( SZSZO,  142)

Ako to bolo v skutočnosti so zariadením podporovaného bývania v Bratislave a ďalších zariadeniach sociálnych služieb?

Predseda občianských združení Pokojný domov a Nová nádej a istota, Ing. Ľubomír Kolárik, investoval viac ako 320 tis. EUR zo svojich vlastných prostriedkov, ktoré kvôli nekompetencii štátnych úradníkov VÚC vyšli nazmar. Občianske združenia tak boli nútené ukončiť poskytovanie sociálnych služieb v niektorých zariadeniach a chránenej dielni.

Prvých 80 tisíc EUR na zariadenie v Dlhých dieloch v Bratislave

Akýkoľvek projekt sociálnych služieb je potrebné konzultovať s príslušným samosprávnym krajom. Úradníci majú povinnosť deklarovať potreby kraja, diagnózy klientov a podobne. Kraj týchto klientov zazmluvní, aby mohli byť tieto služby financované. Zariadenie na financie nemá nárok, nárok majú konkrétni klienti. Takto postupovali aj občianske združenia.

„Po dohode s Bratislavským samosprávnym krajom na základe ich deklarovanej potreby sme si dlhodobo prenajali nehnuteľnosť na Dlhých dieloch. Pustili sme sa do stavebných a iných úprav interiéru a exteriéru tak, aby sme splnili prísne hygienické a protipožiarne kritériá, potrebné na prevádzku zariadenia. Je to zákonom stanovený postup. Po investíciách približne 80 tis. EUR bolo zariadenie pripravené prijať prvých klientov, “ uvádza predseda OZ Ľubomír Kolárik.

VÚC nečakane zmenila deklarované stanovisko

Pred otvorením poslala VÚC svojich pracovníkov na kontrolu zariadenia. „Keď k nám prišli na kontrolu, ani ich nezaujímalo to, že sme zariadenie z vlastných zdrojov zrekonštruovali podľa ich požiadaviek. Oznámili nám, že toto zariadenie nepotrebujú, ale že potrebujú zariadenie iného , ktoré nevyžaduje až také vysoké investície, než aké pôvodne deklarovali.“

Občianske združenie prakticky nemalo na výber. „Nekompromisne nám oznámili, že keď si aj zoženieme klientov do tohto zariadenia, tak ich odmietnu zazmluvniť. Ak mám však záujem na tom, aby našich klientov BSK zazmluvnil, musím do zariadení umiestniť klientov s ľahšími diagnózami, ktorí ale takéto prísne požiadavky nepotrebujú. Rozhodli sme sa teda pre umiestnenie klientov s ľahšou diagnózou a naša investícia tak vyšla nazmar. Neurobil som to pre neschopných pracovníkov úradu, ale preto, lebo mi osud zdravotne postihnutých nebol ľahostajný“, popisuje situáciu Ľubomír Kolárik, ktorého viac ako 80 tisícová investícia tak bola vynaložená zbytočne.

Ďalšie dve zariadenia sociálnych služieb v Bratislave za ďalších 80 tisíc EUR

Kolárik neskôr otvoril v Bratislave aj ďalšie zariadenia toho istého druhu, tiež po dohode s Bratislavským samosprávnym krajom (BSK). Na osobnom stretnutí sa dohodli, že otvoria ďalšie 4 zariadenia, keďže mesto nemá kam umiestniť ďalších 40 klientov. Kolárik si prenajal ďalšie dva nadštandardne veľké rodinné domy, ktoré takto spĺňali prísne podmienky, a zrekonštruoval ich podľa požiadaviek BSK.

„Znovu ma oklamali, ale to som vtedy ešte netušil. Spoločná investícia bola ďalších okolo 80 tis. EUR. Príprava budovy, určenej na prevádzkovanie zariadenia sociálnych služieb vrátane vybavenie certifikátov a povolení trvá jeden rok. Je potrebné platiť zamestnancov, prenájmy či energie. To všetko som financoval z vlastných zdrojov. Stávalo sa, že sme kvôli tomu boli nútení niektoré platby platiť až po splatnosti, “ uvádza Ľubomír Kolárik, ktorý sa dodnes stretáva s rozhorčenými reakciami bývalých zamestnancov a dodávateľov.

VÚC zastavilo financovanie a pokúsilo sa krivo obviniť Kolárika

Občianske združenie však malo na zreteli hlavný cieľ, a tým bolo otvorenie zariadení, prijatie klientov a spustenie prevádzky. Od otvorenia však VÚC zazmluvnila len zopár klientov a aj to len na niekoľko mesiacov, potom financovanie zastavili úplne. „Hľadali preto nejakú zámienku, nakoniec sa pokúsli ma krivo obviniť. My sme sa obrátili so sťažnosťou na správny súd, aby rozhodol, či bolo zastavenie financovania oprávnené, ten ale doteraz vo veci nerozhodol,“ odkrýva kroky BSK Ľubomír Kolárik.

Neskôr sa VÚC snažilo túto vec posunúť do trestnoprávnej roviny, žiadne obvinenie ale nikdy nepadlo a žiaden súd sa nikdy nekonal. Všetky kroky VÚC boli účelovo vykonštruované. VÚC doteraz nestiahlo zo svojich webových stránok články, ktorými krivo obviňuje Ľubomíra Kolárika a ani sa za to verejne neospravedlnilo.

