( Inzercia,  0)

Ak patríte medzi skúsených podnikateľov a vlastníte maloobchodné priestory, ktoré už nezodpovedajú štandardom moderného dizajnu, určite viete, že je najvyšší čas na zmenu. Ako však zvládnuť úpravy v priestoroch takéhoto kalibru bez zbytočných odstávok a investícií?

V tomto článku Vám ponúkneme zopár rád, ktoré Vám môžu pomôcť pri modernom redizajne predajne, či maloobchodných priestorov takmer akéhokoľvek charakteru. Ak ste teda pevne rozhodnutí pre zmenu, čítajte ďalej.

V prvom kroku sa budete musieť rozhodnúť do akej miery plánujete zasahovať do samotných priestorov. Ak máte v pláne zmenu dispozičného riešenia, pravdepodobne sa budete musieť zmieriť s o niečo väčšími nákladmi ako aj s dlhším trvaním prác. No ak ste si dali za cieľ len zmenu interiérového dizajnu predajne, či zmenu alebo rozloženie jednotlivých prvkov zariadenia bude to jednoduchšie.

Takéto zmeny môžete dosiahnuť v zlomkovom čase oproti väčším prácam, pričom efekt môže byť rovnako, impozantný ako pri takýchto zásahoch. Všetko záleží len od vašej kreativity a možností. Možno si to zatiaľ neuvedomujete, no samotný priestor to nie sú len steny obklopujúce vašu predajňu. Sú to všetky aspekty, s ktorými sa dostávate do styku pri návšteve týchto priestorov.

Ako to zvládnuť pri čo najmenších nákladoch? Začnite od podlahy. V súčasnosti máte k dispozícii obrovský výber podlahových krytín za mimoriadne priateľské ceny a už len samotná zmena tejto plochy má veľký vplyv na celkový dojem z priestorov. Rovnako sú na tom aj steny. Niekedy stačí nanovo vymaľovať, či odlíšiť jednotlivé steny inou farbou, či materiálom. V ďalšom kroku môžete využiť množstvo prírodných materiálov pri samotnom vybavení predajní, či obchodných priestorov. Využite tieto materiály, či už vo forme nábytku alebo doplnkov a doprajete vašim priestorom moderný a svieži štýl. Ak máte pozitívny postoj k ďalším materiálom, akými sú napríklad textílie, môžete sa posunúť o ďalší krok vpred. V poslednom kroku nezabúdajte na doplnky, ktoré môžu priestor oživiť a zútulniť a rovnako ani na vhodné osvetlenie, ktoré môže už samé o sebe prepožičať predajni úplne novú a unikátnu atmosféru. V tomto prípade ide o relatívne lacný spôsob ako zmeniť dojem z vašich priestorov zásadným spôsobom.

Najdôležitejšie je, aby ste mali vlastnú predstavu a držali sa jej a úspech sa určite dostaví. Ak však nemáte konkrétnu predstavu, môžete sa obrátiť na špecialistov, ktorí vám budú vedieť poradiť, či zrealizovať zmenu predajne na profesionálnej úrovni bez zbytočného stresu a vaša predajňa sa vám odvďačí v najlepšom prípade množstvom spokojných zákazníkov.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.