( Inzercia,  0)

Upratovanie

Spoločnosti ktoré sa venujú upratovaniu firemných priestorov sú tu s nami už dlhú dobu. Neskôr začali byť ponúkané aj služby pre obyvateľov panelových domov ako upratovanie vchodov a iných spoločných priestorov.

Firemní zákazníci najviac vyhľadávajú upratovanie obchodných a kancelárskych priestorov. Trh tu existuje naozaj veľký nakoľko prakticky každá takáto prevádzka potrebuje upratovanie po skončení otváracích hodín. Samostatnou kapitolou je potom upratovanie firiem. V takomto prípade je ťažké hovoriť o cene za takéto upratovanie nakoľko každý priestor je iný a požiadavky klientov sa tiež rôznia.

Cenník upratovania je možný skôr pri štandardnejších službách ako je napríklad upratovanie vchodov. Tu sa cena udáva napríklad ako cena za jednu bytovú jednotku za časové obdobie, väčšinou za jeden mesiac. Aj v tomto prípade je možné získať rôzne akcie v Bratislave alebo zľavy aj v iných mestách na Slovensku.

Ďalším veľkým segmentom na tomto trhu je upratovanie domácností. V tomto prípade sa jedná o kompletné upratovacie služby bytov a rodinných domov alebo iba o samostatné upratovacie služby. Najviac žiadané sú tepovanie kobercov a sedacích súprav, umývanie okien prípadne dnes veľmi populárne parné čistenie.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.