( Inzercia,  0)

Nielen ubytovaní hostia si môžu cez Veľkú noc dopriať nevšedný kulinársky zážitok v Kúpeľoch Luhačovice. Pre všetkých návštevníkov je na veľkonočnú nedeľu 5. 4. 2015 pripravený vo Francúzskej reštaurácii ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotela v Luhačoviciach nevšedný gastronomický zážitok v podobe slávnostného brunchu. Informovala o tom riaditeľka hotela Miloslava Fialová.

„Nedeľné veľkonočné hodovanie sme zaradili k aprílovej ponuke Pokrmy z mladého mäsa, ktorá symbolizuje príchod jari. Od 11.00 do 15.00 hodiny sa návštevníci môžu tešiť na neobmedzenú konzumáciu veľkonočných a regionálnych jedál a pokrmov z mladého mäsa. Samozrejmosťou je tradičná veľkonočná plnka, baránok, moravské dolky a ďalšie špeciality. Na svoje si prídu aj milovníci domácej zabíjačky. Hostí privítame pohárikom dobrej slivovice alebo hruškovice a krojovanou cimbalovou muzikou. Mysleli sme aj na symbol Veľkej noci, kraslice, a preto sme pripravili maľovanie a predaj kraslíc priamo na mieste,“ opísala akciu M. Fialová.

Zároveň zdôraznila, že každý návštevník veľkonočného brunchu získa poukaz do wellness centra, kde sú k dispozícii zážitkový bazén, whirlpool, Kneippov chodník, vyhrievané ležadlá a saunový svet. Poukaz na 50 % zľavu na dve hodiny, strávené v tomto luxusnom prostredí v štýle starorímskych kúpeľov, je platný do 15. 12. 2015.

Noblesnú budovu hotela ALEXANDRIA **** z 30. rokov minulého storočia nemožno v centre mesta prehliadnuť. Práve tak návštevníkov očarí interiér Francúzskej reštaurácie so skvelým personálom a ponúkanými službami. Spestrením stáleho jedálneho lístka sú každý mesiac nové aktuálne ponuky pokrmov zo sezónnych surovín.

Šéfkuchárka Jitka Boráňová získala bronzovú medailu M. D. Rettigovej

Známu Francúzsku reštauráciu, ktorá je vyhlásená svoju kuchyňou, vedie šéfkuchárka Jitka Boráňová. Jej kulinárske umenie odmenila pred niekoľkými dňami Asociácia kuchárov a cukrárov Českej republiky, jedným z najvyšších ocenení. Bronzová medaila M.D. Rettigovej sa udeľuje za mimoriadny prínos, podporu a aktívnu spoluprácu s AKC ČR po dobu najmenej 4 rokov. Jitka Boráňová je dlhoročnou členkou asociácie a vo svojej práci využíva najmodernejšie postupy a znalosti. Podieľa sa tiež na výchove mladých kuchárov. Nomináciu predstavenstve AKC ČR predložil priamo jej prezident Bc. Miroslav Kubec. Ocenenie bolo odovzdané v sobotu 21. 3. 2015 na celoštátnom Valnom zhromaždení asociácie v Prahe.

Jitka Boráňová pracuje v akciovej spoločnosti Kúpele Luhačovice už 12 rokov. Po predchádzajúcich skúsenostiach v niekoľkých komerčných prevádzkach v Luhačoviciach, nastúpila v roku 2003 ako šéfkuchárka do hotela Jurkovičov dom a v roku 2010 zaujala rovnakú pozíciu aj v novootvorenom ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hoteli, kde vedie tím 6 kuchárov. Okrem radu kurzov a seminárov je absolventkou Kulinárskej akadémie a nedá dopustiť na českú a moravskú kuchyňu a predovšetkým regionálne pokrmy.

Využite aj vy voľné dni počas sviatkov jari, doprajte si veľkonočné hodovanie a zregenerujte svoje telo v luxusnom ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hoteli. Najnavštevovanejšie moravské kúpele Luhačovice sú to pravé miesto pre veľkonočný relax. Jedinečná atmosféra v ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hoteli je zárukou nezabudnuteľných zážitkov. Okrem Veľkej noci pripravili kúpele na rok 2015 aj širokú ponuku liečebných, regeneračných, relaxačných a wellness, víkendových, rekondičných pobytov a pobytov pre deti.

Kúpele Luhačovice, a. s., sú najväčšou spoločnosťou poskytujúcou kúpeľné a rekreačné služby v Luhačoviciach. Zároveň sú najnavštevovanejšími moravskými a štvrtými najnavštevovanejšími českými kúpeľmi. Kúpele sú nielen miestom liečebných a wellness pobytov, ale aj obľúbeným miestom pre jednodňové výlety. Kúpele Luhačovice vlastnia a starajú sa o kúpeľný areál s rozlohou 20 ha, vrátane kúpeľnej kolonády a divadla. Akciová spoločnosť má v správe aj 11 luhačovických minerálnych prameňov, z ktorých najznámejšie sú Vincentka, Aloiska, Ottovka a prameň Dr. Šťastného.

Ďalšie informácie sú na webových stránkach www.HotelAlexandria.cz a www.LazneLuhacovice.cz.

Vlaňajší veľkonočný brunch si môžete prezrieť na: https://www.youtube.com/watch?v=EuTbLtcWYBA


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.