( Inzercia,  0)

Letná brigáda je obľúbeným spôsobom študentov stredných a vysokých škôl, ako si privyrobiť a vylepšiť si tak svoju finančnú situáciu. Ibaže o letné brigády je v súčasnosti skutočne veľký záujem a preto je potrebné s hľadaním brigády na leto začať čo najskôr.

Už v marci, alebo apríli by mal každý študent, ktorý má o brigádu záujem, začať premýšľať o tom, kde by mohol pracovať počas letných mesiacov. Šikovní študenti vysokých škôl si robia skúšky v predtermínoch, aby mali počas leta čo najviac voľného času, ktorý možno využiť rovnako na prácu, ako aj na zábavu.

Je múdre, ak si brigádnici zabezpečia prácu na budúci rok už koncom letnej sezóny u svojho bývalého zamestnávateľa. Ak sa s ním dohodnú, tak o rok nebudú mať žiaden problém s nájdením brigády. Obľúbeným spôsobom hľadania brigády je registrácia v personálnej agentúre, ale aj pri tomto spôsobe by si mali mladí ľudia uvedomiť, že aj tam je potrebné zájsť v predstihu, pretože v máji, alebo v júni už môžu byť všetky dobre platené brigády obsadené.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.