( Inzercia,  2)

Zuzana Tryzňová

Innovation & Lean manažérkou spoločnosti GEFCO pre Českú republiku a Slovensko bola menovaná Zuzana Tryzňová.

V spoločnosti GEFCO pracuje Tryzňová na rôznych pozíciách už od roku 2005, keď nastúpila na čiastočný úväzok popri doktorandskom štúdiu. V spoločnosti GEFCO sa na počiatku pracovnej kariéry venovala riadeniu menších projektov. V priebehu rokov sa cez plánovanie inbound toku vypracovala až do pozície, z ktorej riadila celú divíziu logistiky kľúčového klienta z oblasti automobilového priemyslu. „Napriek tomu, že biofyzika a logistika sú odlišné odbory, je v nich mnoho podobností. Logistika je dnes ako experimentovanie v laboratóriu, ale len v „makro prostredí“.

Namiesto molekúl musí spolu s podobnou presnosťou interagovať jednotlivé časti dodávateľského reťazca,“ popisuje Tryzňová svoj pohľad na logistiku a dopĺňa: „Nová pozícia je pre mňa veľká výzva. Vážim si priestor, ktorý mi GEFCO v oblasti profesijného rastu dáva.“

V pozícii Cluster Innovation & Lean manažéra bude na implementáciu inovácií intenzívne spolupracovať nielen s českými a slovenskými manažérmi, ale predovšetkým s parížskou centrálou spoločnosti GEFCO, ktorá má inovácie a ich implementácie do komplexného dodávateľského reťazca priamo vo svojej DNA. V rámci lokálnych trhov pracuje Zuzana Tryzňová už teraz na niekoľkých inovačných projektoch v oblasti robotizácie a automatizácie procesu či optimalizácie pohybu nákladných vozidiel v priestore výrobného závodu klienta. „Za kľúčovú ale považujem intenzívnu spoluprácu s centrálou Skupiny GEFCO, aby sme dokázali zviditeľniť ako aj uviesť na trh perspektívne lokálne iniciatívy,“ uzatvára Zuzana Tryzňová.

GEFCO je svetovým lídrom v komplexnom riešení dodávateľských reťazcov a európskym lídrom v oblasti logistiky pre automobilový priemysel. GEFCO stavia na svojich 70-ročných skúsenostiach a vďaka 15 000 zamestnancom navrhuje inovatívne a flexibilné riešenia pre moderné dodávateľské reťazce v rozličných odvetviach priemyslu. Spoločnosť pôsobí v 47 krajinách sveta a svojich zákazníkov obsluhuje z 300 pobočiek. V roku 2018 dosiahla Skupina GEFCO obrat vo výške 4,6 miliárd eur.


Ekonomická poradňa

  1. Max

    Never ženám na pseudopozíciách.

    1. Vlna

      To je dokaz, ze sa svet ruti do r.ti. Taketo blbosti su predzvestou padu.

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.