( Inzercia,  0)

Hydroizolácie a opravy plochých striech

Strechy sa delia podľa mnohých kritérií. Jedno z hlavných je či sa jedná o šikmú strechu alebo o plochú strechu. Za plochú sa považuje aj tá s malým sklonom. Pri šikmých strechách sa používajú štandardné strešné krytiny či už betónové alebo pálené. Pri plochých strechách sa používajú iné materiály. Často sú to modifikované SBS pásy.

V minulosti sa ako často používaný materiál pri plochých strechách používali lepenkové materiály ako napríklad ipa. Dnes často krát tieto strechy končia svoju životnosť a je potrebné riešiť hlavne hydroizoláciu pri plochých strechách.

Zatekanie je asi najčastejší problém s ktorým sa môžeme pri rovných strechách stretnúť. Existuje viacero možností riešenia takéhoto problému. Vybrať správnu možnosť si ale vyžaduje dostatočné skúsenosti, je preto potrebné zveriť túto činnosť skúsenému realizátorovi. Ak sú vlhké steny, môže byť poškodená aj
hydroizolácia od základovej dosky. Na tento nepríjemný problém je 100% riešenie a to v podobe podrezania domu a jeho muriva po celej dlžke a následnej hydroizolácie.

Vo firme Novoizol sa venujú oprave plochých striech a hydroizoláciám viac ako dvadsať rokov. Na základe konkrétneho stavu pri plochej streche vedia odporučiť správny postup a technológiu opravy takejto plochej strechy. Správnym výberom postupe je možné ušetriť veľké množstvo financií a rovnako tak času. Existuje mnoho možností od lokálnej opravy až po kompletnú výmenu a rekonštrukciu hydroizolácie.

Firma tiež poskytuje vysoko nadštandardné záruky na slovenskom trhu. Na materiál a prácu je to bežne pätnásť aj viac rokov. Odhadovaná trvácnosť hydroizolácie je potom až štyridsať rokov a viac. S takto vykonanou opravou strechy je veľká pravdepodobnosť že sa už nikdy nebudete musieť zaoberať zatekaním strechy.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.