( Robinson,  0)

Tipy na darčeky pre partnerku, mamku či babičku

Tak ich ľúbime, no málokedy im to povieme. Keď nadíde chvíľa, aby sme ich obdarovali, malo by to byť niečo špeciálne, aby sme im dokázali, aké výnimočné sú pre nás ony. Ktoré darčeky potešia všetky dámy?

V jednoduchosti je krása

Darovať diamantový náhrdelník je určite nápadité a štedré, avšak premýšľajme chvíľu v medziach skromnosti. Aj menej hodnotnými darčekmi viete dať vašim drahým ženám najavo, že ich milujete. Každá žena je jedinečná, no spája ich jedno – zmysel pre detail.

Zabodujte u nich originálnymi darčekmi v milom folklórnom balení, ktoré pútajú nielen dizajnom, ale tiež praktickou stránkou.

Slovenské výrobky voňajú a chutia, ako ste na to roky zvyknutí doma, a tie, ktoré sa nedajú zjesť, zasa potešia ako dekoračné predmety alebo pomôcky pri rôznych druhoch činností. Aké máte možnosti?

Maškrtenie na slovenských dobrotách

Kto z nás občas nezhreší? Ak ženy, ktoré chcete obdarovať, neholdujú práve čokoláde, stále existuje množstvo ciest, ako uspokojiť ich maškrtné jazýčky. Bude to sladkosť orechov v mede, medovina, ovocné nátierky vyrábané podľa tradičných receptúr či lahodné pečené čaje?

A čo podmanivá chuť sirupov? Darčekový kôš pre ženu by mal určite obsahovať aj čosi sladké, nech ho vytvárate pre mladú slečnu, alebo staršiu vedúcu v zamestnaní. Ručne, no najmä s láskou robené produkty chutia stonásobne lepšie ako tie, ktoré nájdete na regáloch v bežných obchodoch.

Tipy na darčeky pre partnerku, mamku či babičku

Tipy na darčeky pre partnerku, mamku či babičku

Zdravé darčeky

Alkohol, ak sa pije v rozumnej miere, sa môže tiež pozitívne podpísať pod zdravie. Nehanbite sa to najlepšie z najlepšieho vložiť do darčekového koša pre ženu.

Do kategórie darčekov pre zdravie zaraďujeme aj sypané bylinné čaje, bylinky do kúpeľa či tradičné bylinné sirupy, ktoré sa môžu konzumovať na posilnenie imunity či pri konkrétnych zdravotných ťažkostiach. Nezabudnite na poctivý slovenský med. Zvlášť v dnešnej dobe ide o veľmi cennú komoditu.

Relaxácia

Darujte svojim drahým mamkám alebo babkám tradičný plechový hrnček, z ktorého aj obyčajné kakao bude chutiť nostalgicky krásne. Nech si zapália vonnú sviečku a nohy podložia dekoračným vankúšikom s ľudovými motívmi, a popri tom si môžu zapísať svoje myšlienky do originálneho zápisníka od vás.

Alebo si zahrať slovenskú sedmu so svojimi najbližšími. Originálne hracie karty s potlačou slovenských miest isto zaujmú.

Tipy na darčeky pre partnerku, mamku či babičku

Tipy na darčeky pre partnerku, mamku či babičku

Existujú aj dámy, ktoré si od všetkých starostí najlepšie oddýchnu pri varení alebo pečení. Medzi nami sa pohybuje množstvo skvelých kuchárok a pekárok. Zaslúžia si malé vyznamenanie v podobe krásnej kuchynskej zástery alebo chňapky.

Každá praktická žena sa poteší aj eko plátennej taške, ktorú môže mať vždy poruke. Zlaďte takéto praktické darčeky s elegantnými náušnicami s modrotlačovým motívom a môžete si byť istí, že vás vaše milované ženy tuho objímu. Misia splnená.

Autor: Robinson

Tento príspevok bol vytvorený 4.1.2024. Pozrite si ďalšie príspevky autora Robinson.


Zdroje a literatúra

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.