( Inzercia,  0)

Tipy, ako ušetriť peniaze pri organizovaní krásnej svadby

Už ste si jasne predstavili, aká bude vaša ideálna svadba? To je skvelé, avšak len do momentu, než vám všetky plány a najkrajšie predstavy skomplikuje a naruší menší rozpočet, ktorý môžete na tento účel použiť. Ani vyššie ceny v obchodoch však neznamenaj, že by ste sa mali svojich plánov vzdať. Stačí nájsť vhodné spôsoby, ako a kde ušetriť.

V tomto článku vám ukážeme, ako na svadbe ušetriť, a podelíme sa s vami o jednoduché a efektívne metódy, ako si správne stanoviť priority a znížiť náklady na tento významný deň bez obmedzení.

Svadba mimo sezóny

Asi najľahší spôsob, ako na svadbe ušetriť, je zorganizovať túto udalosť od novembra do mája, teda po skončení tradičnej svadobnej sezóny. V tomto období môžete získať príjemnú zľavu na prenájom podniku, banket alebo výzdobu, ako aj za prácu svadobných špecialistov.

Nebojte sa experimentovať

V procese výberu štýlu uprednostnite namiesto tradičných možností populárne rustikálne alebo vintage štýly, vďaka ktorým veľmi dobre ušetríte na svadobnej výzdobe. Mnoho zaujímavých dizajnových prvkov si môžete vyrobiť dokonca aj sami alebo ich nájsť v podkroví svojich príbuzných. Využite na to čas, ktorý môžete získať rovnako cenovo výhodným doručeným kvetov.

Jasný plán namiesto improvizácie

Nebuďte nervózni a neobjednávajte si chýbajúce položky na poslednú chvíľu, aj keď sú vám moderné svadobné obrúčky dostupné online a takmer ihneď. Všetky takéto a iné väčšie výdavkové položky si naplánujte vopred. Treba myslieť na veľkosť a iné dôležité detaily. Šetríte si tak nakoniec nielen svoje peniaze, ale aj nervy. Toto je najčastejšia rada, ktorú väčšina párov nepočúva.

Všetko na jednom mieste

Usporiadajte hostinu, obrad a všetko ostatné na jednom mieste – napríklad vo vidieckom hoteli alebo v domácom prostredí veľkej záhrady alebo terasy. Nebudete tak musieť platiť za prenájom miesta na obrad, transfer pre seba a svojich hostí a získate viac času na spoločnú komunikáciu s rodinou a priateľmi.

Uvidíte, že tieto kroky z vašej peňaženky zbytočne veľa peňazí nevytiahnu a pomôžu vám s jednoduchším plánovaním svadby.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.

Štítky: