( SZSZO,  1)

Bratislava, 24. 8. 2015 – Pomáha zdravotne postihnutým a chorým, venuje sa športujúcej mládeži ako tréner bojového umenia, prevádzkuje domovy sociálnych služieb. Všestranne založený Ľubomír Kolárik však tvrdí, že všetky jeho aktivity majú jeden zjednocujúci prvok: šírenie myšlienky humanizmu.

„Aj vďaka prezidentovi slovenskej republiky Andrejovi Kiskovi a jeho súčasným i bývalým aktivitám sa do nášho spoločenského života znovu vracajú humanistické idey. Strana SZSZO tieto myšlienky rozvíja a zhmotňuje ich do konkrétnych činov,“ hovorí Ľubomír Kolárik, predseda Strany zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov.

Kolárik je medzi svojimi klientmi veľmi obľúbený. Jeho Nadácia Nová Nádej finančne prispieva na projekty chránaných dielní, tábory pre deti z detských domovov, športové aktivity, bezbariérové a rehabilitačné zariadenia, podporované bývanie a domovy sociálnych služieb. „Vyjadrujeme sa zásadne k otázkam a témam zo sféry zdravotníctva a sociálnej oblasti, v ktorých máme dlhodobé praktické skúsenosti. Navrhujeme konkrétne kroky a realizujeme riešenia bez zbytočného čakania. Do politiky sme sa rozhodli vstúpiť, aby sme mohli naše myšlienky predstaviť všetkým občanom SR,“ dodáva Kolárik.

Ľubomír Kolárik sa od roku 2007 venuje charite. Založil nadáciu, ktorá podporuje cudzie projekty, a tiež projekty jeho občianskeho združenia, ktoré poskytuje sociálne služby duševne chorým klientom. Vo voľnom čase sa venuje motorizmu, športu a mládeži ako tréner bojového umenia.

Autor: SZSZO

Tento príspevok bol vytvorený 24.8.2015 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora SZSZO.


Ekonomická poradňa

  1. Inga Nechvátalová

    Viem veľa o tomto sociálne cítiacom človekovi a všetko mazal. Ak mu prispejete tak všetko on použije inde len nie na pomoc tým čo ju potrebujú. https://www.facebook.com/adam.kolarik.37?fref=ts Za 1 hod. pilotovania platí 100 €. Všetku poštu hádže vbezu otvorenia do koša. Má rád len peniaze.Nič nevlastní. Za zbieranie podpisov určite nikto nič nedostane. Kde je 33 600 € čo dostal minulý rok. Nevyplatil v Pokojnom domove nikomu ani cent na mzdách, neplatil za prenájom domov., neplatil odvody. Čo dostal z VUCky nevyúčtoval a preto nedostal na ďalšie obdobie Predpokladám, že tento príspevok rýchlo zmizne. Jedine čo bude podporovať z peňazí pre zdravotne a sociálne znevýhodnených ľudí je šport.

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.