Kvôli dlhu BSK vo výške 110 tis. EUR prišli odkázaní klienti o svoje bývanie

K investíciám do rekonštrukcie budov, nájmu a energií je potrebné pripočítať aj náklady na starostlivosť o klientov, ktoré mala platiť VÚC, ale neplatila ich. Aj keď VÚC neplatila, o odkázaných klientov sa naďalej staral profesionálny personál.

„Nemali sme to srdce ich vysťahovať, a tak sme nechávali klientov v našich domovoch dožívať ich neľahký život. Stále sme dúfali, že sa úradníci z VÚC spamätajú a zaplatia finančné príspevky na odkázanosť. VÚC týmto spôsobom a jednaním nevyplatila a mala vyplatiť príspevky v celkovej výške cca 110 tis. EUR. Tento dlh je už predmetom žaloby, ktorú vypracovali naši právnici,“ informuje o ďalších krokoch predseda OZ Ľubomír Kolárik.

Dvadsať klientov odkázaných na pomoc zo zariadenia podporovaného bývania na Komárovskej ulici v Bratislave tak prišlo o strechu nad hlavou. Viac ako rok a pol im Bratislavský samosprávny kraj nevyplatil finančné príspevky na odkázanosť a na prevádzku zariadenia,hoci všetci klienti na takúto finančnú podporu majú právo. Viac sa o tom dočítate na webových stránkach SME.sk v článku Klienti zariadenia podporovaného bývania prídu o bývanie.

Zmarený projekt chránenej dielne v Banskej Bystrici za 50 tisíc EUR

Ďalší projekt s podobným osudom čakal v Banskobystrickom kraji. Banskobystrický samosprávny kraj(BBSK) mal súrnu potrebu umiesniť 40 nevládnych, telesne aj duševne postihnutých seniorov do domova sociálnych služieb. „Pustili sme sa do rekonštrukcie, zamestnali sme ďalších zamestnancov, a to všetko zase z našich zdrojov. Zriadili sme na Poľane chránenú dielňu pre zdravotne postihnutých.“ otvára Kolárik ďalší prípad, ktorým dokazuje nekompetenciu štátnych úradníkov.

V polovici rekonštrukcie zástupcovia BBSK zaznamenali sťažnosti, že by postihnutí ľudia nemali žiť na izolovanom mieste od ostatných obyvateľov. Poľana izolovaná je, to bola ale jedna z podmienok BBSK, deklarovaná pred začatím spolupráce. „BBSK požadoval, aby klienti žili mimo ostatných ľudí. Takže sme boli nútení práce na projekte zastaviť a prišli sme o ďalšiu investíciu vo výške približne 50 tis. EUR, ktoré sme financovali z vlastných zdrojov,“ prezrádza výšku ďalšej zmarenej investície Kolárik.

Rozhorčenie je na mieste

Slovenskí investori majú záujem o investovanie v oblasti prevádzkovania neštátnych zariadení poskytujúcich sociálne a zdravotnícke služby. Príslušní zamestnanci VÚC majú ako štátni úradníci povinnosť orientovať sa v platnej európskej legislatíve, týkajúcej sa ochrany práv zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov. Pri uvedených projektoch pochybili štátni úradníci, ktorí svojou nekompetenciou a neznalosťou európskych právnych noriem významne poškodili investorov.

BSK i BBSK sa snaží hájiť svojich nekompetentných zamestnancov všetkými možnými spôsobmi. Investorom však dochádza trpezlivosť. „Takto by som mohol pokračovať vo vymenúvaní chýb, ktorých sa denne dopúšťajú štátni úradníci. A to nie len na úrovni projektov, ale aj tí, ktorí denne komunikujú so seniormi, či mladými zdravotne postihnutými občanmi. Zdravotne postihnutí sa na nás obracajú so žiadosťami o pomoc pri komunikácii s byrokratickým štátnym aparátom. Rozhodli sme sa preto založiť politickú stranu, ktorá sa venuje zdravotne a sociálne znevýhodneným občanom. To preto, aby štátni úradníci nelikvidovali naše snahy pomáhať postihnutým,“ uzatvára Ľubomír Kolárik, ktorý ako odpoveď na nefungujúci byrokratický štátny aparát zakladá Stranu zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov.

Autor: SZSZO

Tento príspevok bol vytvorený 1.7.2015 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora SZSZO.


Komentáre

 1. Anonym

  Kde na to Kolarik berie peniaze?….zistite kolko trestnych oznameni je podanych lebo spolupracuje s ludmi ktori poziciavaju pre neho peniaze a uz ich nevracaju….same podvody robia….uz by mal sediet

  1. Anonym

   Áno je to tak, podvedený som aj ja. Zneužíva na podvodné vymámenie peňazí aj skupinu ľudí, o ktorých sa akože aj stará ako o postihnutých. Už sa rieši ďalšie trestné podanie za podvod.

  2. Peter

   Pravda…mne dlhi 300 tis eur a exekutor si nevie pomoct.

 2. Kása Zsolt

  Ing. Lubomir Kolarik je clovek ktory je trestne stihany za podvod, odsudeny na podmienecn trest, a ktory aj momentlne celi obvineniu na sude v Bratislave.

