( Diskredit,  0)

B-komplex a Pangamin miesto chleba, kalcium miesto mlieka. Aj takto vyzerá jedálny lístok tzv. tabletkárov (pilleaters), skupiny mladých bratislavčanov, ktorí sa stravujú tabletkami. Iba tabletkami!

Tabletkári povýšili lieky a vitamínové doplnky výživy na predjedlo, hlavný chod i zákusok. Zastávajú názor, že voľne predajné lieky a vitamíny obsahujú všetko, čo človek potrebuje k životu. Bežné stravovanie je teda možné nahradiť konzumáciou tabletiek a pitím vody.

Tabletkári dnes

Tabletky, ampulky, želatínové kapsule a vitamínové preparáty ukrývajú veľké množstvo vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov, stavebných a výživných látok, potrebných k životu. Preto tabletkárstvo, podobne ako vegetariánstvo, vegánstvo alebo fruktariánstvo je istá alternatíva v stravovaní.

Konzumenti tabletiek však svoj kult považujú za revolučný prístup k stravovaniu. Táto syntetická strava má oproti bežnej strave aj ďalšie výhody, ako je zvýšenie imunity, prevencia pred chrípkou, permanentné zníženie bolesti či črevná dezinfekcia.

Tabletková strava

Tabletková strava je doplnená želatínou, ktorá vyvoláva pocit sýtosti. Na Slovensko túto módu rozšírili práškariáni z Prahy a pilleaters z Dallasu (Texas, USA), hlavného mesta syntetickej drogy zvanej extáza.

Autor: Diskredit

Tento príspevok bol vytvorený 10.2.2015 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora Diskredit.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.