Pre študentov

Stiahnite si testy z fyziky na prijímacie skúšky (prijímacie pohovory) na strednú školu. Testy, ktoré sú on-line, si môžete stiahnuť nižšie. Tieto testy sú reálne a vyskytli sa v posledných rokoch na niektorej zo stredných škôl na Slovensku. Pozor! Učitelia sem radi chodia a inšpirujú sa, takže niektoré z týchto testov sa môžu objaviť aj na tvojej skúške. Držíme palce na prijímačkách!

Pre učiteľov

Vážení stredoškolskí profesori! Tieto online prijímačkové testy (fyzika) zverejnili niektoré slovenské stredné školy. Cieľom tohoto projektu je rozširovať vzdelanosť a pripravovať žiakov základných škôl na prijímací pohovor na strednú školu. Inšpirujte sa tiež. Budeme radi, keď nám prípadne pošlete testy z prijímačiek z Vašej školy na náš e-mail admin@euroekonom.sk. Ďakujeme.

Nové testy pre školský rok 2019/2020

Prijímacie skúšky na strednú školu 2019, 2018, 2017

Správne odpovede a riešenia testov

Výsledky niektorých testov sú v komentároch v dolnej časti stránok. Ak niektoré vyriešite, podeľte sa o ne s ďalšími spolužiakmi – pridajte ich do komentárov pod článkom. Komentáre budú obratom schválené – väčšinou do niekoľkých minút. Ďakujeme v mene všetkých žiakov a študentov.


Pridaj komentár