( Inzercia,  0)

CBS

Dnešná doba je naozaj náročná na vzdelanie, kariérne postavenie a úspech celkovo. Všetci sa naháňajú za kariérou, peniazmi, chcú byť najlepší. V ceste za ďalším vzdelaním, ktoré môže pomôcť v kariére býva čas veľkou prekážkou. Čo však ak hlad po vzdelaní aj napriek nedostatku času neutícha? 

Chuť sa vzdelávať stále je, ale myšlienka presedenia po práci ešte niekde v škole ďalších pár hodín je nemysliteľná. Našťastie v dnešnej dobe viacero inštitúcií zaoberajúcich sa vzdelaním pochopilo, že drvivá väčšina pracujúcich nemá čas a uprednostniť vzdelávanie pred rodinou, podnikaním, či svojimi záujmami.

Iní sa skrývajú za reklamy a sľuby, že študovať môžete podľa seba, ale v skutočnosti sa musíte dostaviť na prednášky, či nudné semináre plné teórie. Predstavovali by ste si študovať celú dobu online a mať k dispozícii všetky materiály, ktoré potrebujete? Nechcete povyšovať štúdium nad rodinu, ale radi by ste stíhali všetko? Práve pre vás je vhodný MBA program Executive Managment Online.

Tento vzdelávací program je určený pre všetkých, ktorí pôsobia v strednom alebo vyššom manažmente, podnikateľom, ktorí rozhodujú o budúcnosti svojho podniku, ale aj pre absolventov vysokej školy, či ľudí, ktorí majú prax na rôznych manažérskych postoch a radi by sa kariérne posunuli. Program je zameraný na rôzne oblasti manažmentu a je obohatený o praktické aspekty a študenti sa oboznámia s riešením praktických problémov, ktoré vyplývajú z dennodennej praxe. Cambridge Business School sa vždy prispôsobuje požiadavkám študentov a preto je tento program špecifický v tom, že prebieha výlučne v online forme a je iba na študentovi, kedy sa výučby zúčastní. Dnes máte viac roboty a na učenie už nemáte energiu? Nevadí, študovať môžete, keď budete mať viac času.

Cambridge Business School

Cambridge Business School

Tím lektorov pracujúcich pre Cambridge Business School je zložený z odborníkov s niekoľkoročnými skúsenosťami, ktorí sú pripravení vám okrem bežných študijných otázok skonzultovať aj vaše otázky týkajúce sa biznisu, podniku či zamestnancov. Vaši spolužiaci, ktorí sa budú virtuálne zúčastňovať prednášok s lektorom, sú taktiež rôzni manažéri, personalisti, riaditelia. Benefitom okrem štúdia, poznatkov a titulu MBA sú teda aj vaši spolužiaci a kontakty, ktoré získate.

Program ExecutiveManagement Online pozostáva z 10 základných modulov, ktoré sa zídu naozaj každému. Študent si prejde právom, marketingom, psychológiou a tiež personalistikou.  Nespornou výhodou tohto štúdia je, že ho môžete zahájiť prakticky kedykoľvek, takže nemusíte čakať na nový cyklus. Jediné čo potrebujete je chuť, príjemné prostredie a internetové pripojenie. A to hlavné je, že toto štúdium trvá iba 1 rok.

Okrem štúdia MBA ponúka Cambridge Business School  aj vzdelávanie pre najnáročnejších.  Štúdium DBA. Ako jedna z prvých, táto škola so svojím známym červeným logom priniesla DBA na trh a do povedomia verejnosti. MBA je rozšírené, známe a preto ľudia chceli niečo viac. DBA je profesijne vzdelávací program, ktorý posúva vedomostnú latku účastníkov na najvyššiu možnú úroveň. Študenti sa zamerajú na aplikáciu moderných trendov do praxe a sústredia sa na reálne problémy a situácie, s ktorými sa firmy, alebo verejné inštitúcie bežne stretávajú.

Či už máte MBA, uvažujete o štúdiu MBA, v Cambridge Business School si to svoje nájde zaručene každý. Pre právnikov je vhodný program LL.M a ak nemáte vysokú školu, alebo sa na MBA ešte necítite, program BBA je najlepší začiatok.

Cambridge Business School: Váš partner na ceste za vzdelaním a lepšou budúcnosťou.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.