  1. Adam Kolarik

   Nie, neni stihany, nie je to pravda.

 3. Lenka Briliaková

  Žiaľ zakladateľ tejto strany PAN KOLARIK nám aj veľa ľuďom dlhuje peniaze. Ked ma 320 000 eur ako to že nemá smiešných cca 3 800 eur ktoré nám dlhuje. Prečo si potom požičiava peniaze aj od iných ľudí a takto ich potom zneužíva. Prečo jeho každá bývala organizácia je v obrovských dlhoch??Nieže uradnici ale chyba je Vo vás a to že neviete vyplácať ludi, ktorí svoju robotu robia čestne!!!Na toto nám dajte odpoveď!!! Manžel mu robil fasadu domu aj s robotníkmi a do dnešného dňa nemáme nič. Žial táto strana si necháva len pozitívne komenty – všetko ostane mažu. Nie sme jediný ktorým veľa dlhuje. Hamba že sa takto prezentuje

  Nech si ľudia prečítaju aký ste naozaj! ŽE STE PODVODNIK A KLAMAR!!!!! neviete vyplatiť ľudí ktorí u vás robili.Že manžel s robotnikmi vám spravil novu fasadu na dome a dodnes ste nám nedali ani cent. Kde sú aj naše peniaze ktoré ste si od nás požičali!!!!!A nepíšte mi také somariny že pan Kolarik plati pred terminom splatnosti. Doteraz nemáme od neho nič!!!! Láskavo mu odkážte nech si uhradí svoje záväzky a až potom nech vstupuje do politického života!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Podvedený

  Áno, aj ja mám také skúsenosti. Tiež som tak dopadol, Je to organizavaná skupina podvodníkov.
  Veľa podvedených radšej mlčí, aby sa im nepomstili alebo ich neumlčali.
  Prosím podvedení uveďte aj Vy svoje skúsenosti s uvedeným pánom podvodníkom. Podávajú sa trestné oznámenia za podvod.

  1. Igor Polgar

   Zbytocne davate oznamenia, nikto tych podvodnikov neriesi, nic sa nedeje, maju ochranu.

 5. Tatiana Cecidelova

  Vsetko je inak.

  1. Anonym

   Nic nie je inak…naletela si podvodnikovi,ale mne vsetko vratite aj s urokmi…rozhodnutie mam a to mi staci…aj s tym tvojim akoze buducim manzelom p.Kolarikom …co to pred troma rokmi tvrdil,ze sa kvoli tebe rozviedol,obycajny odrbavac,doplatite na vsetko…nebudem spominat karmu,ale mate to za par…hanba ti,ze si zatazila hypotekou a vsetkymi moznymi pozickami vlastnu netrku a dohnalo ju to na cajlu…a synovca si tiez do toho namocila…to nehovorim,ze mne dlzis aj so zdravim 100000,-…a tento podvod od vas si do posledneho centa zapametate aj za deti

   1. Tatiana Cecidelová

    Mám krytie, nikto mi nič nemôže.

    1. Bernard

     Sprosta chudera

    2. Gabriela

     Socka z Repasskeho 1.

    3. Anonym

     Krytie?To nemyslíš vážne.Krava

  2. Anonym

   Ty bravcova hlava! Uz sa blyzi koniec👍

 6. Petra

  Ano, suhlasim s pani Cecidelovou.

  1. Podvedena

   Teba to kam dostalo?

  2. Podvedena

   Svina podvodnicka !!!

 7. Lubko

  Co je inak segra?

 8. Milan Račko

  Dostal som sa k Vašim komentárom. Pravdu opisujú postihnutí a P. Cecidelová, rodená Hucovičová s neterou slečnou Petrou Hucovičovou aj odo mňa vymámili peniaze a nevracajú ich. Výdatne ich pri tom podporoval aj Ing. Kolárik, ktorý aj osobne vyzdvihol u mňa peniaze a ostatné boli na žiadosť p. Cecidelovej poukazované na bankový účet Kolárikovho maloletého 14 ročného syna Olivera, kde p. Kolárik má dispozičné právo na výber. Na žiadosti a výzvu o vydanie bezdôvodného obohatenia sa reaguje negatívne a vyhrožuje mi. Máme k dispozícii aj záznamy s rozhovorov a SMS, kde Ing. Kolárik ma ubezpečuje, že je garantom vrátenia peňazí, resp. v ďalšej SMS píše, že bol s p. Cecidelovou v banke a že nasledujúci deň banka vyplatí peniaze. To bolo v apríli 2018 a nič nevrátili, Rieši sa trestné podanie za podvod podľa § 221 na Ing. Kolárika, ktorý už bol aj v minulosti za podvod odsúdený. Zneužíva psychiatrického pacienta Petru Hucovičovú a jej tetu p. Cecidelovú na vymámenie peňazí, ktoré sú zasielané priamo na účet maloletého syna Ing. Kolárika, s ktorým on disponuje. Brat Petry (predchádzajúci diskutujúci) tiež správne vidí podvody, ktoré pácha Ing. Kolárik a zneužíva na to aj jeho setru Petru. aj jej tetu p.Cecidelovú, ktorá je 100 % vlastníčkou firmy BLUE SLOVAKIA a Ing. Kolárik je v nej konateľom. Na výzvy o vrátenie vymámených peňazí mi už vyhrožuje ako tréner bojových umení.
  Pani Cecidelová musí konať podľa jeho pokynov a za to je aj ubytovaná v jeho nehnuteľnostiach. Takto však podvody robia spolu. Máte pravdu aj Vy p.Lubko ako brat Petry a zachráňte ju prosím z pazúrov tých ľudí, lebo už si siahala aj na život lebo s takýmito podvodmi nie je stotožnená.

