( Kusaj,  0)

Predpovede cien Bitcoin a Litecoin sa kvôli bankovej kríze zhoršujú. Presale Metacade by teda mohol byť oveľa lepšou investíciou

Kryptotrh je od začiatku bankovej krízy okolo Silicon Valley Bank a ďalších roztržitý. Aj keď by to mohla byť skvelá príležitosť, ako ilustrovať hodnotu krypto, zdá sa, že cena Litecoin si nie je istá, ako na situáciu reagovať. Existuje však alternatívna možnosť, ktorá môže ponúknuť lepšie investičné príležitosti — token MCADE spoločnosti Metacade.

MCADE: obrovská investičná príležitosť

Token MCADE spoločnosti Metacade predstavuje novú paradigmu v oblasti hier, ktorá by mohla ponúknuť lepšie výnosy v porovnaní s tradičnými kryptomenami. Dôvodom je skutočnosť, že MCADE pôsobí v rastúcej oblasti hier Web3, nie v nejakej revolúcii proti tradičnému bankovému systému. Tento sektor sa rýchlo rozširuje, a preto by MCADE mohol byť lepšou investičnou možnosťou ako Bitcoin, Litecoin a mnoho ďalších starších kryptomien.

V niektorých ohľadoch možno na MCADE pozerať skôr ako na tradičné akcie než na priemerný kryptografický token, pretože jeho hodnota rastie s tým, ako platforma Metacade získava viac užívateľov a zvyšuje príjmy.

Web3 gaming a hodnotová ponuka MCADE

Web3 gaming označuje revolúciu v online hraní, ktorá využíva technológiu blockchain na umožnenie bezpečných, transparentných a decentralizovaných herných zážitkov. Cieľom platformy Metacade je využiť túto technológiu a poskytnúť používateľom herný zážitok novej generácie. Token MCADE slúži v rámci tejto platformy ako mena, ktorá používateľom umožňuje prístup a transakcie v ekosystéme Metacade.

Potenciál MCADE po presale

Na základe podrobností o presale tokenu a potenciáli platformy Metacade by mal mať MCADE po presale vyššiu hodnotu vďaka svojej užitočnosti v rámci ekosystému Web3. Akonáhle sa používatelia zapoja do platformy, budú potrebovať MCADE pre prístup k rôznym funkciám, ako sú nákupy hier, herné transakcie a predplatné.

V dôsledku toho sa dopyt po MCADE pravdepodobne zvýši, hneď ako sa do platformy zapojí viac užívateľov. Okrem toho je platforma Metacade stále relatívne neznámym projektom, ktorý určite zaznamená rast ceny, akonáhle sa o ňom začne hovoriť. Dôležité je tiež zvážiť budúce kótovanie MCADE na burzách, pretože Metacade tvrdí, že už majú dohodu o kótovaní na kryptografickej burze Bitcart.

Prehľad platformy Metacade

Platforma Metacade je herná platforma Web3, ktorá používateľom umožňuje prístup k celému radu hier a aplikácií a je poháňaná technológiou blockchain. Je navrhnutá tak, aby bola prístupná, bezpečná a decentralizovaná, so zameraním na poskytovanie pohlcujúceho herného zážitku pre užívateľov. Platforma využíva rôzne technológie, ako sú inteligentné kontrakty a NFT, aby používateľom poskytla bezproblémový a transparentný herný zážitok.

Ide o oveľa pokročilejšie funkcie technológie blockchain, ktoré sú obvykle ignorované tými, ktoré sa už nezaujímajú o nič iné ako o sledovanie ceny Bitcoin.

Kľúčové vlastnosti platformy Metacade

Metacade je komplexná platforma, ktorá svojim užívateľom ponúka rôzne možnosti zárobku. Má herný model Play2Earn (zarábanie hraním), ktorý hráčom umožňuje získavať odmeny za svoje schopnosti a úspechy v hrách. Okrem toho má Metacade aj súťažný herný model, v ktorom sa používatelia môžu zúčastňovať turnajov a získavať odmeny. Očakáva sa, že tieto turnaje ponúknu vysokú úroveň súťaže a pre účasť v nich budú vyžadované tokeny MCADE.

Ďalším unikátnym prvkom Metacade je iniciatíva Work2Earn (zarábanie prácou), ktorá zahŕňa nástenku pracovných ponúk, na ktorej sa používatelia môžu spojiť s hernými a Web3 spoločnosťami a nájsť si svoju ďalšiu pozíciu. Užívatelia budú môcť získavať odmeny za testovanie nových hier pred ich príchodom na platformu, aby poskytli spätnú väzbu a upozornili na chyby. Tieto hry môžu pochádzať z externých projektov budovaných na platforme a tiež od vývojárov, ktorí dostali Metagrant.

Metacade tiež ponúka model Create2Earn (zarábanie tvorením), v rámci ktorého môžu používatelia prispievať do komunity Metacade a zapájať sa do nej, aby získali odmeny. Budú odmeňovaní za zdieľanie alfaverzií, zverejňovanie recenzií a interakciu s ostatnými členmi. Táto funkcia je navrhnutá tak, aby motivovala k zapojeniu komunity a pomohla podporiť silnú a živú komunitu okolo platformy Metacade.

Metacade tiež predložil svoju špecifikáciu, inteligentný kontrakt a tím na audit Certik, aby bola zaistená bezpečnosť a transparentnosť platformy. Tento audit pomôže uistiť investorov, že presale je legitímnou investičnou príležitosťou a platforma je bezpečná.

MCADE by mohol prekonať tradičné kryptoaktíva

Platforma Metacade má potenciál spôsobiť revolúciu v hernom priemysle tým, že poskytne úplne nové herné zážitky. Využitím technológie blockchain chce Metacade prostredníctvom tokenu MCADE zaistiť nový zdroj príjmov pre herných vývojárov a hráčov.

Budúcnosť MCADE sa opiera o skutočný herný priemysel (na rozdiel od ceny Bitcoin a ceny Litecoin), nie o dlhodobú stávku na vytvorenie úplne nového digitálneho finančného systému, ktorý sa točí okolo nestálej meny. Vďaka tomuto zameraniu na reálne produkty a služby je MCADE jedinečnou ponukou v kryptografickom priestore, ktorá by mu mohla umožniť prekonať niektoré špekulatívnejšie aktíva na kryptografickom trhu.

Presale Metacade sa môžete zúčastniť tu.

Autor: Kusaj

Tento príspevok bol vytvorený 28.3.2023 a aktualizovaný 4.5.2024. Pozrite si ďalšie príspevky autora Kusaj.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.

Štítky: