( Inzercia,  0)

European School of Business & Management

Radi by ste sa dostali k zaujímavejšej práci, mali väčšie rozhodovacie právomoci, alebo jednoducho chcete vyšší plat či konkurencieschopný vlastný biznis? Asi je vám jasné, že pre úspech je tiež potrebné niečo urobiť. Čo konkrétne by to ale malo byť? To nie je jednoduchá otázka. Sú tu však isté indície…

Možno ste úspešne vyštudovali vysokú školu, ale pre jej prílišné zameranie na teóriu vám nie je v realite zamestnaní príliš platná. Možno ste naopak veľkí praktici a už niekoľko rokov pracujete ako manažéri, či dokonca vlastníte firmu. V každom prípade sa ale zrejme raz dostanete do situácie, kedy sa budete potrebovať posunúť niekam ďalej a nebudete na to sami stačiť.

European School of Business & Management SE ako partner pri zdolávaní pracovných výziev

Aby ste sa mohli vrhnúť do víru firiem, korporátov či vlastných biznisov a neutopili sa v nich, potrebujete oboje: skúsenosti aj teoretické základy. Schopnosť prepojiť odborné vzdelanie s každodennou firemnou realitou, umenie nachádzať súvislosti, vyvodzovať z príčin dôsledky. A práve s týmto manažérom, podnikateľom aj čerstvým absolventom už mnoho rokov pomáha European School of Business & Management, v skratke ESBM.

ESBM je prestížna škola poskytujúca štúdium v ​​programoch MBA (Masterof Business Administration), a tiež LLM (Master o Laws). V čom je táto škola vynikajúca a iná? Podarilo sa jej perfektne zamerať na prax a skĺbiť teóriu s odovzdávaním skúseností tak, že štúdium na ESBM ďaleko presahuje to, čo si zvyčajne pod týmto pojmom predstavujeme. Štúdium MBA trvá 1 rok a skladá sa z online lekcií a lektorských stretnutí so špičkovými prednášajúcimi zo sveta biznisu. Pri vytváraní odborných prác v priebehu štúdia tak môžete riešiť svoje aktuálne firemné situácie a mať po ruke tých najlepších profesionálov, aby vám poradili a správne vás nasmerovali.

MBA programy pre podnikateľov, manažérov i radových zamestnancov

Na European School of Business & Management študujú predovšetkým manažéri a podnikatelia z rôznych odborov, ale štúdium je určené aj pre radových zamestnancov. Vzhľadom na množstvo špecializácií od manažmentu, financií cez zdravotníctvo až po soft skills nájde na ESBM svoje zameranie študent z každého odboru. Väčšina absolventov sa svorne zhoduje na tom, že investícia do štúdia MBA sa im vrátila už do niekoľkých rokov a že osvojené zručnosti uplatňujú nielen v pracovnom, ale i osobnom živote.

Čo všetko na European School of Business & Management získate

Škôl poskytujúcich MBA štúdium je v Českej republike a na Slovensku viac, preto je vhodné dobre porovnať ich ponuky. Na ESBM prednášajú špičkoví odborníci, študenti majú možnosť stretávať sa aj na špeciálnych workshopoch s ďalšími zaujímavými osobnosťami z najrôznejších oblastí.

Inštitút vychádza z dlhoročných skúseností prestížnych zahraničných univerzít a Oxfordského systému výučby, ktorý má korene v britskom vysokoškolskom systéme. Oxfordský model štúdia je oproti kontinentálnemu modelu zameraný prevažne na rozvoj logických schopností a zručností študenta a ich demonštráciu v reálnom živote a v praxi. Študenti si tak bližšie osvoja rôzne študijné, komunikačné a praktické zručnosti, ktoré môžu využiť pri budovaní svojej osobnej aj profesijnej dráhy.

Zaujímavým aspektom ponuky ESBM je predovšetkým obsahová skladba výučby, ktorá spája moderné vyučované témy s možnosťou zostaviť si študijný program z predmetov podľa vlastného výberu. Vďaka tomu takto zostavený a hlavne vlastný študijný plán má na študentov veľmi priaznivý vplyv, pretože vyhovuje ich požiadavkám a je v súlade s ich vykonávanou profesiou, poprípade osobnými záujmami.

Výučba na ESBM prebieha prevažne online, vďaka čomu môžu študovať aj tí najvyťaženejší manažéri a riaditelia firiem, ktorí nemajú čas pravidelne dochádzať na výučbu.

Túžite po lepšej práci, vyššom plate, alebo by ste si radi prehĺbili svoje doterajšie skúsenosti? Chcete sa stať odborníkmi a priviesť svoju firmu k väčším zárobkom? European School of Business & Management vám s tým rada pomôže. Prihláste sa ešte dnes a získajte navyše zľavu na štúdium. Viac informácií na www.esbm.sk.

European School of Business & Management

European School of Business & Management

European School of Business & Management

European School of Business & Management


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.