( SZSZO,  1)

Politická strana SZSZO

Bratislava, 18. 10. 2016 – Strana zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov (SZSZO) sa bude uchádzať o priazeň voličov vo voľbách do orgánov samosprávnych krajov na Slovensku v roku 2017 a vo voľbách do orgánov samosprávy obcí na Slovensku v roku 2018. Vyplynulo to zo záverov zasadnutia najvyššieho orgánu SZSZO, ktorý sa uskutočnil začiatkom septembra.

„Vybrali sme sa cestou postupných krokov a rozhodli sme sa tohto roku nekandidovať v parlamentných voľbách. Vyhodnotili sme, že zmeny je potrebné presadzovať na komunálnej úrovni. Program strany budeme napĺňať zatiaľ ako mimoparlamentná strana v komunálnej sfére,“ povedal Ľubomír Kolárik, zakladateľ SZSZO.

Strana SZSZO je pripravená brániť práva zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov na všetkých úrovniach, viesť politickú diskusiu, otvárať témy a navrhovať riešenia v zdravotnej a sociálnej oblasti. „V roku 2017 a 2018 nás na Slovensku čakajú komunálne voľby. Do tej doby budeme presadzovať a realizovať náš zámer, naše ciele a náš programe na komunálnej úrovni. A to tak, aby bola zabezpečená v orgánoch VÚC spravodlivosť pri rozdeľovaní a priznávaní príspevkov a kontrola zmluvných vzťahov v súlade so zákonom,“ dodáva Kolárik.

O politickej strane

Strana zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov je vo všetkých bodoch volebného programu zameraná výhradne na zdravotnú a sociálnu oblasť. Navrhuje konkrétne riešenia každej skupiny sociálne znevýhodnených občanov. SZSZO pripravuje zmeny sociálneho systému a je pripravená ich presadzovať na všetkých úrovniach.

Kontakt

Strana zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov
Vajnorská 32
900 25 Chorvátsky Grob
Ing. Ľubomír Kolárik
Tel: 0915 127 176
E-mail: kolarik@szszo.sk

Autor: SZSZO

Tento príspevok bol vytvorený 18.10.2016 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora SZSZO.


Ekonomická poradňa

  1. Lenka Briliaková

    Žiaľ zakladateľ tejto strany Ľubomír KolárikK nám aj veľa ľuďom dlhuje peniaze. Ked ma 320 000 eur ako to že nemá smiešných cca 3 800 eur ktoré nám dlhuje. Prečo si potom požičiava peniaze aj od iných ľudí a takto ich potom zneužíva. Prečo jeho každá bývala organizácia je v obrovských dlhoch??Nieže uradnici ale chyba je Vo vás a to že neviete vyplácať ludi, ktorí svoju robotu robia čestne!!!Na toto nám dajte odpoveď!!! Manžel mu robil fasadu domu aj s robotníkmi a do dnešného dňa nemáme nič. Žial táto strana si necháva len pozitívne komenty – všetko ostane mažu. Nie sme jediný ktorým veľa dlhuje. Hamba že sa takto prezentuje.

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.