 9. Anonym

  Biely kon

 10. Lenka Briliakova

  Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, §221/1,§221/3,§225/1,§225/5
  Pojednávanie prebehlo dňa utorok 24. júl 2018 o 8:30
  5T/134/2016
  1216010646
  Súd – Okresný súd Bratislava II
  Sudca – JUDr. Vladimír Buchvald
  Obžalovaný – Ľubomír Kolárik
  Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, §221/1,§221/3,§225/1,§225/5
  Pojednávanie prebehlo dňa utorok 15. máj 2018 o 10:30
  5T/134/2016
  1216010646
  Súd – Okresný súd Bratislava II
  Sudca – JUDr. Vladimír Buchvald
  Obžalovaný – Ľubomír Kolárik
  Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, §221/1,§221/3,§225/1,§225/5
  Pojednávanie prebehlo dňa štvrtok 22. február 2018 o 10:30
  5T/134/2016
  1216010646
  Súd – Okresný súd Bratislava II
  Sudca – JUDr. Vladimír Buchvald
  Obžalovaný – Ľubomír Kolárik
  Hlavné pojednávanie bez rozhodnutia, §221/1,§221/3,§225/1,§225/5
  Pojednávanie prebehlo dňa utorok 17. október 2017 o 8:30
  5T/134/2016
  1216010646
  Súd – Okresný súd Bratislava II
  Sudca – JUDr. Vladimír Buchvald
  Obžalovaný – Ľubomír Kolárik
  Hlavné pojednávanie bez rozhodnutia, §221/1,§221/3,§225/1,§225/5
  Pojednávanie prebehlo dňa štvrtok 29. jún 2017 o 8:30
  5T/134/2016
  1216010646
  Súd – Okresný súd Bratislava II
  Sudca – JUDr. Vladimír Buchvald
  Obžalovaný – Ľubomír Kolárik
  Hlavné pojednávanie bez rozhodnutia, §221/1,§221/3,§225/1,§225/5
  Pojednávanie prebehlo dňa štvrtok 23. február 2017 o 8:30
  5T/134/2016
  1216010646
  Súd – Okresný súd Bratislava II
  Sudca – JUDr. Vladimír Buchvald
  Obžalovaný – Ľubomír Kolárik
  Pojednávanie a rozhodnutie, §221/1,§221/3,§225/1,§225/5
  Pojednávanie prebehlo dňa štvrtok 1. december 2016 o 8:30
  5T/134/2016
  1216010646
  Súd – Okresný súd Bratislava II
  Sudca – JUDr. Vladimír Buchvald
  Obžalovaný – Ľubomír Kolárik
  Hlavné pojednávanie, Obžaloba
  Pojednávanie prebehlo dňa štvrtok 3. december 2015 o 10:30
  4T/14/2010
  1110010152
  Súd – Okresný súd Bratislava I
  Sudca – JUDr. Ján Jamrich
  Obžalovaný – Ľubomír Kolárik
  Hlavné pojednávanie, Obžaloba
  Pojednávanie prebehlo dňa streda 14. október 2015 o 9:00
  4T/14/2010
  1110010152
  Súd – Okresný súd Bratislava I
  Sudca – JUDr. Ján Jamrich
  Obžalovaný – Ľubomír Kolárik
  Hlavné pojednávanie, Obžaloba
  Pojednávanie prebehlo dňa štvrtok 18. jún 2015 o 9:00
  4T/14/2010
  1110010152
  Súd – Okresný súd Bratislava I
  Sudca – JUDr. Ján Jamrich
  Obžalovaný – Ľubomír Kolárik
  Hlavné pojednávanie, Obžaloba
  Pojednávanie prebehlo dňa streda 4. jún 2014 o 12:15
  4T/14/2010
  1110010152
  Súd – Okresný súd Bratislava I
  Sudca – JUDr. Ján Jamrich
  Obžalovaný – Ľubomír Kolárik
  Hlavné pojednávanie, Obžaloba
  Pojednávanie prebehlo dňa streda 23. apríl 2014 o 11:00
  4T/14/2010
  1110010152
  Súd – Okresný súd Bratislava I
  Sudca – JUDr. Ján Jamrich
  Obžalovaný – Ľubomír Kolárik
  Hlavné pojednávanie, Obžaloba
  Pojednávanie prebehlo dňa streda 19. február 2014 o 10:20
  4T/14/2010
  1110010152
  Súd – Okresný súd Bratislava I
  Sudca – JUDr. Ján Jamrich
  Obžalovaný – Ľubomír Kolárik
  Hlavné pojednávanie, Obžaloba
  Pojednávanie prebehlo dňa štvrtok 2. máj 2013 o 9:00
  4T/14/2010
  1110010152
  Súd – Okresný súd Bratislava I
  Sudca – JUDr. Ján Jamrich
  Obžalovaný – Ľubomír Kolárik
  Hlavné pojednávanie, Obžaloba
  Pojednávanie prebehlo dňa štvrtok 14. marec 2013 o 9:00
  4T/14/2010
  1110010152
  Súd – Okresný súd Bratislava I
  Sudca – JUDr. Ján Jamrich
  Obžalovaný – Ľubomír Kolárik
  Hlavné pojednávanie, Obžaloba
  Pojednávanie prebehlo dňa štvrtok 17. máj 2012 o 11:00
  4T/14/2010
  1110010152
  Súd – Okresný súd Bratislava I
  Sudca – JUDr. Ján Jamrich
  Obžalovaný – Ľubomír Kolárik

  1. Beno

   vydrbani spinavi podvodnici

 11. Anonym

  Magor a psychopat

 12. Petra

  Potrebovala by som súrne požičať 1000eur.Som v zozname neplatičov,nie vlastnou vinou a banky ma odmietajú.Prosím pomôžte mi.

 13. Inga Nechvatalova

  Viem veľa o tomto sociálne cítiacom človekovi a všetko mazal. Ak mu prispejete tak všetko on použije inde len nie na pomoc tým čo ju potrebujú. https://www.facebook.com/adam.kolarik.37?fref=ts Za 1 hod. pilotovania platí 100 €. Všetku poštu hádže bez otvorenia do koša. Má rád len peniaze.Nič nevlastní. Za zbieranie podpisov určite nikto nič nedostane. Kde je 33 600 € čo dostal minulý rok. Nevyplatil v Pokojnom domove nikomu ani cent na mzdách, neplatil za prenájom domov., neplatil odvody. Čo dostal z VUCky nevyúčtoval a preto nedostal na ďalšie obdobie.

 14. Juraj Bednarik

  Mam k dispozicii SMS kde sa mi vyhrazal ze ma rozbije na kasu ked mu este nepoziciam, ze zavola ochranku na mna.

 15. Imrich Cecidel

  Nevie si sam na seba zarobit

  1. Kapustnica

   Práveže si takto zarába…

 16. Lubko

  Uz aj Cecidelova je na psychiatrii.

 17. Milan Račko

  Petra prosím opíšte, ako Vás vyslali požičiavať peniaze “ na nájomné“, ktoré ste sľúbila vrátiť. O chvíľu po požičaní ste sa vrátili po telefonáte s tetou p. Tatianou Cecidelovou pre ďalšie peniaze. Kedy ich vrátite? Dodnes ste sa neozvala a ani na mail neodpovedáte. Zrejme nemôžete, lebo budete vyhodená na ulicu.Povedzte pravdu o požičiavaní a určite sa pomoc nájde.

  1. Redakcia denníka SME

   Dobrý deň, tento prípad už dlhšiu dobu sledujeme. Môžete nám, prosím, uviesť aj ďalšie podnety a osoby, ktoré s týmto súvisia alebo boli podvedené?

   1. Zsolt Kása

    Ak chcete vediet info z prvej ruky, ozvite ma mi

   2. Alfonz

    A co ked sledujete ten pripad? Aj tak s tym nic nespravite.

 18. Lubko

  Desiatky osob boli podvedene o velmi vela penazi

 19. Ivana Kubicova

  Cecidelova s Hucovicovou nepracuju, nemaju prijem, prisli o byt koli svojej naivite, len tahaju z ludi peniaze na ten ich vymysleny uver a blbosti okolo toho. Nikomu este nic nevratili, su tak zadlzene jak nikto.

 20. Redakcia denníka SME

  Kde sa teraz tieto osoby nachádzajú?

  1. Anonym

   Chcete vediet viac? Kontaktujte Zsolt Kása

 21. Milan Račko

  Vypátral som p. Cecidelovú s neterou Petrou v Nových Zámkoch v dome napísanom na 14 ročného syna pána Kolárika Olivera Kolárika. Podľa LV som zistil aj číslo parcely aj lokalitu v KKM. Dozvoniť sa do opevneného domu- bývalej Čárdy v záhradkárskej osade Zúgov nedalo a keď som p. Cecidelovej poslal SMS s fotografiou záhradkárskej osady s domom, kde sa nachádza aj podľa ľudí v okolí o 10 minút mi prišla SMS od p.Kolárika, že som mal šťastie, že na miesto vyrazili 2 policajtné vozidlá, že ho chcem vykradnúť, ale že som tam už nebol. Skontaktujem sa s Vami.

  1. Advokát Martin

   Nenechajte sa zastrašiť, sú to len blafy. Žiadne policajné autá by nikdy nezavolal.

 22. Lenka Briliaková

  Lenka Briliaková
  20. októbra 2016 at 13:40

  Pán Kolárik nam neodpovedá, nezdvíha telefon. Vyplaťte nám čo nám dlhujete. Faktúru máte, číslo účtu máte tak kde je problém?????Veď musite mať aj peniaze keď zakladate novu stranu nie? Či zas chcete okrádať ďalej – naivných ľudí ktorí ešte nevedie čo ste za človeka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 23. Petra

  Boli sme podvedene, pomozte nam.

 24. Erika Hudecova

  Desiatky podanych trestnych oznameni a co z toho? Nic.

