( EuroEkonóm.sk,  5)

Ľubomír Kolárik - SZSZO

Kolárikove projekty už roky zachraňujú zdravie a životy zdravotne a mentálne postihnutých a zvyšujú kvalitu života sociálne znevýhodnených občanov. Svoju kandidatúru považuje za cestu, ako zvýšiť efektivitu pri rozdeľovaní a priznávaní príspevkov pre znevýhodnených občanov.

Bratislava, 3. 11. 2016 – Ľubomír Kolárik (SZSZO) oznámil, že sa bude uchádzať o post predsedu bratislavského samosprávneho kraja v župných voľbách, ktoré sa budú konať v koncom roka 2017. Chce voličom ponúknuť kvalitnú alternatívu a umožniť tým presadzovanie svojich aktivít na najvyššej úrovni.

“ Náš zámer, naše ciele a náš program presadzujeme a realizujeme na komunálnej úrovni. A to tak, aby bola zabezpečená v orgánoch VÚC spravodlivosť pri rozdeľovaní a priznávaní príspevkov a kontrola zmluvných vzťahov v súlade so zákonom. Preto som sa rozhodol kandidovať na post bratislavského župana,” hovorí Ľubomír Kolárik, predseda Strany zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov – SZSZO.

Ľubomír Kolárik sa narodil 28. 8. 1966 v Nových Zámkoch. Po skončení štúdií pracoval 10 rokov ako vojak z povolania vo vojenskom letectve. Po skončení vojenskej činnej služby začal podnikať. Od roku 2007 pri podnikaní venuje charite. Založil nadáciu, ktorá podporuje cudzie projekty, a tiež projekty jeho občianskeho združenia, ktoré poskytuje sociálne služby duševne chorým klientom. Vo voľnom čase sa venuje motorizmu, športu a mládeži ako tréner bojového umenia.

„Strana SZSZO bráni práva zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov na všetkých úrovniach, vedie politickú diskusiu, otvára témy a navrhuje riešenia v zdravotnej a sociálnej oblasti,“ doplňuje Kolárik.

Cieľom strany SZSZO sú zmeny v sociálnej a zdravotnej oblasti, zvýšenie informovanosti znevýhodnených občanov, dostupnosť zdravotných a sociálnych služieb, ale aj zvýšenie miezd pracovníkov v zdravotníckych zariadeniach a sociálnych službách.

Strana zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov je vo všetkých bodoch volebného programu zameraná výhradne na zdravotnú a sociálnu oblasť. Navrhuje konkrétne riešenia každej skupiny sociálne znevýhodnených občanov.

Kontakt

Strana zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov
Vajnorská 32
900 25 Chorvátsky Grob

Ing. Ľubomír Kolárik
Tel: 0905 127 176
E-mail: kolarik@szszo.sk
Www: www.szszo.sk

Autor: EuroEkonóm.sk

Tento príspevok bol vytvorený 3.11.2016 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora EuroEkonóm.sk.


Ekonomická poradňa

 1. Danka Daniela Dana

  Keby to napisal niekto iny ako Kolarik aj to podporim. Ale Kolarik, je sam o sebe zlodej. Okradol ludi. Ktori to tu aj pisali.

 2. Inga Nechvátalová

  Viem veľa o tomto sociálne cítiacom človekovi. Ak mu prispejete tak všetko on použije inde len nie na pomoc tým čo ju potrebujú. https://www.facebook.com/adam.kolarik.37?fref=ts Za 1 hod. pilotovania platí 100 €. Všetku poštu hádže vbezu otvorenia do koša. Má rád len peniaze.Nič nevlastní. Za zbieranie podpisov určite nikto nič nedostane. Kde je 33 600 € čo dostal minulý rok. Nevyplatil v Pokojnom domove nikomu ani cent na mzdách, neplatil za prenájom domov., neplatil odvody. Čo dostal z VUCky nevyúčtoval a preto nedostal na ďalšie obdobie Predpokladám, že tento príspevok rýchlo zmizne. Jedine čo bude podporovať z peňazí pre zdravotne a sociálne znevýhodnených ľudí je šport.

 3. Lenka Briliaková

  Pán Kolárik nam neodpovedá, nezdvíha telefon. Vyplaťte nám čo nám dlhujete. Faktúru máte, číslo účtu máte tak kde je problém????? Veď musite mať aj peniaze keď zakladate novu stranu nie? Či zas chcete okrádať ďalej – naivných ľudí ktorí ešte nevedie čo ste za človeka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Lenka Briliaková

  Nech si ľudia prečítaju aký ste naozaj! ŽE STE PODVODNIK A KLAMAR!!!!! neviete vyplatiť ľudí ktorí u vás robili.Že manžel s robotnikmi vám spravil novu fasadu na dome a dodnes ste nám nedali ani cent. Kde sú aj naše peniaze ktoré ste si od nás požičali!!!!!A nepíšte mi také somariny že pan Kolarik plati pred terminom splatnosti. Doteraz nemáme od neho nič!!!! Láskavo mu odkážte nech si uhradí svoje záväzky a až potom nech vstupuje do politického života!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. Lenka Briliaková

  Žiaľ zakladateľ tejto strany PAN KOLARIK nám aj veľa ľuďom dlhuje peniaze. Ked ma 320 000 eur ako to že nemá smiešných cca 3 800 eur ktoré nám dlhuje. Prečo si potom požičiava peniaze aj od iných ľudí a takto ich potom zneužíva. Prečo jeho každá bývala organizácia je v obrovských dlhoch??Nieže uradnici ale chyba je Vo vás a to že neviete vyplácať ludi, ktorí svoju robotu robia čestne!!!Na toto nám dajte odpoveď!!! Manžel mu robil fasadu domu aj s robotníkmi a do dnešného dňa nemáme nič. Žial táto strana si necháva len pozitívne komenty – všetko ostane mažu. Nie sme jediný ktorým veľa dlhuje. Hamba že sa takto prezentuje

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.