( Noviny Obchodnej Akadémie,  0)

Istý renomovaný košický novinár, ktorého si mimochodom osobne veľmi cením, nedávno napísal, že noviny sú ako dieťa. My, ktorí sme pre vás počas predchádzajúceho roku pripravovali všetky čísla NOA, s ním nemôžeme nesúhlasiť.

Aj Noviny Obchodnej Akadémie sme vlani v takomto čase rodili ako dieťa. Najprv sa vyvíjali v materinskom bruchu. Na rozdiel od klasických ľudských bábätiek toto rodila nie jedna matka, ale celý rodičovský team. Tí, ktorých mená nájdete v tiráži, s pomocou pp Suškovej, pp Hritza a s požehnaním pani riaditeľky Gregorovej.

Tak ako v každej pôrodnici, i v tej našej, teda učebni informatiky sa ozval plač novorodenca a radostný pokrik rodičov nad prvými obťahmi. Pokrstili ste ho vy, čitatelia. Svojimi nápadmi, príspevkami i kritikami, ktorými ste nás v priebehu minulého školského roku doslova bombardovali.

Dieťa, naše NOA, prešlo mnohými skúškami, ohňom i vodou. No podarilo sa nám udržať ho pri živote a stále zlepšovať jeho kvalitu. Dnes je vlastne už adolescent. A prvé mesiace tohto roku budú jeho „pubertou“. Uvidíme, ako budete znášať jeho teenagerské výbuchy. Istotne nejaké budú.

Na oslavách prvých narodenín NOA sa zároveň dozviete meno nového šéfredaktora i jeho zástupcu, keďže my, minuloroční, stojíme pred maturitnou skúškou a radi by sme žezlo odovzdali mladším. Verím však, že dovtedy a samozrejme i potom zachováte priazeň našim školským novinám a naďalej ich budeme vídať vo vašich rukách. To je pre nás tá najväčšia satisfakcia za dlhé hodiny, ktoré trávime nad výrobou NOA.

Roland Kyška, šéfredaktor

Zdroj: Noviny Obchodnej akadémie – NOA

Autor: Noviny Obchodnej Akadémie

Tento príspevok bol vytvorený 10.2.2015 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora Noviny Obchodnej Akadémie.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.