( SZSZO,  1)

Politická strana SZSZO

Bratislava, 7. 12. 2015 – Strana zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov (SZSZO) sa nebude v roku 2016 uchádzať o priazeň voličov vo voľbách do Národnej rady SR. Vyplynulo to zo záverov zasadnutia najvyššieho orgánu SZSZO, ktorý sa uskutočnil začiatkom decembra.

„Vybrali sme sa cestou postupných krokov a rozhodli sme sa tohto roku nekandidovať v parlamentných voľbách. Vyhodnotili sme, že zmeny je potrebné presadzovať na komunálnej úrovni. Program strany budeme napĺňať zatiaľ ako mimoparlamentná strana v komunálnej sfére,“ povedal Ľubomír Kolárik, zakladateľ SZSZO.

Strana SZSZO je pripravená brániť práva zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov na všetkých úrovniach, viesť politickú diskusiu, otvárať témy a navrhovať riešenia v zdravotnej a sociálnej oblasti. „V roku 2017 nás na Slovensku čakajú komunálne voľby. Do tej doby budeme presadzovať a realizovať náš zámer, naše ciele a náš programe na komunálnej úrovni. A to tak, aby bola zabezpečená v orgánoch VÚC spravodlivosť pri rozdeľovaní a priznávaní príspevkov a kontrola zmluvných vzťahov v súlade so zákonom,“ dodáva Kolárik.

O politickej strane

Strana zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov je vo všetkých bodoch volebného programu zameraná výhradne na zdravotnú a sociálnu oblasť. Navrhuje konkrétne riešenia každej skupiny sociálne znevýhodnených občanov. SZSZO pripravuje zmeny sociálneho systému a je pripravená ich presadzovať na všetkých úrovniach.

Kontakt

Strana zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov
Vajnorská 32
900 25 Chorvátsky Grob
Ing. Ľubomír Kolárik
Tel: 0915 127 176
E-mail: kolarik@szszo.sk

Autor: SZSZO

Tento príspevok bol vytvorený 13.12.2015 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora SZSZO.


Ekonomická poradňa

  1. Inga Nechvátalová

    Viem veľa o tomto sociálne cítiacom človekovi a všetko mazal. Ak mu prispejete tak všetko on použije inde len nie na pomoc tým čo ju potrebujú. https://www.facebook.com/adam.kolarik.37?fref=ts Za 1 hod. pilotovania platí 100 €. Všetku poštu hádže vbezu otvorenia do koša. Má rád len peniaze.Nič nevlastní. Za zbieranie podpisov určite nikto nič nedostane. Kde je 33 600 € čo dostal minulý rok. Nevyplatil v Pokojnom domove nikomu ani cent na mzdách, neplatil za prenájom domov., neplatil odvody. Čo dostal z VUCky nevyúčtoval a preto nedostal na ďalšie obdobie Predpokladám, že tento príspevok rýchlo zmizne. Jedine čo bude podporovať z peňazí pre zdravotne a sociálne znevýhodnených ľudí je šport.

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.

Štítky: