( EuroEkonóm.sk,  9)

Ing. Ľubomír Kolárik

“Jediný zlomok času, ktorý je nám daný a ktorý možeme naplniť užitočným, je prítomný okamih.”

Životopis

 • 1966 – Narodený 28. augusta 1966 v Nových Zámkoch.
 • 1989 – 1999 – Po skončení štúdií pracoval 10 rokov ako vojak z povolania vo vojenskom letectve.
 • 1999 – Po skončení vojenskej činnej služby začal podnikať.
 • 2007 – Posledných 8 rokov sa pri podnikaní venuje charite. Založil nadáciu, ktorá podporuje cudzie projekty a projekty jeho občianskeho združenia, ktoré poskytuje sociálne služby duševne chorým klientom.
 • VOĽNÝ ČAS – Vo voľnom čase sa venuje motorizmu, športu a mládeži ako tréner bojového umenia.

logo-szszoKontakt

Strana zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov
Vajnorská 32
900 25 Chorvátsky Grob

Ing. Ľubomír Kolárik
zakladateľ strany
Tel: 0915 127 176

E-mailový kontakt
E-mail: kolarik@szszo.sk

Autor: EuroEkonóm.sk

Tento príspevok bol vytvorený 9.6.2016 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora EuroEkonóm.sk.


Ekonomická poradňa

 1. Milan Račko

  Dostal som sa k Vašim komentárom. Pravdu opisujú postihnutí a P. Cecidelová, rodená Hucovičová s neterou slečnou Petrou Hucovičovou aj odo mňa vymámili peniaze a nevracajú ich. Výdatne ich pri tom podporoval aj Ing. Kolárik, ktorý aj osobne vyzdvihol u mňa peniaze a ostatné boli na žiadosť p. Cecidelovej poukazované na bankový účet Kolárikovho maloletého 14 ročného syna Olivera, kde p. Kolárik má dispozičné právo na výber. Na žiadosti a výzvu o vydanie bezdôvodného obohatenia sa reaguje negatívne a vyhrožuje mi. Máme k dispozícii aj záznamy s rozhovorov a SMS, kde Ing. Kolárik ma ubezpečuje, že je garantom vrátenia peňazí, resp. v ďalšej SMS píše, že bol s p. Cecidelovou v banke a že nasledujúci deň banka vyplatí peniaze. To bolo v apríli 2018 a nič nevrátili, Rieši sa trestné podanie za podvod podľa § 221 na Ing. Kolárika, ktorý už bol aj v minulosti za podvod odsúdený. Zneužíva psychiatrického pacienta Petru Hucovičovú a jej tetu p. Cecidelovú na vymámenie peňazí, ktoré sú zasielané priamo na účet maloletého syna Ing. Kolárika, s ktorým on disponuje. Brat Petry (predchádzajúci diskutujúci) tiež správne vidí podvody, ktoré pácha Ing. Kolárik a zneužíva na to aj jeho setru Petru. aj jej tetu p.Cecidelovú, ktorá je 100 % vlastníčkou firmy BLUE SLOVAKIA a Ing. Kolárik je v nej konateľom. Na výzvy o vrátenie vymámených peňazí mi už vyhrožuje ako tréner bojových umení.
  Pani Cecidelová musí konať podľa jeho pokynov a za to je aj ubytovaná v jeho nehnuteľnostiach. Takto však podvody robia spolu. Máte pravdu aj Vy p.Lubko ako brat Petry a zachráňte ju prosím z pazúrov tých ľudí, lebo už si siahala aj na život lebo s takýmito podvodmi nie je stotožnená.

  1. Anonym

   Veľké množstvo komentárov je vymazané, zostal iba tento jeden. Máme k dispozícii vyše 50 komentárov poškodených ľudí, ktorých podviedol p. Kolárik.

  2. Peter

   Kolarik ke podvodnik a vyhraza sa.Mne nezaplatil za dom na čiernej vode 200 tis eur s prislusenstvom…davam to pravnikom a pojdem aj po jeho synovi

 2. Aria

  Akoze este nesedi ten podvodnik? Kto ho kryje? Kde je policia, sudy, nekonaju? Dalsi pripad ked sa dockame spravodlivosti po 20 rokoch?!

 3. Lubko

  Cecidelová s Hucovičovou znova bývajú na Repašského 1, dnes som ich tam videl.

 4. Goro

  Vidlaci z Repasskeho, Cecidelova a Hucovicova.

 5. Milan

  Potvrdzujem ze Cecidelova s Hucovicovou vymamili od ludi 700 000 eur pre Kolarika.

 6. Vaško

  Hej je to ťažký smrad, kedysi aj mne nezaplatil ,keď som uňho robil, keď som bol na polícií bol pre nich známa firma. A to uňho bolo kopu zamestnancov, čo ich už v minulosti nepovyplácal. Skrátka celý život žije z podvodu, lepšie by bolo pre spoločnosť keby takíto potkani zdochli. Nuž ale to je už filozofická otázka, snaď po smrti im to bude zrátané..

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.