( Vrtulniky.sk,  0)

Vrtuľník Flight Service lietal nad hlavami návštevníkov medzinárodného podujatia Preteky automobilov do vrchu Dobšinský kopec. Na pretekoch, ktoré sa konali v dňoch od 30. júna do 1. júla 2007, štartovalo 60 áut.
Dobšinský kopec, Dobšiná, SR – „Tohtoročný Dobšinský kopec ponúkol fanúšikom automobilového športu zaujímavé a krásne momenty, “ povedal Igor Suško zo spoločnosti Flight Service, majiteľ vrtuľníka, ktorý celý automobilový závod sledoval a fotografoval z oblakov. Igor Suško, bývalý automobilový pretekár a milovník podobných podujatí, ako je Dobšinský kopec, vymenil motoristickú prilbu za vrtuľníkovú. Už dlhšiu dobu poskytuje prostredníctvom Flight Service letecké služby a práce helikoptérami.
„Bol to pre mňa príjemný pocit sledovať nablýskané a vytunené vozidlá z vrtuľníka, len niekoľko desiatok metrov nad nimi. Som rád, že vám možeme sprostredkovať naše zážitky aspoň prostredníctvom fotografií,“ dodal Igor Suško.
Flight Service, s.r.o. poskytuje už od roku 1997 letecké práce a služby helikoptérami na Slovensku a v okolitých krajinách. Okrem vyhliadkových letov a leteckej školy pilotov vrtuľníkov sa špecializuje na prenos nadrozmerných bremien a stavbu objektov v neprístupnom teréne. Fotografie boli snímané z vrtuľníka Robinson R22 Beta.
 

Autor: Vrtulniky.sk

Tento príspevok bol vytvorený 22.12.2007 a aktualizovaný 3.7.2020. Pozrite si ďalšie príspevky autora Vrtulniky.sk.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.