( Inzercia,  0)

Ak sa chystáte sa na služobnú cestu, prípadne dovolenku do zahraničia letecky, okrem samotného letu je potrebné tiež dostať sa na letisko. V prípade ak cestujete z Bratislava alebo Košíc tak to väčšina z nás rieši vlastnou prepravou. Ak ale cestujete ako veľa Slovákov zo Schwechatu pri Viedni tak je to trochu zložitejšie.

Ceny za parkovné na letisku sú veľmi vysoké a pri dlhších pobytoch sa môžu v dnešnej dobe nízkych cien leteniek blížiť až k samotnej cene za let. V takomto prípade je určite vhodné si pozrieť ponuku špecializovanej firmy ktorá sa zaoberá letiskovou prepravou. Spoločnosť ponúka pristavenie auta kdekoľvek v Bratislave s dopravou na Viedenské letisko. Samozrejme 24 hodín denne.

To je výhodné hlavne pre lety v neskorých nočných hodinách, prípadne skorých ranných. Tu často krát ani nejazdia iné dopravné prostriedky ako napríklad autobusy. Taxi na Schwechat je tiež cenovo dostupné, všetky ceny sú uvedené na webe. Takéto služby v zahraničí známe tiež ako limousine service sú často využívané a používané ako štandardná doprava na letiská. Keď teda najbližšie poletíte do zahraničia, vyskúšajte túto službu a nebudete musieť obťažovať kamaráta aby Vás zaviezol na letisko sám.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.