( Inzercia,  0)

Sťahovacie služby v Bratislave a okolí

Sťahovaniu sa dnes venuje veľa firiem, nakoľko väčšina ľudí už dáva prednosť pohodliu a profesionalite špecializovaných spoločností pred tým, aby sa sťahovali sami alebo za pomoci kamarátov a známych. Rýchlosť ale aj kvalita je v takomto prípade neporovnateľná.

Kvalitná sťahovacia firma Vám okrem samotného presťahovania ponúkne toho oveľa viac. Podľa Vašich požiadaviek vie odsťahovať starý nábytok alebo vypratať byt, poprípade pivnicu. Rovnako tak pomôže pri dovoze nového nábytku z predajne. Aj tu ale platí že na trhu sú ako kvalitnejšie a lepšie vybavené firmy tak aj tie slabšie.

Profesionálne firmy vedia presťahovať aj väčšie bremená, ale robia aj sťahovanie klavírov alebo iných priestorovo náročných vecí. Sťahujú sa sauny a infrasauny, vírivky a aj iné wellness zariadenia či už pre súkromné osoby alebo v rámci sťahovania firiem alebo iných prevádzok.

V prípade potreby uskladnenia nábytku alebo zariadenia je k dispozícii aj služba skladovania nábytku. Tu si môžete na prechodnú dobu nábytok alebo iné zariadenie zložiť a keď to bude aktuálne tak preniesť na nové alebo pôvodné miesto napríklad po rekonštrukcii bytu. Vy sa za ten čas môžete venovať svojim koníčkom alebo napríklad môžete vyraziť na jazdu na elektrobicykli na hrádzu prípadne aj ďalej.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.