( Inzercia,  0)

Jesenné pobyty v kúpeľoch patria medzi najobľúbenejšie, hneď za letnými pobytmi. Potvrdzujú to aj Kúpele Luhačovice (Lázně Luhačovice) a.s., ktoré tento rok zaznamenávajú zvýšený záujem klientov o pobyty v tomto ročnom období. Jesenné preslnené dni lákajú na prechádzky v tunajšom obnovenom parku a okolie kúpeľov ponúka nespočetné množstvo turistických trás, ako pre peších, tak aj cyklistov. Najväčším lákadlom sú však blahodarné liečebné a wellness procedúry v tunajších zariadeniach akciovej spoločnosti Kúpele Luhačovice, popíjanie svetovo preslávenej Vincentky a jedinečná architektúra Dušana Jurkoviča.

Výkonný riaditeľ Kúpeľov Luhačovice, a.s., Ing. Jiří Dědek, MBA k tomu poznamenal: ,,Nechajte sa zlákať jesennou krásou Luhačovíc a blahodarnými kúpeľnými procedúrami poskytovanými našou akciovou spoločnosťou. Užijete si tu pokoj, pohodu a relaxáciu. Náš odborný personál sa o vás rád postará. Pripravili sme pre našich klientov akčné pobyty Jesenné relaxácie, s atraktívnymi balíčkami služieb. Vybrať si môže každý, k dispozícii je celá škála ubytovania od penziónu Riviera, cez vilky, až po štvorhviezdičkový Jurkovičov dom. Aj keď jeseň ešte ani poriadne nezačala, už teraz je tá pravá chvíľa na objednanie adventného, alebo vianočného pobytu v Kúpeľoch Luhačovice. A kto chce u nás stráviť Silvestra, mal by sa poponáhľať – v ponuke síce ešte sú voľné miesta, ale podľa skúseností z minulých rokov sa rýchlo vypredajú. Doprajte si rozmaznávanie tela i ducha, využite našu ponuku a príďte do kúpeľov. Tento rok len v prvom polroku využilo naše služby viac ako 16 000 klientov, ktorí odtiaľto odchádzali spokojní. Očakávame, že v tomto roku prekonáme minuloročnú návštevnosť 30 093 klientov. Budeme radi, ak medzi nimi budete aj vy.“

Balíček služieb ,,Jesenné relaxácie“ obsahuje ubytovanie na 3, 4, alebo 7 dní. K tomu polpenziu s výberovou stravou (raňajky formou bufetu, večere výber z ponuky min. 5 jedál alebo formou bufetu v Jurkovičovom dome), alebo strava štandard v penzióne Riviera, jednu konzultáciu s lekárom, ktorý vám potvrdí vhodnosť procedúr alebo vymení predpísané procedúry, kúpeľné procedúry, 1x 2 hod. vstup do wellness centra v ALEXANDRIA **** Spa& wellness hoteli pri pobyte na 7 alebo 4 noci.

Kúpeľné procedúry pri všetkých pobytoch obsahujú prírodný uhličitý kúpeľ, relaxačný kúpeľ s prísadou, masáž éterickým olejom, masáž klasickú, inhaláciu minerálnej vody a denne pitnú kúru liečivých minerálnych vôd. Ako bonus je zľava 30 % na dokúpené procedúry podľa predpisu lekára. Jednolôžkové izby sú bez príplatku.

Okrem akcií priamo zabezpečovaných a ponúkaných akciovou spoločnosťou Kúpele Luhačovice, majú klienti k dispozícii aj turistické atrakcie Valašska a Slovácka. Okúsiť tak môžu pravú moravskú slivovicu z Vizovíc, moravské vína, či navštíviť svetoznámu baziliku na Velehrade, hrad Buchlov, zámky Buchlovice a Lešná, Baťov kanál, alebo zlínsku ZOO.

Luhačovické kúpele sú nielen populárnou liečebnou destináciou, ale aj obľúbeným cieľom turistiky a relaxačných a wellness pobytov. Klienti môžu využiť širokú ponuku bazénov, ktoré sa nachádzajú priamo v kúpeľných zariadeniach akciovej spoločnosti Kúpele Luhačovice (Alexandria, Palace, Jurkovičov dom, Centrálne kúpele), ale návštevníci môžu využiť aj krytý plavecký bazén priamo v Luhačoviciach, alebo aquapark v Uherskom Brode, ktorý je vzdialený len 12 km. Okolo Luhačovickej priehrady sa dá na trase cca 4 km korčuľovať na in-line korčuliach.

Medzi klientmi sú obľúbené tematické prehliadky kúpeľov. Každý štvrtok sa koná prechádzka s výkladom po miestach, ktoré sú úzko späté s najvýznamnejším slovenským architektom Dušanom Jurkovičom. Každý piatok je zase na programe prechádzka s výkladom o minerálnych prameňoch a ich liečebných účinkoch, o kúpeľnej liečbe a o metódach liečby od začiatkov až po súčasnosť, o bohatom kultúrnom živote v Luhačoviciach.

Dobré zázemie má v Kúpeľoch Luhačovice aj šport a turistika. Milovníci tenisu si môžu zahrať svoj ​​obľúbený šport priamo v areáli kúpeľov na antuke. Priaznivci Nordic Walking si tu môžu požičať palice. V okolí kúpeľov je množstvo vyznačených trás, vďaka ktorým sa dajú spoznať krásy okolia Luhačovíc a Bielych Karpát. V kúpeľoch je možnosť požičania bicyklov na výlety. K dispozícii je tu aj fitness, squash, kolky a bowling. Cez zimu majú návštevníci možnosť zalyžovať si na mestskej zjazdovke, alebo využiť bežecké trate. Luhačovice sa nachádzajú v prekrásnom údolí plnom zelene, na samotnom okraji chránenej krajinnej oblasti Biele Karpaty. Výlety môžu klienti kúpeľov absolvovať sami, alebo prostredníctvom cestovnej agentúry Luhanka.

Kúpele Luhačovice, a.s., a Liečebné kúpele Jáchymov, a.s., vystupujú pod spoločným názvom Spa & Wellness Nature Resorts a od roku 2011 tvoria najväčšiu kúpeľnú skupinu v Českej republike. Celkový počet lôžok pre dospelých je 2198 a v detskej liečebni v Luhačoviciach ďalších 258 lôžok. Uvedená kapacita predstavuje 10% kúpeľného trhu ČR.

Viac informácií je na www.LazneLuhacovice.cz a www.HotelAlexandria.cz


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.