ako 1000 zápasov a súťaží denne.
Mobilná aplikácia.
Široký výber spôsobov platby.
Priame prenosy zápasov.
Live stávky.

Nedostatky:

Dlhšie spracovanie pôvodných platieb.
Žiadna čiastočná alebo automatická platba.

Spolupráca a sponzorstvo

Vzhľadom na krátke zotrvanie na trhu stávková kancelária zatiaľ nezískala žiadne väčšie kontrakty a partnerské zmluvy.

Napriek tomu kancelária na popularizáciu značky využila služby dvoch známych futbalistov, ktorí sa stali ambasádormi stávkovej kancelárie. V Latinskej Amerike značku zastupuje brazílska futbalová hviezda, bývalý hráč talianskeho Milána a Barcelony Ronaldinho.

Na európskom trhu zastupujú služby stávkovej kancelárie portugalský futbalista Nuno Gomes a bývalý hráč nemeckej reprezentácie Dynama Moskva a nemeckého Schalke Kevin Kuranyi.

Stávková kancelária podľa zasvätených zdrojov plánuje podpísať zmluvy na technickú podporu niektorých futbalových klubov. V blízkej budúcnosti plánuje stávková kancelária pôsobiť ako hlavný sponzor a stávkový partner pre futbalové zväzy a veľké turnaje.

Autor: Miki

Tento príspevok bol vytvorený 9.2.2023 a aktualizovaný 11.3.2024. Pozrite si ďalšie príspevky autora Miki.


Ekonomická poradňa

 1. Lubomir Kosper

  Aké faktory prispievajú k popularite stávkovej kancelárie 22Bet?

 2. Wheels

  Popularita 22Bet je výsledkom viacerých faktorov vrátane jednoduchej registrácie, širokej ponuky športov, live stávkovania, mobilnej aplikácie, rôznych spôsobov platby a atraktívnych bonusov.

 3. Tereza

  Je etické, že stávkové kancelárie, ako je 22Bet, ponúkajú bonusy na prilákanie nových zákazníkov?

 4. Emil Pánik

  Ponuka bonusov na prilákanie nových zákazníkov je bežnou praxou v stávkovom priemysle, no vyvoláva otázky o etike a zodpovednom hraní, kde je dôležité zabezpečiť, aby boli hráči riadne informovaní o rizikách.

 5. Roman Droppa

  Môže byť popularita stávkových kancelárií ako 22Bet vnímaná ako príznak sociálnych problémov?

 6. Martin

  Zvýšený záujem o stávkovanie môže odzrkadľovať širšie sociálne problémy, ako je závislosť od hazardu. Je dôležité, aby spoločnosť a regulátori venovali pozornosť zodpovednému hazardu a podporovali iniciatívy na prevenciu závislosti.

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.