( SZSZO,  1)

Zber podpisov na založenie politickej strany začal 3. augusta.

Bratislava, 3. 8. 2015 – Ľubomír Kolárik, ktorý sa venuje nadačným aktivitám, charite, športu a mládeži, zakladá politickú stranu SZSZO (Strana zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov). Podpisy na registráciu začal zbierať v pondelok 3. augusta v Bratislavských domovoch sociálnej starostlivosti. Oznámil to na svojich internetových stránkach.

„SZSZO zastupuje práva zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov, ktorých sa v súčasnosti nemá kto zastať,“ hovorí zakladateľ strany Ľubomír Kolárik, ktorý sa venuje nadačným a charitatívnym aktivitám, „naše projekty už roky zachraňujú zdravie a životy zdravotne a mentálne postihnutých a zvyšujú kvalitu života sociálne znevýhodnených“.

Cieľom strany sú zmeny v sociálnej a zdravotnej oblasti, zvýšenie informovanosti znevýhodnených občanov, dostupnosť zdravotných a sociálnych služieb, ale aj zvýšenie miezd pracovníkov v zdravotníckych zariadeniach a sociálnych službách.

Spoločenskú ponuku a konkrétne riešenia, ako zmeniť slovenské zdravotníctvo a sociálnu oblasť k lepšiemu, predstaví Kolárik v nasledujúcich mesiacoch.

O politickej strane

Strana zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov je vo všetkých bodoch volebného programu zameraná výhradne na zdravotnú a sociálnu oblasť. Navrhuje konkrétne riešenia každej skupiny sociálne znevýhodnených občanov. SZSZO pripravuje zmeny sociálneho systému a je pripravená ich presadiť v Parlamente SR.

O zakladateľovi

Zakladateľom strany je Ing. Ľubomír Kolárik, narodený 28. 8. 1966 v Nových Zámkoch. Po skončení štúdií pracoval 10 rokov ako vojak z povolania vo vojenskom letectve. Po skončení vojenskej činnej služby začal podnikať. Od roku 2007 sa pri podnikaní venuje charite. Založil nadáciu, ktorá podporuje cudzie projekty, a tiež projekty jeho občianskeho združenia, ktoré poskytuje sociálne služby duševne chorým klientom. Vo voľnom čase sa venuje motorizmu, športu a mládeži ako tréner bojového umenia.

Kontakt

Strana zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov
Vajnorská 32
900 25 Chorvátsky Grob
Ing. Ľubomír Kolárik
Tel: 0915 127 176
E-mail: kolarik@szszo.sk

Autor: SZSZO

Tento príspevok bol vytvorený 3.8.2015 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora SZSZO.


Ekonomická poradňa

  1. Kása Zsolt

    Ing. Lubomir Kolarik je clovek ktory je trestne stihany za podvod, odsudeny na podmienecn trest, a ktory aj momentlne celi obvineniu na sude v Bratislave.

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.

Štítky: