( Inzercia,  0)

Viedeň

Dnešná doba prináša v minulosti nepoznané služby, ktoré sú často a s obľubou využívané aj širšou verejnosťou. Takouto je aj prepravná služba taxi na Schwechat a do Viedne. Ak ste si mysleli, že osobná taxi preprava je iba v rámci mesta, tak to bol omyl. Viedenské letisko je od Bratislavy vzdialené približne 40 kilometrov. Toto je vzdialenosť ktorú mnohí z nás nie sú ochotní cestovať verejnou hromadnou dopravou, ale využijú pohodlie súkromného taxi na Schwechat.

Výhody sú na pohľad jasné. Môžeme spomenúť rýchlosť samotnej prepravy, kde v závislosti od nástupného miesta v Bratislave je možné sa dostať na letisko Schwechat už do pol hodinky. Ďalej je to bezpečnosť. Na tomto sa podieľajú ako skúsení a overení vodiči, tak aj moderné a nové auta vyššej triedy. K dispozícii sú klasické limuzíny pre piatich ľudí prípadne aj preprava minivanom až pre osem cestujúcich. V takomto prípade je už cena v prepočte na jedného cestujúceho taká výhodná, že nemusíte ani rozmýšľať nad autobusom.

Výhodou je rovnako tak nonstop služba kedy môžete cestovať sedem dní v týždni v akomkoľvek čase. Autá sú vždy čisté, kde sa používajú eko prostriedky a drogéria. Ak Vám záleží na životnom prostredí tak tiež budete uvažovať nad podobnými výrobkami.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.