( EuroEkonóm.sk,  0)

The Pack Society batoh s remeňmi Premium Backpack

Na Slovensko prichádza nová značka batohov, tašiek a drobných doplnkov. Bradatí voľnomyšlienkári a blonďaté víly sa pustili do veľkého podniku s entuziazmom. Holandská spoločnosť The Pack Society vznikla v roku 2015 a vyzerá to tak, že sa na svete objavil ďalší významný hráč, ktorý by mohol konkurovať veľkým značkám, ako je Herschel Supply. Ak bude nasledovať ich príklad, expanduje do celého sveta v priebehu niekoľkých rokov, možno mesiacov. Ako sa im to podarí? Jednoducho tak, že ponúknu prémiové luxusné dizajnové batohy a doplnky za ceny, ktoré sú prístupné pre mladých ľudí.

Kvalitné spracovanie a dizajn

Dizajnéri a dizajnérky sa nechávajú unášať vetrom, inšpirujú hlbokými lesmi, kráčajú kamkoľvek, športujú na ihriskách a milujú slobodu. To prenášajú aj do svojej tvorby. The Pack Society sa zameriava na dobrý strih a vizuálny prejav svojich výrobkov. Prémiové batohy, cestovné a nákupné tašky sú určené prevažne mladej generácii. Kvalitné materiály, precízne spracovanie a neopozeraný dizajn zrkadlia lásku k divokej prírode a krásnym vzorom – umiestneným na polyesterovom plátne. Úsmev, prosím!

Fotogaléria

Produkty The Pack Society

Hlavnú produktovú líniu The Pack Society tvoria výrobky pre mužov, pre ženy a unisex:

  • prémiové batohy s remeňmi (Premium Backpack) s objemom 23 l
  • klasické menšie batohy (Classic Backpack) s objemom 18 l
  • nákupné tašky s dlhším uchom (Shopper), do kterých sa vojde obsah s objemom 12 l
  • vaky na chrbát (Gymsack)
  • ľadvinky (Bum Bag)
  • a púzdra (Multi Case)
Kolekcia produktov The Pack Society

Kolekcia produktov The Pack Society

Cena je prekvapujúco nízka

The Pack Society prekvapí aj cenou výrobkov. Dizajnové batohy a nákupné tašky stoja necelých 30 až 40 EUR, Gymsacky a Bum Bagy sú za dvacku, Multi Case za 15 EUR, prémiové batohy sú za 60 EUR. S takými cenovkami môžete plus-mínus počítať aj na Slovensku. Potlesk, prosím!

Príbeh značky The Pack Society

The Pack Society je pre ľudí oddaných myšlienke slobodného života. Sú to ľudia, ktorí idú, kam ich vietor zaveje a berú si so sebou len to, čo nevyhnutne potrebujú. Sú mladí, divokí a slobodní. Dravé zvieratá na love nových zážitkov a nezabudnuteľných okamihov. Nemajú žiadne klubovne, túlajú sa svetom slobodne. S priateľmi a láskou v srdci. Nepotrebujú kompas. Keď cestu nenájdu, tak si ju vytvoria.

The Pack Society

Hľadajte batohy s logom The Pack Society

Kolekcia Jeseň-Zima 2016

Frajeri z The Pack Society vydávajú v poradí duž druhú kolekciu. Aj keď je kolekcia určená na jeseň a zimu, prevládajú v nej letné prvky, ktoré rozveselia cestu do školy a sychravé rána. Pozrite si cestovné batohy, tašky, malé batohy, vaky, ľadvinky a púzdra z kolekcie Jeseň-Zima 2016.

Chcem to!

Na Slovensku žiaľ zatiaľ nie je obchod, ktorý predáva výrobky The Pack Society. Rýchlosť, s ktorou značka expanduje, je však zárukou, že sa tieto školské batohy a cestovné tašky čoskoro objavia aj u nás. Aktualizované 17.8.2016: Na Slovensku sa už objavili prvé obchody, ktorý výrobky The Pack Society ponúkajú. Na stránkach, ktoré uvádzame nižšie si môžete pozrieť aktuálnu ponuku batohov. E-shopy zatiaľ neponúkajú celú kolekciu Jeseň-Zima 2016.

E-shopy The Pack Society

Zoznam e-shopov, kde si môžete kúpiť výrobky The Pack Society:

Autor: EuroEkonóm.sk

Tento príspevok bol vytvorený 17.8.2016 a aktualizovaný 5.7.2023. Pozrite si ďalšie príspevky autora EuroEkonóm.sk.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.