( Vrtulniky.sk,  1)

AgustaWestland dodala prvé dve Versaceho helikoptéry

Dva vrtuľníky s interiérom, ktorý navrhol taliansky módny návrhár Gianni Versace, boli oficálne dodané zákazníkom Ioan Tiriac Air z Rumunska a Elimarca z Talianska.

Spoločnosť Ioan Tiriac Air si objednala dvojmotorový vrtuľník Grand light s čierno-bielym interiérom a farebnou schémou. Pre Elimarca bude lietať luxusný vrtuľník AW109 Power light so sivým Versaceho interiérom. Interiéry VIP helikoptér sú vytvorené z najlepších materiálov a spĺňajú najvyššie štandardy spracovania, doplnené o moderný prístup k elegancii a komfortu.

Versaceho interiér je jedným z niekoľkých dizajnov, ktoré Agusta ponúka náročným klientom. AgustaWestland a módny dom Versace prvýkrát oznámili zámer spolupracovať na návrhu interiéru v roku 2007.

JETEXPO 2008: Ďalšia Versaceho helikoptéra pre Sergeja Shmakova – celý článok nájdete na stránke JETEXPO 2008: Ďalšia Versaceho helikoptéra pre Sergeja Shmakova.

Autor: Vrtulniky.sk

Tento príspevok bol vytvorený 20.3.2008 a aktualizovaný 16.7.2020. Pozrite si ďalšie príspevky autora Vrtulniky.sk.


Komentáre

  1. Vrtulniky.sk Autor textu

    JETEXPO 2008: Ďalšia Versaceho helikoptéra pre Sergeja Shmakova – celý článok na https://www.euroekonom.sk/jetexpo-2008-dalsia-versaceho-helikoptera-agustawestland-pre-sergeja-shmakova/

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.