( Robinson,  0)

Vianočné darčeky pre milovníkov technológií prekvapte svojich zamestnancov

Vianoce sú obdobím radosti, pokoja a oddychu. S týmto časom však úzko súvisí aj výber vhodných darčekov, ktorý je častokrát pomerne náročný. Každý človek je predsa len iný a má aj iné záľuby. Aké darčeky sú vhodné pre milovníkov technológií?

Chcete spraviť svojim zamestnancom radosť a prekvapiť ich vianočnými darčekmi? Ak ide o milovníkov technológií, výber možno bude pre vás o čosi náročnejší, no určite to zvládnete ľavou zadnou. Reklamné predmety v oblasti technológií sú veľmi obľúbené, a to najmä vďaka ich praktickej funkcii.

Nejde tak len o darček, ktorý si zamestnanci vyložia na policu, ale taký, ktorý skutočne v každodennom živote budú môcť využiť. Aby sme vám to uľahčili, prinášame vám prehľad TOP vianočných darčekov pre milovníkov technológií!

USB kľúče

Vo svete technológií sú USB kľúče priam nevyhnutné. Zamestnancom sa tak zaručene takýto typ darčeka zíde. Výhodou je, že USB kľúče sa dajú vyrobiť ako reklamné predmety s vlastným logom. Darček pre zamestnancov tak bude ešte viac osobnejší. Okrem iného si môžete vybrať z rôznych materiálov USB kľúčov. Môže ísť o plast, kov, prípadne drevo.

Praktický tip: Ak sa rozhodnete svojim zamestnancom darovať USB kľúč, zvoľte väčšiu kapacitu na ukladanie dát. Určite je to praktickejšie riešenie.

Power banky

Neodmysliteľnou súčasťou dnešnej modernej doby sú power banky. Tie sa zídu v každodennom živote pri rôznych situáciách a obzvlášť pre ľudí, ktorí žijú technológiami. Zamestnanci ich môžu využiť, keď si nestíhajú dobiť mobil alebo iné zariadenie klasickým spôsobom.

Nezabúdajte: Aj bezdrôtové nabíjačky sa dajú vyrobiť ako reklamné predmety s potlačou. Preto neváhajte zamestnancom dať vygravírovať na power banku logo vašej firmy.

Bluetooth reproduktory

Chcete dopriať ľuďom vo vašej spoločnosti pôžitok z kvalitnej hudby? Obdarujte ich bluetooth reproduktormi! Tie milovníci technológií jednoducho zbožňujú. Sú skvelým riešením, napríklad na cestovanie, večierok alebo len tak, na vypnutie svojich myšlienok. Neváhajte preto investovať do ľudí vo vašej firme. Zakúpte im reproduktory s kvalitnejším zvukom a lepším vybavením.

Vianočné darčeky pre milovníkov technológií prekvapte svojich zamestnancov

Vianočné darčeky pre milovníkov technológií: prekvapte svojich zamestnancov

Digitálny fotorámik

Každý z nás má viacero fotiek, ktoré by si chcel vystaviť a mať ich neustále na očiach. V dnešnej dobe to je možné aj bez toho, aby ste si museli kupovať desiatky rámikov na fotku. Riešenie prichádza v podobe digitálneho fotorámika, ktorý sa stáva skvelým tipom na firemný darček.

Zamestnanci si tak budú môcť vložiť akékoľvek fotky do rámiku, a to podľa vlastného výberu, Fotografií môže byť skutočne veľmi veľa, dokonca aj tisícky. Benefitom je, že ich môžu kedykoľvek obmieňať prostredníctvom jednoduchého ovládača.

Autor: Robinson

Tento príspevok bol vytvorený 21.12.2023. Pozrite si ďalšie príspevky autora Robinson.


Zdroje a literatúra

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.