( Inzercia,  0)

Potlač, ktorá dobre vyzerá, vydrží a spĺňa parametre najvyššej kvality

Vyberáte si pre vašu firmu vhodný spôsob marketingu. Rozhodli ste sa pre tlač, no predmety, ktoré budú niesť logo vašej firmy alebo vtipnú myšlienku, nie sú papier ani žiadne fólie? Potom sa oplatí zamerať vašu pozornosť na špeciálnu sublimačnú tlač, ktorá disponuje množstvom výhod, s ktorými vás teraz zoznámime.

Čo je to sublimačná tlač a ako funguje?

Zaobstarať si na jednoduchší prístup k zákazníkom a propagáciu vašej firmy vytvorenie kvalitnej web stránky je základ úspechu. Dobrým doplnkom a pomerne originálnym marketingovým nástrojom však môže byť aj sublimačná tlač. Výhodné služby treba predsa vzájomne kombinovať.

Sublimačná tlač je proces, pri ktorom sa obraz prenáša na produkt, ktorý môže mať vďaka špeciálnym atramentom a použitým tlačiarenským zariadeniam rôzne materiálové zloženie, štruktúru a tvar. Pomocou špeciálnych atramentov a účelových strojov je možné prostredníctvom sublimácie tlačiťvzory na širokú škálu predmetov, ako sú košele, hrnčeky alebo tašky.

Sublimácia sa uskutočňuje rýchlou premenou pevných látok na plyn bez toho, aby sa najprv zmenila na kvapalinu. Prehrievanie sublimačného atramentu na približne 200 stupňov Celzia umožňuje používateľom okamžite ho preniesť na látky alebo keramiku.

Najprv sa atrament vloží do špeciálnej sublimačnej tlačiarne a spolu s predmetom sa vloží aj dizajn. Atrament sa potom zahrieva a mení sa priamo na plynnú formu. Plynný atrament je pritlačený k materiálu a atrament sa spojí s vláknami v ňom. Obraz sa potom vráti do pevného stavu, keď sa dotkne povrchu predmetu, ku ktorému je prilepený. Atrament sa navyše viaže na vlákna tkaniny alebo na povrch keramiky bez akýchkoľvek švov alebo okrajov.

Minimálne materiálové obmedzenie

Tlačená reklama v novinách a na letákoch nie je jediný spôsob, ako môžete zaujať. Sublimačná tlač je ideálna pre širokú škálu rôznych produktov. Najčastejšie sa používa pri výrobe tovaru ako sú:

  • Odevy, ako sú sublimačné košele, tričká, svetre alebo ponožky;
  • Domáce potreby, ako sú hrnčeky, šálky a taniere;
  • Ďalšie príslušenstvo, ako sú podložky pod myš, priečinky, plátna alebo tašky.

Spomedzi týchto položiek je najúčinnejším materiálom pre proces sublimačnej tlače polyester. Najľahšie sa bude tlačiť akýkoľvek predmet, ktorý obsahuje viac percent polyesteru. Kvalitná potlač hrnčekov, tašiek alebo puzdier na mobil tak bude so sublimačnou tlačiarňou ideálnym reklamným nástrojom pre vaše publikum, ktoré si týmto originálnym predmetom získate na svoju stranu oveľa ľahšie. Tak to skúste.


Zdroje a literatúra

  • Zdroj obrázka: horyd yury/Shutterstock.com

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.