( Inzercia,  1)

Všetci to poznáte, blížia sa sviatky, návšteva alebo rodinná udalosť. Práce s prípravami je nad hlavu. Stihnúť všetko pripraviť tak aby to bolo tip-top je asi nemožné. Poznáme ale riešenie ktoré ušetrí veľa času a prinesie nadštandardné výsledky. Zverte upratovanie a tepovanie Vašej domácnosti do rúk firme Topservis ktorá ponúka svoje dlhoročné skúsenosti v tomto segmente.

Na svojich webstránkach www.topservis-bratislava.sk kde ponúka služby pre Bratislavských klientov, rovnako tak pre záujemcov o tepovanie na webe www.topservis-pezinok.sk je možné objednať služby upratovania, tepovania kobercov prípadne tepovania sedacích súprav.

Firma ako svoju ďalšiu činnosť rovnako ponúka liečbu pomocou celostnej medicíny. Jedná sa o alternatívny prístup k liečbe chorôb a zdravotných problémov. Západná klasická medicína často krát nie je schopná vyriešiť zdravotné problémy a keď už tak sa sústreďuje na riešenie prejavov a ich potláčanie. Celostná medicína sa naopak sústreďuje na liečbu podstaty a vníma telo človeka ako jeden celok. Viac o danej problematike nájdete na www.celostna-medicina.sk


Ekonomická poradňa

  1. Jan Zima

    Aké konkrétne služby ponúka firma Topservis v oblasti upratovania?

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.