 25. Katarina Kostkova

  Teraz chcete pomoct Petra, ked uz ste prisli o vsetko? Kedy vratite ludom tie tisice? Kazdemu ste hovorili ze do tyzdna vsetko vratite a ze este aj navyse, no nikomu ste nic nevratili. Uz 3 roky si poziciavate peniaze. Je to vasa chyba ze ste tak naivne a naleteli ste.

 26. Milan Račko

  Zdravím Advokát Martin, dve policajné autá s húkačkami som stretol pri návrate do mesta Nové Zámky. Zrejme ich teda p. Kolárik zavolal – vraj ho chcem okradnúť. Polícia ma nekontaktovala, aj keď mi to p. Kolárik napísal v SMS.
  P.Cecidelová nereaguje a keď aj zdvihne, hneď hovor zruší akonáhle vie, kto volá.

 27. Ivan Rataj

  Akoze ti podvodnici este nesedia? Kde je spravodlivost?

 28. Ema Bezakova

  300 000 dlzia Cecidelova s Hucovicovou

 29. Lenka Briliaková

  Fakt som zvedavá ako dopadnú títo podvodníci.

 30. Tatiana Cecidelová

  Ľudia, potrebujeme požičať na úver.

  1. Adriana

   p.Cecidelova – podvodnička bez chrbtovej kosti!!!!!! Schopná oklamať na počkanie.Už vyše troch mesiacov mi sľubuje,že vráti požičané peniaze.Toľko má vyhovoriek ,prečo nemôže .Som na seba nahnevaná,že som takej klamarke naletela! Po tom ,čo tu čítam,neverím ,že ešte uvidím svoje peniaze.Neviem ako by som mohla od nej peniaze dostať spať,keďže má vypnutý mobil a už nijako nekomunikuje..Treba na ňu všade upozorniť!!!

   1. Juraj

    Dajte ju hned na policiu za umyselny podvod, ona vam nic nevrati, su aj ludi ktorym dlzi roky. Kazdemu tvrdi ze o tyzden vsetko vrati, no nikomu este nic nevratila. Komunikuje uz len s Kolarikom.

  2. Ivana Kubicova

   Drz hubu ty p**a podvodnicka, uz ti nikto nepozicia

 31. Petra

  Pomôžte nám, sme zúfalé.

  1. Adriana

   A koľko zufalcov je z vás,ked si poziciavate a uz vopred viete ,ze nevratite.Sa môžete hanbiť vy aj vasa teta..klamarky a podvodnicky!!!

 32. Milan Račko

  Pani Cecidelová, Vám nemôžu poskytnúť úver! Aj mňa ste takto podviedli aj spolu s Kolárikom, ktorý mi poslal aj SMS, že je s Vami v banke a zajtra Vám vyplatia úver, len ešte potrebujete požičať, aby ste vraj vyrovnali za nebohého manžela dlžoby.

 33. Milan Račko

  Pani Cecidelová, podľa registra ste 100 % vlastníčkou firmy Blue Slovakia s.r.o. s vkladom 5.000 EUR a p. Kolárik je tam konateľom. Adresa firmy je na adrese v Chorvátskom Gróbe, kde má aj Kolárik adresu trvalého pobytu a dom prepísal na svojho syna Adama. Nebalamuťte už ostatných ľudí. Vráťte moje peniaze, ktoré ste odo mňa podvodne s p. Kolárikom vymámili.
  V komentári zo dňa 3.8.2018 (viď vyššie komentár), ste na fotografiách s pánom Kolárikom, s ktorým robíte podvodné nezákonné obohatenie sa na úkor ľudí, ktorí Vám chceli pomôcť Fotky tu

 34. Tatiana Cecidelová

  Som aj na pokeci, pokec.azet.sk/ceckovci

 35. Anonym

  Nic nie je inak…naletela si podvodnikovi,ale mne vsetko vratite aj s urokmi…rozhodnutie mam a to mi staci…aj s tym tvojim akoze buducim manzelom p.Kolarikom …co to pred troma rokmi tvrdil,ze sa kvoli tebe rozviedol,obycajny odrbavac,doplatite na vsetko…nebudem spominat karmu,ale mate to za par…hanba ti,ze si zatazila hypotekou a vsetkymi moznymi pozickami vlastnu netrku a dohnalo ju to na cajlu…a synovca si tiez do toho namocila…to nehovorim,ze mne dlzis aj so zdravim 100000,-…a tento podvod od vas si do posledneho centa zapametate aj za deti

  1. Tatiana Cecidelová

   Nič vám nevrátim, serem na vás.

  2. Richard

   A co ked mate rozhodnutie? Nic s tym nespravite, peniaze vam nevratia a vsetko im prejde.

 36. Petra

  Tiež som tu: pokec.azet.sk/p2017

 37. Lubko

  Nikto nevie pohnúť s tým prípadom.

  1. Zsolt Kása

   Ále ano! Ja som docielil ze je trestne stihany za podvod!

   1. Galina

    Zatial nevidim vysledky toho stihania, ti podvodnici su stale na slobode.

   2. Irma

    Nikto neni stihany, su to kecy.

   3. Lubko

    To je blbosť, nikto s tým prípadom nič nerobí.

   4. Lubomir Kolarik

    Nic si ty nedocielil.

    1. Anonym

     Zebrak vydrbany

 38. Adriana

  Pojdete sediet podvodnicky z Repasskeho.

