( Inzercia,  0)

Zoznámte sa s najmódnejšími farbami dámskych sandálov na leto 2021

Keď na oblohe vyjde slnko, mestské ulice po celom svete opäť nadobudnú intenzitu. Akoby dotykom kúzelnej paličky klasická čierna prenecháva svoje miesto jemnej a zmyselnej bielej. Ponuré farby miznú zo štylizácií a končia na dne skrine. Všetko ožíva, vďaka tak dlho očakávanému slnku. Ale platí toto všetko aj pre obuv? Nie úplne.

Klasický a elegantne, alebo radostne a s šarmom?

Najobľúbenejšími farbami sandálov sú stále čierne a prírodné farby, medzi ktorými nájdete hnedé, béžové alebo karamelové odtiene kože. Od sezóny k sezóne však návrhári idú o krok ďalej a sú čoraz viac ochotní experimentovať. Dnes veľa obchodov ponúka kolekcie pastelových a neónových topánok.

Najmódnejšie farby tohtoročného leta

V sezóne jar – leto 2021 neexistujú žiadne zlé odtiene. Módne sú už skôr spomínané pastely, ale aj živé neóny. Bezo zmien je na vrchole biela, no veľmi často radi vsádzame tiež na šedú. Je to celkom netypický výber na leto, je však pravdepodobne spôsobený trendmi diktovanými Inštitútom Pantone. Experti z tohto inštitútu každý rok vyberajú novú vedúcu farbu. V roku 2021 boli výnimočne vybrané dva odtiene. Prvým z nich je 17-5104 Ultimate Grey – „upokojujúca šedá“ a druhým je 13-0647 Illuminating – „slnečná žltá“. Toto spojenie má odkazovať na nie príliš dobrú situáciu na svete a byť predzvesťou nových začiatkov, znovuzrodenia a nádeje. Trendy navrhované Inštitútom Pantone sa najlepšie uplatňujú v interiérovom dizajne, to však neznamená, že nemajú žiadny vplyv na pouličnú módu. Slnečná žltá bola v tejto oblasti prijatá veľmi pozitívne s veľkou otvorenosťou.

Žltá, vo všetkých možných verziách

Aj keď táto farba nepatrí medzi najjednoduchšie a najbezpečnejšie pri komponovaní každodenných štylizácií, v tejto sezóne bude skutočným hitom! Najmä medzi doplnkami. Žlté topánky, kabelky, pásy sú toto leto určite „must have“. Dôležité je, že to platí pre všetky možné odtiene, od šťavnatého citrónu, cez jemný pastel, až po intenzívnu horčicu alebo zlato. Milé dámy, nebojte sa experimentov, svet patrí odvážnym!

Dámske sandále – ktorý model si zvoliť v roku 2021?

Tu sú naše top 3 inšpirácie na leto, tieto modely sa navzájom líšia, takže si tu každá z Vás nájde niečo vhodné.

Sandále na nízkom podpätku

Tento model je určite jedným z vracajúcich sa trendov spred rokov. Jemné sandále zapínané vo výške členkov s ťažkým, ale nízkym podpätkom v podobe bloku poskytujú stabilitu bez toho aby štylizácii odobrali štýl a eleganciu. Táto propozícia je zvlášť príťažlivá pre srdcia milovníkov retro štýlu.

Sandále na klinoch a platformách

Už niekoľko sezón sledujeme rastúcu popularitu topánok na klinoch, ako aj na platformách. Netýka sa to iba sandálov, pretože ženy na celom svete milujú tento špecifický druh obuvi. Najdôležitejšie je, že platformy a kliny neunavujú nohy ako vysoké alebo ihličkové podpätky.

Sandále s opaskom

Toto sú rozhodne najviac kupované letné topánky. Kolekcie sandálov s remienkami sú veľmi rozmanité, preto si ich vyberá veľa žien. Takéto modely, bez ohľadu na to, či sú vysoké alebo nízke, nádherne dopĺňajú vzdušné štylizácie. Dokonale splynú so šatami a vyzerajú dobre aj s nohavicami.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.

Štítky: