( Diskredit,  0)

Siedme číslo občasníka The Bonzz prinieslo na titulnej strane článok pod názvom Zneužil Janny byt JPM??? zaoberajúci sa hrubou diskreditáciou Jankyho B. Článok je plný neoverených informácií, ktoré čitateľa môžu zmiasť a Jankyho B. posúvajú do polohy krivo obvineného.

V prvom rade išlo o telefonáty. The Bonzz priniesol aj fotografiu, na ktorej si Janky prikladá telefónne slúchadlo ku ušiam. „Ide pravde-podobne o fotomontáž,“ komentoval uvedený fakt Janky.

Poškodený už v predmetnej veci napísal podanie na stíhanie na slobode zatiaľ dosť neznámeho páchateľa. Podľa očitých svedkov môže ísť o Mé. Mé., známeho tiež pod prezývkou GoGo. Menovaný je jedným zo šéfredaktorov spomínaného občasníka a je teda namieste predpoklad, že sám môže byť autorom spomínaného článku.

Ako Janky ďalej zdôraznil, „V článku sa spomína v spojitosti s mojim menom akási položka mydlo. O nijakej súvislosti na túto tému neviem.“ Na otázku, či penize použité na kúpu automobilu, ktorého je v súčasnosti údajným vlastníkom, pochádzajú z účtu JPM, odpovedal rozhorčene: „Pohybujem sa v právnom rozmedzí, ako každý slobodný občan tejto krajiny a právoplatný člen Aiesec LC Košice. Nevidím dôvod, prečo by fyzická osoba mala byť stíhaná za čin, ktorý nie je prečinom. Ak legislatívny rámec umožňuje takéto konanie, potom je všetko v absolútnom poriadku.“

Diskredit, 2001

Autor: Diskredit

Tento príspevok bol vytvorený 10.2.2015 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora Diskredit.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.