 39. Ivana Kubicová

  Nemate najmensiu sancu sa vyhnut base podvodnici.

 40. Adrika

  Donekonečna sa nebudeš odvolávať voči rozhodnutiu Cecidelová. Si odsedíš tie podvody.

 41. Petra

  Dobrý deň.Potrebovala by som súrne požičať 1000eur.Som v zozname neplatičov,nie vlastnou vinou a banky ma odmietajú.Prosím pomôžte mi.Môj tel.kontakt je 0908955088.S pozdravom

  1. Lubko

   Sprosta si jak poleno ty chudera!!!

 42. Lubko

  Vyšetrovanie tých podvodníkov je zastavené.

  1. Zsolt Kása

   Presne tak, nič z toho nebude, prehrali sme.

   1. Zsolt Kása

    Toto som nepisal ja, niekto vygeneroval nic s mojim menom. Vysetrovanie sa nlyzi ku koncu, Kolarik robi obstrukcie, vymena advokata atd, ale to na veci nic nezmeni. Jeho podvody sa vysetruju velmi intenzivne

    1. Lubomir Kolarik

     Nic mi nedokazes.

    2. Tatiana Cecidelova

     Ano, nic nam nedokazete.

    3. Lubko

     Netrepte, keby sa to tak intenzivne vyšetrovalo už by sedel.

    4. Gaba

     Ale meni to na veci vela, a to ze im to uz preslo. Moze to hocikto vysetrovat.

    5. Zsolt Kása

     Vzdal som to, sťahujem obvinenia, nedá sa s tým podvodníkom nič robiť.

 43. Petra

  Už budeme mať ten úver, za chvílu vrátime peniaze.

 44. Ema Lukacova

  No co je s tymi podvodnikmi, nejako je ticho. Nic sa nedeje?

 45. Tatiana Cecidelová

  Ľudia, pomôžte nám, teraz som sa dozvedela pravdu, že som naletela podvodníkovi!

  1. Jolo

   Teraz si sa zobudila?! A co s tym spravis? Nic nemozes, lebo ta aj s neterou vyhodi na ulicu!

  2. Ivana Podobova

   Patris do basy!!!

 46. Petra

  Prišli sme o všetko kvôli tomu podvodníkovi.

 47. Lubko

  Podvodnik ostane podvodnikom cely zivot. Nikdy tie peniaze nikomu nevrati.

 48. Tatiana Cecidelová

  Dobrý deň, včera nám prišiel overal. Moc ďakujem aj za mlsotu, ktorej sa náš Dastinko najviac potešil. Overal je úžasný. Teraz máme doma malého mariňáka. Ešte raz ďakujem a posielam foto nášho nezbedníka. Je na nej nejaký vystrašený.

 49. Agata

  Pocuj sem ty vydrbana podvodnicka Cecidelova, si tak sprosta ze uz si prisla uplne o vsetko, sa nezbavis tych dlhov!!!!

 50. Lubko

  Už dlžia 500 000 eur, Cecidelová s Hucovičovou.

 51. Cecilia

  Uz ich vyhodil na ulicu, Cecidelovu a Hucovicovu.

 52. Julia

  STE NIC NEDOSIAHLI, VOBEC NEVIETE POHNUT S TYM PRIPADOM, NEMAJU IM CO ZOBRAT, NIC NEVLASTNIA, A KED NIEKTO DLZI PENIAZE TAK TO NENI TRESTNY CIN, TAKZE STE ZBYTOCNE DAVALI OZNAMENIA, NIKOHO NEODSUDIA A PENIAZE NEVRATIA, PREHRALI STE.

 53. Tatiana Cecidelová

  Bozajte ma, nikomu nič nevrátim, nič mi nemôžte zobrať, nič nevlastním, vás serem !!!!!

 54. Lenka Briliakova

  Cela Kolarikova rodina su podvodnici !!!!!

 55. Kasa Zsolt

  Kolarik dlzi miliony.

 56. Cecilia

  Cecidelova s Hucovicovou robia slapky na private a tak zhanaju peniaze pre Kolarika.

 57. Lubko

  Moja segra a Cecidelová sú najsprostejšie chudery na svete, zato v akej sú riti si môžu sami svojou naivitou, nikto ich už nedostane z tých dlhov

 58. Lubko

  Su z nich uplne trosky, kost a koza, videl som ich v NZ s Kolarikom.

  1. Lapko Ján

   A čo vy s tým, s kým chodí vaša sestra, keď sa smiem opýtať?

 59. Erika

  Tu ju mate, spinavu podvodnicku !!!!!!!!!!!!!! , https://sk-sk.facebook.com/tatiana.cecidelova

 60. Cecilia

  Tak ti treba Cecidelova ze si prisla o byt ty flandra .

  1. Iva

   Kurvy z Repasskeho, Cecidelova a Hucovicova.

 61. Skajka

  Zebraci Hucovicovci

 62. Peta Kostkova

  Petra v zachvate amoku ked uz nevedela ako zohnat peniaze pre Kolarika tak svojho psa Dastina vyhodila z okna !!!

 63. Lubko

  Vydedili sme ich, Cecidelovú a Hucovičovú, nič nezdedia, už nepatria do rodiny, zato ako nás oklamali a okradli.

