( Vrtulniky.sk,  4)

V sobotu 20. 6. 2009 sa koná Medzinarodný aerovíkend Košice 2009 od 9:00 hod v priestoroch Múzea letectva na košickom letisku. V piatok 20. 6. 2009 sa môžu návštevníci a vyznávači leteckej techniky tešiť na už 4. ročník medzinárodného leteckého dňa- AEROVÍKEND KOŠICE 2009 na letisku v Košiciach. V areáli múzea letectva sa táto letecká udalosť bude odohrávať od 9.00 až do 18.00 hodiny! Celodenný program začína prehliadkou leteckého múzea vrátane exponátov – prezidentskej galérie, megadetskými atrakciami, výstavou historických vozidiel, vyhliadkovými letmi, množstvom sprievodného programu a samotnými letovymi ukážkami špičkových lietadiel ako budú napr: HARVARD MK 4, PILATUS P3/05, YAK 52 atď. Perfektnú atmosféru, ktorú bude vnášať Peter Batthyany alias BANÁN doplní koncert skupiny LIQUID ERROR.

 • Vstupné: 5 € (150,63 Sk)
 • Deti do 10 rokov vstup zdarma

Autor: Vrtulniky.sk

Tento príspevok bol vytvorený 17.6.2009 a aktualizovaný 3.7.2020. Pozrite si ďalšie príspevky autora Vrtulniky.sk.


Ekonomická poradňa

 1. adrian22

  čítal autor po sebe text?… prvé dve slová v prvých dvoch vetách… sobota-piatok

 2. jofo

  Akurat som dosiel zo spominaneho „Leteckeho dna“, horsie organizovany a absolutne nezaujimavy program som este asi nezazil.
  Jedine pozitivum je muzeum to jedine stoji za to. :))
  Partia modelarov by ludi pobavila obela lepsie….

 3. mistral

  Organizator – nehnevajte sa na mna, ale za 5 eur by to malo mat vyssiu uroven. S nostalgiou spominam na letecke dni 90 – tych rokov!!! Dokopy tam bolo 5 lietadiel ktore stali za to! Dalej nechapem, preco v sobotu vstupenka stala 5 eur a v nedelu 3 eura? To som akoze v sobotu zaplatil za vystupenie skupiny IMT Smile? Ja som prisiel na aerovikendovu akciu a nie na vystupenie nejakej skupiny – za ktoru som si, aj ked som nechcel – musel zaplatit. To ste tam mohli este priviezt nejake zvierata zo zoo a mohli ste cenu navysit o dalsie 2 eura. Nebol som sam komu sa to nepacilo. Nechapem ako take mesto – s takou hystoriou lietania, ako Kosice, nedokaze zorganizovat normalny letecky den, aky bol napr. nedavno v Piestanoch – kde priletelo lietadlo so systemom AVAX!

 4. Matej Matejcik

  Aké atrakcie a aktivity boli k dispozícii počas Medzinárodného AEROVÍKENDu v Košiciach v roku 2009?

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.