( SZSZO,  1)

Nadácia Nová nádej pomáha telesne a duševne znevýhodneným občanom

Nadácia Nová Nádej pomáha mladým i starým telesne a duševneznevýhodneným občanom a ich rodinám, ktorým slovenské úrady odmietli finančne prispieť na dôstojný život. Financujeme kompenzačné pomôcky, podporované bývanie, zdravotnícke služby, domovy sociálnych služieb a chránené dielne.

Projekty

Podporili sme tieto projekty:

  • Domov sociálnych služieb – Financovanie rekonštrukcie a prispôsobenia pôvodnej budovy na domov sociálnych služieb v Banskobystrickom kraji pre 40 klientov.
  • Podporované bývanie – Dve zariadenia podporovaného bývania v Bratislave v Podunajských Biskupiciach financovala Nadácia Nova nádej výlučne z vlastných zdrojov jej zakladateľa.
  • Tábory pre deti z detských domovov – Finančná podpora sociálnych projektov po celom Slovensku, ako sú pobyty detí z detských domovov na letných taboroch.
  • Chránené dielne – Finančná podpora zriadenia a prvádzkovania chránených dielní, ktoré zamestnali ľudí s telesným postihnutím, ktorí by inak pracovať nemohli.
  • Bezbariérové a rehabilitačné zariadenia – Nadácia finančne podporila projekt rehabilitačného zariadenia pre telesne postihutých občanov, bezbarierové prístupy do hotelov a bazénov.
  • Individuálna pomoc – Nadácia Nová Nádej každý poskytuje pomoc znevýhodneným jednotlivcom a ich rodinám, ktorých utrpenie je ignorované štátnymi úradníkmi a vládou.

Ľubomír Kolárik

Kto stojí za Nadáciou Nová Nádej? Zakladateľ nadácie a aktivista Ing. Ľubomír Kolárik hovorí: „Pri každodennej práci so zdravotne a sociálne znevýhodnenými občanmi sa stretávam s ignoráciou štátnych úradníkov voči potrebám a utrpeniu postihnutých občanov a ich rodinných príslušníkov. Rozhodol som sa založiť politicku stranu Strana zdravotne a socialne znevýhodnených občanov (SZSZO), ktorá bráni práva týchto občanov.“

Podeľte sa s nami o Váš príbeh a získajte finančný príspevok

Požiadajte nás o finančný príspevok, napíšte nám a podeľte sa s nami o Váš príbeh. Alebo sa pridajte k nám a pomôžte nám pomáhať telesne a duševne postihnutým občanom. Pomoc znevýhodneným ešte nikoho neochudobnila.

Kontakty

Adresa: Nadácia Nová Nádej, Ing. Ľubomír Kolárik, Vajnorska 32, Chorvátsky Grob 900 25, tel. 0915 127 176, e-mail: kolarik@szszo.sk.

Autor: SZSZO

Tento príspevok bol vytvorený 10.6.2016 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora SZSZO.


Komentáre

  1. Matt Hassan

    Už ste sa odreprezentovali viac ako dosť, každý má o vás svoju mienku a apropo takéto vyjadrovanie spoločnosti je dosť úbohé ale očividne ten kto to písal sa zabudol napiť ráno mlieka od mamičky…. Ale ďakujeme ukázali ste akú máte skutočnú tvár….. Slabá akcia

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.