 64. Petra

  Dobrý deň. Potrebovala by som súrne požičať 100 000 eur. Som v zozname neplatičov, nie vlastnou vinou a banky ma odmietajú. Prosím pomôžte mi. Môj tel.kontakt je 0908955088. S pozdravom Petra Hucovičová.

 65. Linda

  Psychiatrickí pacienti, Hucovičová a Cecidelová, ťažké diagnózy, už 5 rokov zháňajú peniaze pre Kolárika a stále veria že im ich vráti. Na všetky jeho výmysly naleteli. Už sa zobuďte, ste obrali ľudí o 500 000 eur, vy dve ste jediné kto ešte verí tomu podvodníkovi. Ako ste mohli byť tak sprosté?!

 66. Cecilia

  Petra kradla peniaze z pokladne všade kde robila v potravinách, niekoľko tisíc eur a nevrátila ich.

 67. Lubko

  Mám nové info, už dlžia 700 000 eur.

  1. Hakim

   To vyzerá na celkom slušnú živnosť. Je to legálne?

  2. Cecilia

   Súhlasím, je to pravda, dlžia 700 000 eur, videla som zoznam ľudí komu dlžia a koľko.

   1. Roman

    Dobry den, kde prosim Vas je taky zoznam?

   2. Alfa

    Viem niekde vidieť ten zoznam , ďakujem

 68. xx

  Moja sestra je v Pezinku, zbláznila sa z tých dlhov.

 69. Petra

  Dobrý deň. Potrebovala by som súrne požičať 700 000 eur. Som v zozname neplatičov, nie vlastnou vinou a banky ma odmietajú. Prosím pomôžte mi. Môj tel.kontakt je 0908955088. S pozdravom Petra.

 70. Sania

  Uz 5 rokov Cecidelova a Hucovicova nerobia, neplatia odvody. Zivi ich Kolarik.

 71. Prusa

  Vy… ku… Cecidelova a Hucovicova, keby nebolo Kolarika ktory vam akoze pomaha, ze mozte u neho byvat zato ze mu zhanate peniaze tak ste bezdomovci, aj rodina uz na vas se…

 72. Cecilia

  Hucovicova, stale ma vypnuty telefon, ta dostanem do basy aj s Cecidelovou a Kolarikom, si odsedis tie podvody

 73. Majk

  Cecidelova, krajcirka vyucena, obrala o statisice klientov poistovne.

 74. Alaska

  Podvodnik, ani inzinier neni, kupeny titul, magor

 75. Petra

  Dobrý deň. Potrebovala by som súrne požičať 1 000 000 eur. Som v zozname neplatičov, nie vlastnou vinou a banky ma odmietajú. Prosím pomôžte mi. Môj tel.kontakt je 0908955088, 0915127176, 0917213457. S pozdravom.

 76. Kde byvaju

  Cecidelová s Hucovičovou znova bývajú na Repašského 1, dnes som ich tam videl.

 77. Julia

  Este nesedia v base ti vydrbanci, Kolarik, Cecidelova, Hucovicova? Nehorazne peniaze dlzia. Co robia sudy, spia?!

 78. Arfa

  Spinave klamarky Cecidelova a Hucovicova, nemate boha pri sebe, uz dlzite ludom nehorazne peniaze, ste kazdemu klamali ze peniaze vratite o tyzden, ze to neni podvod,ze nejaky chlapik ma 700 000 eurovy uver, a stale sa nieco pokazilo a tak treba dalsie peniaze pozicat vsakze? Uz ani odvody neplatite, neplatite uz nic, ved z coho. Mate v hlave fakt nasrate?!

 79. Sava

  Uz robia slapky Cecidelova s Hucovicovou v Novych Zamkoch na private a tak zhanaju peniaze pre Kolarika.

 80. Len Berni

  Dlžníci na poistnom
  Názov (Meno)/ Adresa / Dlh na poistnom
  CECIDELOVÁ TATIANA

  Adresa: REPAŠSKÉHO 3189/1, BRATISLAVA-DÚBRAVKA
  Poisťovňa: Všeobecná zdravotná poisťovňa
  Dlh na poistnom: 80240,18 EUR
  Stav platný k: 12.09.2021

 81. Iva

  Najnovsie info: Hucovicova a Cecidelova uz dlzia 1 200 000 eur.

 82. Irwa

  Uz slapu chodnik obidve, treba dalsie peniaze pre Kolarika, inak ich vyhodi z domu.

 83. Erza

  CECIDELOVA, HUCOVICOVA, KDE SU NASE PENIAZE? STALE VYPLAKAVATE ZE VAM NIKTO NEMA POZICAT NA TEN UVER, UZ OD ROKU 2015. VY HOVNA TUPE

 84. Bernard Hucovič

  Moja sestra je momentalne na psychiatrii, so schizofreniou, je nesvojpravna.

 85. FAKJU

  STE DEZOLATI, HUCOVICOVCI A KOLARIKOVCI !!!!!

 86. Ema

  DEMENT NEVIE SI NA SEBA ZAROBIT

 87. Bernard Hucovic

  Konecne ide ta spina CECIDELOVA sediet, po 8 rokoch podvodov: https://regiony.zoznam.sk/patranie-po-osobe/311731/cecidelova-tatiana/

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.