( EuroEkonóm.sk,  0)

Max Strom Praha 2017

Navštívte workshop medzinárodne uznávaného lektora jógy, ktorý prednáša o dýchaní a osobnej transformácii.

V polovici októbra navštívi Prahu medzinárodne uznávaný lektor jógy Max Strom. Počas niekoľkých workshopov pre verejnosť a pre učiteľov jógy predstaví unikátny systém Inner Axis. „Max Strom učí celosvetovo proces osobné transformácie. Jeho učenie sa zameriava predovšetkým na jógový pohyb úzko prepojený s dychom a vedomou pozornosťou a jeho interdisciplinárny systém Inner Axis sa priamo zaoberá a rieši hlavne problémy so spánkom, stresom a úzkosťami“, hovorí Dana Beierová, organizátorka celej série workshopov s Maxom Stromom.

Max ponúka rôzne modifikácie cvičenia tak, aby jednotlivé sekvencie zvládli všetci bez ohľadu na vek, schopnosti a fázu života, v ktorej sa práve nachádzajú. Cieľom je posilnenie fyzickej aj psychickej kondície, umenie relaxácie, zlepšenie spánku, vyrovnanie disbalancie, nájdenie spokojnosti a radosti a tým aj celkové zlepšenie kvality života.

Víkendové workshopy sú určené pre širokú verejnosť, študentov jógy všetkých úrovní aj pre jógových učiteľov. Workshopy budú prebiehať v angličtine, k dispozícii bude česky hovoriaci asistent.

Semináre Maxa Stroma v Prahe

Vitálny život, zdravá psychika, lepší spánok: zvládanie stresu

Seminár sa zaoberá neduhom modernej doby: stresom a nespavosťou. Sme na prahu epidémie poruchy spánku, ktorá sa šíri po celom svete. Tento workshop vám pomôže prehodnotiť priority a nasmeruje k vyrovnanému bytiu a pokojnému spánku. Seminár začne prednáškou, ktorá následne prejde do jemnej jógovej praxe uvoľňujúcich pozícií bezprostredne vyvolávajúce hlbokú relaxáciu.

Otváranie hrudníka a ramien: nový príval energie

Dlhé sedenie a nadužívanie počítača sú často príčinou zamrznutých ramien, boľavých predlaktí a poranených zápästí. Workshop bude zameraný na prácu so spomínanými partiami, osvojenie si špeciálnych ásan, otváranie hrudníka a ramien, ktoré vyvolávajú pocit uvoľnenia, privádzajú myseľ do pokoja a telo zásobia novým prívalom energie. Tento uzdravujúci workshop je vhodný pre všetky úrovne okrem absolútnych začiatočníkov.

Niektoré dvere otvárame iba zvnútra: uzdravujúca sila transformačnej práce s dychom

Hlas našej intuície a múdrosti je zvyčajne zahalený hlukom v našej mysli. Tento šum je často zapríčinený chaotickými emóciami spojenými so stresom, depresiou, posttraumatickými stresovými poruchami alebo úzkosťami. Sústredené dychové cvičenia v nás môžu prebudiť vyššiu podstatu, hlas intuície, múdrosti a svedomia. Cvičenie, ktoré si počas workshopu osvojíte, vás môžu zaviesť do nových oblastí a dlhodobo inšpirovať. Max odovzdáva toto učenie po celom svete naprieč rôznymi náboženstvami aj národmi.

Inner Axis: základy

Nedeľný celodenný workshop bude dňom plným objavovania základných elementov Maxovho učenia, pre ktoré je tak celosvetovo uznávaný. Je určený pre učiteľov jógy a študentov všetkých úrovní. Ráno začne krátkou prednáškou a zoznámením sa s kľúčovými pohybmi a pozíciami, ktoré následne prejdú do plného precvičovania systému Inner Axis. Popoludní sa Max hlbšie zameria na:

 • Základné spôsoby dýchania (The Essential Breathing Patterns)
 • Prvé kroky na ceste k emočnej vyrovnanosti (The Beginning of Emotional Healing)
 • Meditácia v pohybe (Dynamic Meditation)
 • Múdrosť presahujúcu cvičenie (Wisdom Beyond the Mat)

Séria workshopov bude prebiehať od piatku 13. 10. do nedele 15. 10. 2017 v príjemnom prostredí Vnitroblocku – SECTOR, Tusarova 31, Praha 7 Holešovice, ČR.

Program

 • 13.10.2017 18: 30-20: 30 – Vital Life, Saner Life, Better Sleep: Stress Management (Vitálny život, zdravá psychika, lepší spánok: zvládanie stresu)
 • 14.10.2017 11: 00-13: 00 – Opening the Chest and Shoulders: A New State of Energy (Otváranie hrudníka a ramien: nový príval energie)
 • 14.10.2017 15: 00-17: 00 – Some Doors Only Open from the Inside: The Healing Power of Transformational Breath Work (Niektoré dvere sa otvoria iba zvnútra: uzdravujúcej sila transformačné práce s dychom)
 • 15.10.2017 10: 00-17: 00 – Inner Axis: Essentials (Inner Axis: základy)

Ceny

 • 1 workshop 2 h (piatok alebo sobota) 1.600 Kč / Early Bird 1.400 Kč
 • 2 workshopy 4 h (piatok alebo sobota) 3.000 Kč / Early Bird 2.500 Kč
 • 3 workshopy 6 h (piatok alebo sobota) 4.400 Kč / Early Bird 3.500 Kč
 • Celodenný workshop 7 h (nedeľa) 3.900 Kč / Early Bird 2.900 Kč
 • All Inclusive (piatok, sobota a nedeľa) 6.500 Kč / Early Bird 5.500 Kč
 • Early Bird ceny platia pri rezervácii a platbe do 20. 7. 2017

Rezervácia

Viac informácií a rezervačný formulár nájdete na www.ommm.cz alebo kontaktujte: Ivana Hrbáčková, ivana@ommm.cz, +420 775 296 555.

Autor: EuroEkonóm.sk

Tento príspevok bol vytvorený 31.5.2017 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora EuroEkonóm.sk.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.