( Kusaj,  0)

Americkí zákonodarcovia sa zameriavajú na daňovú reformu kryptomien a vytvárajú tak dokonalú búrku pre nadchádzajúce vydanie MCADE

Americkí zákonodarcovia sa aj naďalej zameriavajú na daňovú reformu v oblasti kryptografie, aby odstránili medzery v zákonoch, z ktorých ťažia bohatí investori do kryptografie, a zameriavajú sa na predaj digitálnych aktív (tzv. wash sales). Fanúšikovia kryptomien, ktorí sú vnímaní ako posledný z radu legislatívnych a právnych výziev, ktoré predkladá americká vláda a vládne agentúry, ako je SEC, čakajú, či sa ich kryptoaktíva budú musieť riadiť rovnakými daňovými pravidlami, akými sa riadia tradičné investície.

Zatiaľ čo aktívnym obchodníkom by to mohlo spôsobiť problémy, dlhodobejší investori môžu nájsť istotu v novej minci GameFi od Metacade pred všeobecným vydaním natívnej mince MCADE.

Čo by mohla nová daňová reforma v oblasti kryptomien znamenať pre obchodníkov s kryptomenami?

Podľa súčasnej legislatívy môžu obchodníci s kryptomenami vykonať „wash sale“, keď digitálne aktívum stratia hodnotu. Ide o metódu, pri ktorej je cenný papier predaný so stratou a potom znovu nakúpený za nižšiu hodnotu v nádeji, že sa jeho cena počas 30-dňového obdobia zvýši.

Predajom so stratou môže investor realizovať stratu aktíva na papieri, čím si zaistí daňovú úľavu z predaného držania kryptoaktívnych aktivít a zároveň ťaží z potenciálnych ziskov z tej istej meny počas jedného mesiaca. Návrhy by preniesli daňové bremeno z daňového poplatníka na burzy, čím by sa zvýšila kontrola kryptografických platforiem zo strany SEC.

Hoci návrhy ešte musia prejsť kongresom a budú musieť prekonať značné prekážky, než sa stanú zákonom, sú návrhy ďalším znamením, že dohľad vlády a kryptoregulácií SEC sú stále pravdepodobnejšie, pretože vláda venuje digitálnym aktívam väčšiu pozornosť.

Metacade sa darí, pretože sa blíži dátum všeobecného vydania

Keďže hrozba daňovej regulácie kryptomien zvyšuje neistotu na trhu s kryptomenami, Metacade pokračuje v presale a priťahuje zástupy investorov.

Od spustenia ICO v 4. štvrťroku 2022 za 0,008 USD za token, v priebehu niekoľkých týždňov dosiahol pozoruhodnú úroveň investícií. Teraz, keď je presale vo svojej konečnej fáze, investori majú obmedzené množstvo času na zakúpenie vzrušujúceho nového tokenu za rozumnú cenu pred všeobecným vydaním MCADE.

Čo je Metacade?

Metacade je úplne nová online virtuálna herňa, ktorej cieľom je priniesť masovému publiku herných nadšencov a fanúšikov kryptomien najväčšiu svetovú zbierku arkádových hier typu Play2Earn (zarábanie hraním). Metacade si kladie za cieľ priniesť svojej rastúcej komunite vzrušujúci zážitok zo zarábania vďaka komplexnému a bezkonkurenčnému systému odmien, ktorý ďaleko presahuje možnosti P2E titulov GameFi.

Medzi ďalšie príjmové kanály, ktoré Metacade ponúka, patrí systém Compete2Earn (zarábanie súťažením), ktorý držiteľov tokenov MCADE motivuje k stakingu mincí výmenou za vstup do lukratívnych žrebovaní o ceny a online turnajov. Medzitým, aby pomohli budovať prosperujúcu komunitu, sú používatelia odmeňovaní zakaždým, keď na centre zverejnia sociálny obsah v rámci zdieľania alfaverzií, recenzií a príspevkov do subfór v štýle Redditu.

Ako MCADE funguje?

MCADE je minca ERC-20 a ako výmenný prostriedok platformy slúži na získanie prístupu k hrám a tovaru, a zároveň poskytuje podnety pre všetko ostatné na platforme. Zatiaľ čo používatelia prispievajú do ekosystému Metacade pomocou tokenov MCADE, externá reklama, herné štúdiá a poskytovatelia práce na Web3 generujú platforme príjmy tým, že platia za priestor alebo vydávajú tituly na Metacade.

Vďaka rozsiahlym utilitám zabudovaným do odomknutia základnej hodnoty MCADE bude jeho prechod na plnohodnotný riadiaci token, kedy komunita MCADE získa plné hlasovacie práva pri všetkých strategických rozhodnutiach o budúcnosti platformy, ďalej posúvať jeho hodnotu smerom nahor. Medzitým však tím a kód platformy prešli prísnym auditom CertiK, ktorý ďalej overuje životaschopnosť projektu a pridáva investorom ďalšiu vrstvu istoty.

MCADE: hnací motor inovácií GameFi

Platforma Metacade je nabitá priekopníckymi a inovatívnymi funkciami, z ktorých najlepší je jej priekopnícky program Metagrants. Vývojári môžu pomôcť posunúť Metacade do čela revolúcie GameFi tým, že požiadajú o kryptofondy na podporu vývoja nových exkluzívnych titulov pre Metacade.

Každý nápad sa zhromaždí a predloží komunite MCADE, ktorá hlasuje za svojich favoritov. Návrhy s najväčším počtom hlasov sa dočkajú výroby s podporou kryptofondu. Nielenže sa tak používatelia udržujú v kontakte s Metacade, pretože nové tituly pomáhajú platforme sa rozvíjať, ale profituje z toho aj širší priestor Web3, ktorý získava prístup k najhorúcejším novým vývojárskym talentom prostredníctvom ďalšej zaujímavej funkcie Metacade, iniciatívy Work2Earn (zarábanie prácou).

Je Metacade dobrá investícia?

Keďže návrhy daní na kryptomeny vyzývajú etablované kryptomeny, aby sa mohli potenciálne orientovať, a s rastúcou kontrolou zo strany SEC by kryptotrhy mohli nájsť svoj pokrok v prvých týždňoch roku 2023 skontrolovaný.

Metacade pokračuje vo výnimočnom výkone aj napriek týmto výzvam, vďaka svojmu bezpečnému prostrediu a platforme nabitej funkciami, ktoré prvým investorom ponúkajú možnosť dosiahnuť značné zisky.

Presale Metacade sa môžete zúčastniť tu.

Autor: Kusaj

Toto je partnerský článok. Využite možnosť výhodnej inzercie v sieti našich 26 portálov. Inzerujte v ekonomickej encyklopédii EuroEkonóm.sk. Cenník a podmienky inzercie nájdete na stránke PR články a inzercia. Objednajte si 2 a viac PR článkov a získajte zľavu až 65 % z ceny inzercie.

Tento príspevok bol vytvorený 28.3.2023. Pozrite si ďalšie príspevky autora Kusaj.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.

Štítky: