( EuroEkonóm.sk,  0)

FM Logistic

V marci roku 2020 plánuje FM Logistic otvorenie nového skladu a prekladiska v Panattoni Parku v tesnej blízkosti poľskej Poznane. Prekladisko, ktoré spoločne so skladovou plochou zaberá 9500 m2, bude fungovať v nepretržitej prevádzke.

Ako uviedol Daniel Franke, Generálny riaditeľ FM Logistic pre strednú Európu, nielen lokalita, ale aj kvalita skladového priestoru (trieda A) a jeho technické parametre, spĺňajú očakávania spoločnosti a uľahčí prácu nielen zamestnancom, ale aj klientom FM Logistic v regióne.

FM Logistic Stredná Európa (SK, CZ, PL, HU), je súčasťou Skupiny FM, popredného poskytovateľa logistických služieb s viac ako päťdesiatročnou tradíciou. Stredoeurópska štruktúra prevádzkuje 19 logistických pobočiek, 24 prekladísk a zamestnáva vyše 5 500 ľudí. Celkom obhospodaruje cez 750 tisíc m2 skladových priestorov, čo predstavuje cez milión paletových miest, a tiež vozový park s veľkosťou 2,5 tisíca vozidiel.

FM Logistic Stredná Európa, pod jednotným vedením, ponúka svojim zákazníkom služby spojené so skladovaním, obalovými úpravami a prepravou tovaru. Pri poskytovaní efektívnych služieb tej najvyššej kvality, využíva jednotnú distribučnú sieť, synergie a zdieľané know-how medzi všetkými svojimi pobočkami v regióne.

Autor: EuroEkonóm.sk

Tento príspevok bol vytvorený 6.2.2020. Pozrite si ďalšie príspevky autora EuroEkonóm.sk.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.